Wypadek na moście drogowym w Fordonie; 2 osoby ranne
Wypadek na moście drogowym w Fordonie. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów- dwóch osobowych i jednej ciężarówki.
Sytuacja powoli wraca do normy. Ruch odbywa się wahadłowo.
Sytuacja powoli wraca do normy. Ruch odbywa się wahadłowo.
Do zdarzenia doszło około godz. 6:30. Auto osobowe wjechało w tył samochodu ciężarowego. Siła uderzenia była tak duża, że przód toyoty wpadł pod naczepę… Czytaj dalej »
Kardynał Robert Prevost, który przyjął imię Leon XIV, został wybrany nowym papieżem. Jest pierwszym Amerykaninem, który staje na czele kościoła katolickiego… Czytaj dalej »
Zagrażająca upadkiem topola stanie się siedziskiem dla gości Ptasiej Wioski w Adamkowie w Borach Tucholskich. Turyści, chcący podglądać i podsłuchiwać… Czytaj dalej »
Bydgoszcz była kolejnym przystankiem na trasie kampanii wyborczej Magdaleny Biejat. Kandydatka na prezydenta z ramienia Nowej Lewicy, spotkała się na Wyspie… Czytaj dalej »
Politycy, żołnierze, mieszkańcy i młodzież - w sumie kilkaset osób - oddało hołd bohaterom II wojny światowej przy zbiorowej mogile w Mniszku w Borach… Czytaj dalej »
Inwestycja będzie zlokalizowana między Castoramą a lotniskiem Aeroklubu Pomorskiego. Toruń czeka również modernizację torowisk oraz zakup czterech nowoczesnych… Czytaj dalej »
Kandydat Trzeciej Drogi na prezydenta Szymon Hołownia mówił w czwartek w Ciechocinku, że jest zszokowany bezbronnością państwa polskiego. - Film z morderstwa… Czytaj dalej »
Czy walczący Ukraińcy mogą sparaliżować rosyjskie obchody rocznicy zakończenia II wojny światowej? Jakie znaczenie dla zwykłych Rosjan ma doroczna parada… Czytaj dalej »
Policja przesłuchała kluczowego świadka w sprawie tragicznego wypadku hulajnogi, w którym zginęła 17-letnia mieszkanka naszego regionu. Chodzi o chłopca… Czytaj dalej »
Zarzut usiłowania zabójstwa postawiono 24-latkowi z Bydgoszczy, który jest podejrzany o kilkukrotne dźgnięcie nożem swojego znajomego oraz jego matkę. Decyzją… Czytaj dalej »