Piątek, 28 stycznia 2022 r.   Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Polskie Radio PiK » OPP » Archiwum audycji » 2021
Nova
2021-11-06, 14:47 Adam Droździk

Październik

31 października 2021

W audycji Elżbiety Rupniewskiej poświęconej Organizacjom Pożytku Publicznego o 25. już kweście organizowanej przez Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy na rzecz renowacji niszczejących pomników na najstarszych nekropoliach w mieście. Było też o kolejnej akcji informacyjnej, którą z okazji Światowego Dnia Udarów zorganizowało bydgoskie Stowarzyszenie „Udarowcy-Liczy się wsparcie”.
Polskie Radio PiK - Organizacje Pożytku Publicznego z 31 października 2021

24 października 2021

W audycji Elżbiety Rupniewskiej poświęconej Organizacjom Pożytku Publicznego o działalności bydgoskiej Fundacji „Nowe Pokolenie” w Hołdzie Janowi Pawłowi II. Historię jej powstania przypomniał założyciel Marek Maciejewski. O jej bieżących działaniach mówi Ewa Jakubowska, koordynator projektów fundacji.
Polskie Radio PiK - Organizacje Pożytku Publicznego z 24 października 2021

17 października 2021

W audycji Elżbiety Rupniewskiej poświęconej Organizacjom Pożytku Publicznego o działalności Bydgoskiego Stowarzyszenia Miłośników Zabytków „Bunkier” mówi jego prezes - Marcin Nalewka.
Polskie Radio PiK - Organizacje Pożytku Publicznego z 17 października 2021

10 października 2021

W audycji Elżbiety Rupniewskiej poświęconej Organizacjom Pożytku Publicznego o działalności bydgoskiego Stowarzyszenia Generał Maczek In Memoriam, które wspiera wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabosłyszącej i Niesłyszącej w Bydgoszczy.
Polskie Radio PiK - Organizacje Pożytku Publicznego z 10 października 2021

3 października 2021

W audycji Elżbiety Rupniewskiej poświęconej Organizacjom Pożytku Publicznego o tyflopedagogach ze Stowarzyszenia Visus Supremus w Bydgoszczy. Bez ich pomocy start absolwentów bydgoskiego Ośrodka Louisa Braille'a w dorosłe życie byłby o wiele trudniejszy.
Polskie Radio PiK - Organizacje Pożytku Publicznego z 3 października 2021