Piątek, 09 grudnia 2022 r.   Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Polskie Radio PiK » Dla rodziny
Barcin
2021-07-18, 08:30 Monika Kaczyńska

Pobieramy, instalujemy i ruszamy na zwiedzanie Kujaw i Pomorza

„Paszport do przeszłości” to bezpłatna aplikacja ułatwiająca zwiedzanie Kujaw i Pomorza. Fot. Andrzej Goiński/UMWKP
„Paszport do przeszłości” to bezpłatna aplikacja ułatwiająca zwiedzanie Kujaw i Pomorza. Fot. Andrzej Goiński/UMWKP
„Paszport do przeszłości” to bezpłatna aplikacja ułatwiająca zwiedzanie Kujaw i Pomorza. Fot. paszport.kujawsko-pomorskie.travel.
„Paszport do przeszłości” to bezpłatna aplikacja ułatwiająca zwiedzanie Kujaw i Pomorza. Fot. paszport.kujawsko-pomorskie.travel.
Można ruszyć w nieznane, jednak łatwiej i atrakcyjnie posłużyć się bezpłatną aplikacją. Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zachęca do zwiedzania regionu z „Paszportem do przeszłości”.
„Paszport do przeszłości” to bezpłatna aplikacja, którą możemy zainstalować na telefonie. Oferuje ona miniprzewodnik z propozycjami tras zwiedzania i kalendarium wydarzeń.

- Pojawiła się też nowość - gry terenowe dla całych rodzin - mówi Rafał Frąckiewicz z Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej.

Dla najaktywniejszych do zdobycia vouchery na pobyt w hotelach i gospodarstwach agroturystycznych w naszym województwie. Aplikację można pobrać na stronie paszport.kujawsko-pomorskie.travel. Akcja trwa do października br.
Mówi Rafał Frąckiewicz z Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej

Dla rodziny

2022-12-08, godz. 11:51 Przedszkolaki opowiadały historię narodzin Jezusa. Przegląd jasełek w Bydgoszczy [zdjęcia, wideo] Łącznie ponad 140 dzieci wystąpiło przed publicznością w bydgoskim Przedszkolu Dzieciątka Jezus. Placówka już po raz 16. zorganizowała Przegląd Teatrzyków… » więcej 2022-12-07, godz. 15:10 Święty Mikołaj na ulicach Bydgoszczy. Jechał do szpitala dziecięcego Niecodzienny przejazd Świętego Mikołaja ulicami Bydgoszczy miał miejsce we wtorek. Towarzyszyły mu ogromne maskotki - policyjny Polfinek i Serce Caritasu. » więcej 2022-12-06, godz. 07:45 Św. Mikołaj leciał na Bydgoski Jarmark Świąteczny. My lecieliśmy z nim [film z drona, zdjęcia] Bydgoski Jarmark Świąteczny w weekendy przyciąga tłumy bydgoszczan. Spojrzeliśmy na niego od strony nieba - taki sam widok podziwiał pewnie Święty Mikołaj… » więcej 2022-12-05, godz. 21:00 Święta Rodzina, anioły, zwierzęta i Trzej Królowie. Szopka na rynku już stoi Nauczyciele i uczniowie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy aranżowali w poniedziałek wystrój szopki bożonarodzeniowej na Starym Rynku. » więcej 2022-12-05, godz. 19:11 Oni też potrafią! Kiermasz ozdób świątecznych - zrobili je niepełnosprawni [zdjęcia] Świąteczne stroiki, choinki, bombki, kartki bożonarodzeniowe - wszystko to można było kupić w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Odbyła się tam coroczna… » więcej 2022-12-05, godz. 10:50 Kibice GKM-u Grudziądz w roli mikołajów. Świąteczna zbiórka rozpoczęta! Sympatycy żużlowego klubu GKM Grudziądz po raz kolejny pomagają wychowankom domów dziecka - organizują zbiórkę prezentów, zrzutkę i licytacje, z których… » więcej 2022-12-04, godz. 19:45 Kiermasz charytatywny dla Błażeja. 32-letni mężczyzna zmaga się z ciężką chorobą Ciasta i wypieki, ozdoby świąteczne, zabawki, artykuły gospodarstwa domowego będzie można kupić podczas kiermaszu charytatywnego w Kwieciszewie (gmina M… » więcej 2022-12-04, godz. 14:11 Pędzili z pomocą dla dzieci z hospicjum. Bieg Świętych Mikołajów [wideo, zdjęcia] Ubrani w czerwone koszulki i czapki św. Mikołaja biegacze z całej Polski pojawili się w Toruniu. Wzięli udział w XX edycji Biegu Świętych Mikołajów. » więcej 2022-12-04, godz. 10:16 Szukają rodziców zastępczych. Biegowe Mikołajki w bydgoskim Myślęcinku Mikołajkowy Bieg po Rodzinę odbędzie się w niedzielę (4 grudnia) w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku w Bydgoszczy. Podczas mprezy można dowiedzieć się… » więcej 2022-12-04, godz. 09:00 Rzeźby, hafty i inne ozdoby świąteczne. Na inowrocławskim Kiermaszu Świątecznym W Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu już można podziwiać i nabyć unikatowe ozdoby bożonarodzeniowe. W sobotę w obiekcie przy ul. Solankowej otwarto… » więcej
1234567