Środa, 03 marca 2021 r.   Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Polskie Radio PiK » Dla rodziny
Plichta
2020-03-21, 14:43 Kamila Zroślak/Redakcja

Chcą roztańczyć ludzi w domach. I pomóc lokalnym szpitalom

Instruktorzy zumby Aleksandra Włodarczyk i Paweł Paczyński/fot. materiały prywatne
Instruktorzy zumby Aleksandra Włodarczyk i Paweł Paczyński/fot. materiały prywatne
Zumba online prowadzona przez bydgoskich instruktorów/fot. fot. materiały prywatne
Zumba online prowadzona przez bydgoskich instruktorów/fot. fot. materiały prywatne
Zumba online prowadzona przez bydgoskich instruktorów/fot. fot. materiały prywatne
Zumba online prowadzona przez bydgoskich instruktorów/fot. fot. materiały prywatne
Dwoje bydgoskich instruktorów zumby organizuje cykl bezpłatnych zajęć online. Podczas treningów można przekazać pieniądze na wsparcie lokalnych szpitali - w walce z epidemią.
Zajęcia zumby online prowadzone są od poniedziałku do soboty - w godzinach popołudniowych. - Chcemy roztańczyć mieszkańców regionu, którzy obecnie znajdują się w domach i nie mogą wyjść do klubów fitness czy na inne zajęcia. Biorąc udział w zumbie, zadbają o swoją kondycję, a jednocześnie mogą wesprzeć pracowników służby zdrowia, którzy walczą z epidemią - mówi Paweł Paczyński, instruktor zumby.

- Chcemy kupić środki dezynfekcyjne i maski dla lokalnych szpitali. Udało nam się już zebrać trochę pieniędzy, kupiliśmy 25 litrów płynów do dezynfekcyjnych i przekazaliśmy dla szpitala Biziela. Jeśli uda nam się zebrać kolejne, będziemy dalej wspierać kolejne lecznice – dodaje instruktorka Aleksandra Włodarczyk.

Do treningów dołączyć można, zapisując się do grupy Zumba Online Bydgoszcz na Facebooku.

Pieniądze na środki higieniczne dla szpitali zbierane są na portalu zrzutka.pl
Mówią Aleksandra Włodarczyk i Paweł Paczyński

Dla rodziny

2021-03-01, godz. 21:00 Zdalna nauka: będzie wsparcie dla uczniów i nauczycieli we Włocławku Uczniowie z Włocławka dostaną wsparcie psychologiczne. To odpowiedź na problemy, jakie pojawiły się w czasie pandemii koronawirusa, w związku z nauką zdalną. » więcej 2021-03-01, godz. 09:41 Na bydgoskim Miedzyniu rozpoczęła się budowa osiedlowej pływalni Będzie to już trzecia z czterech pływalni osiedlowych zaplanowanych do realizacji w najbliższych latach w Bydgoszczy. Basen powstaje przy Zespole Szkół nr 8 p ... » więcej 2021-03-01, godz. 07:56 500 rowerów na 56 stacjach. W Bydgoszczy można już wypożyczać i jeździć Nowy sezon wypożyczania rowerów miejskich w Bydgoszczy rozpoczyna się w poniedziałek (1 marca). Użytkownicy mają do dyspozycji prawie 500 rowerów, z których m ... » więcej 2021-02-28, godz. 17:24 Legalne miejsca w lesie do spania „na dziko”. Będą w każdym nadleśnictwie Dobra wiadomość dla miłośników przygody i natury. Lasy Państwowe wyznaczą w każdym nadleśnictwie w regionie miejsce, gdzie legalnie będzie można spać „na dzik ... » więcej 2021-02-28, godz. 09:17 Gotowanie z resztek? To możliwe! Powstaje nawet książka kucharska Resztki z obiadu, czerstwy chleb i liście od warzyw... Te rzeczy często lądują w śmietniku. Toruńscy społecznicy chcą to zmienić, wydając książkę z przepisami ... » więcej 2021-02-26, godz. 18:00 Warto być grzecznym? „Bajki dla niegrzecznych dzieci” - premiera Teatru Kameralnego W piątek (26 lutego) premiera „Bajek dla niegrzecznych dzieci” Teatru Kameralnego w Bydgoszczy. » więcej 2021-02-25, godz. 18:12 W tym sklepie, dla osób z niskimi dochodami ceny będą o połowę niższe W Bydgoszczy powstanie sklep socjalny. Osoby posiadające specjalna kartę, będą mogły w nim kupować żywność za 50 procent wartości. » więcej 2021-02-25, godz. 06:45 Najwyższa, najładniejsza, najciekawsza - taka ma być konkursowa...baba! Zadanie polega na upieczeniu babki wielkanocnej według staropolskiego przepisu. Kategorie są trzy. Jury wybierze babkę najwyższą, najpiękniej udekorowaną i na ... » więcej 2021-02-23, godz. 17:34 O programie „Psycholog w każdej szkole” przy okazji Dnia Walki z Depresją [wideo] W Bydgoszczy Lewica Razem zorganizowała konferencję prasową z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Depresją. » więcej 2021-02-18, godz. 19:17 „Pan mój i Bóg mój". Misterium Męki Pańskiej w Kruszwicy inaczej [zwiastun] Film zamiast ulicznego przedstawienia i współczesność zamiast przeszłości - w Kruszwicy trwają przygotowania do 8. Misterium Męki Pańskiej pod hasłem „Pan mój ... » więcej
1234567