Czwartek, 22 października 2020 r.   Imieniny: Halki, Filipa, Salomei
Polskie Radio PiK » Na szlaku
Ogłoszenie własne nadawcy

Wędrówki z Polskim Radiem PiK

Wybierz się z nami na na radiowy szlak...
Wybierz się z nami na na radiowy szlak...
Od 1 kwietnia br. zmieniliśmy porę i dzień naszych radiowych wycieczek. W każdą niedzielę o godz. 14.05 wędrujemy szlakami Kujaw i Pomorza, jednak nie boimy się dalekich wypraw. Nasi goście opowiadają o podróżach na wszystkie kontynenty. Wszystkie radiowe wędrówki skrzętnie archiwizujemy i udostępniamy w Cyfrowym Archiwum Polskiego Radia PiK.

Każdego roku nasza rozgłośnia i magazyn "Na szlaku", patronują Bydgoskiemu Festiwalowi "Podróżnicy", z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

18 października 2020

W audycji Tomasza Kaźmierskiego spotkanie z „człowiekiem z żelaza” czyli Michałem Kiełbasińskim nagrodzonym na Bydgoskim Festiwalu „Podróżnicy” za projekt „RunDOG Yukon Alaska Ultra Expedition Race – 1000 mil pieskiego żywota”. Przypomnieliśmy też spotkanie z podróżnikiem Sławomirem Makarukiem, znanym także jako „Makaron”.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 18.10.2020

11 października 2020

W audycji Tomasza Kaźmierskiego podsumowanie rywalizacji Rowerowa Stolica Polski - poznajemy wyniki i statystyki. Dowiedzieliśmy się również jakie mogą być korzyści dla samorządów, które przystąpiły do zabawy.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 11.10.2020

4 października 2020

W pierwszą niedzielę października w audycji Tomasza Kaźmierskiego m.in. o wielkim szlaku Himalajów, grodzisku w Raciążu i odkryciu szczątków zabytkowej chłodni w Toruniu.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 04.10.2020
12