Wsłuchaj się w nowoczesność

fot. pixabay.com fot. pixabay.com

W audycji staramy się ciekawie opowiadać o życiu uczelni i pracy naukowców, innowacyjnych projektach wykorzystujących nowe technologie.

Przyglądamy się cyberświatowi, a szczególnie urządzeniom mobilnym i produktom na te mobilne platformy.

Prezentujemy problemy poruszane na wybranych konferencjach naukowych, przedsięwzięcia naukowe studentów oraz akcje związane z edukacją.

Rozmawiamy z przedstawicielami firm produkujących gry i programy. Mówimy też o zielonej energii, czy nowoczesnych rozwiązaniach, które pomagają dbać o środowisko i nasze zdrowie.


19 marca 2023


W audycji „Pomysł-Innowacja-Kariera” o cyberbezpieczeństwie sektora energetycznego i spółdzielniach energetycznych. Sprawdziliśmy też jakie trzeba mieć wykształcenie, by pracować w parku krajobrazowym i jaka ścieżka kariery tam na nas czeka. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

Polskie Radio PiK - Pomys-Innowacja-Kariera z 19 marca 2023

5 marca 2023


Czym jest Chat GPT i jak działa? Czy może stanowić zagrożenie jeśli chodzi o cyberbezpieczeństwo? Kiedy możemy spodziewać się nowej generacji tego narzędzia i jak się ono będzie rozwijać? Odpowiedzi w audycji „Pomysł-Innowacja-Kariera”, w której również mówiliśmy o polskim rynku centrów danych i bezpieczeństwie danych w chmurze. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

Polskie Radio PiK - Pomys-Innowacja-Kariera z 5 marca 2023

W audycji z przyjemnością spotykamy się z wynalazcami, konstruktorami i innowatorami. Z ciekawością obserwujemy świat Internetu: analizujemy zmiany na portalach społecznościowych i ostrzegamy przed cyberprzestępcami.

Przekazujemy informacje o rynku pracy związanym z IT i cieszymy się z tego, że wkrótce młodzi Polacy będą w szkole uczyć się sztuki programowania!

Jeśli choć jeden z wspomnianych aspektów spotkał się z Twoim zainteresowaniem - zapraszamy do słuchania audycji!

fot. freeimages.com fot. freeimages.com

Spotykamy się co drugą niedzielę
do godz. 21.05 do 22.00


zaprasza
Tomasz Kaźmierski


Zapraszam do kontaktu
pod adresami:

"Pomysł-Innowacja-Kariera"
Polskie Radio PiK,
ul. Gdańska 48
85-006 Bydgoszcz

e-mail:
tomaszkazmierski@radiopik.pl