5-letnia Zosia, która wypadła z okna na 11. piętrze we Włocławku jest na chirurgii. Stan wciąż ciężki
Rzecznik szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy Marta Laska poinformowała Polskie Radio PiK, że stan 5-letniej Zosi, która wypadła z okna na 11. piętrze we Włocławku wciąż jest poważny. Lekarze stwierdzili u niej wielonarządowe urazy i liczne złamania.
Przypomnijmy, do wypadku doszło 5 czerwca. Dziecko cudem przeżyło upadek. W stanie krytycznym dziewczynka trafiła na oddział intensywnej terapii szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy.
Po kilku tygodniach leczenia Zosia opuściła oddział intensywnej terapii. Przeniesiono ją na oddział chirurgii dziecięcej. Jako pierwszy poinformował o tym portal TVP3 Bydgoszcz.
Rzecznik szpitala Marta Laska zastrzega, iż stan małej nadal jest poważny. - Jej stan jest ciężki, ale stabilny - dodaje.
W chwili wypadku w mieszkaniu obecna była 21-letnia matka dziewczynki. Młoda kobieta spała. Była pijana i po użyciu narkotyków. Grozi jej do pięciu lat więzienia.