Środa, 05 października 2022 r.   Imieniny: Placyda, Apolinarego
Polskie Radio PiK » Na szlaku
Forum Rolnika 2022

Wędrówki z Polskim Radiem PiK

Wybierz się z nami na na radiowy szlak...
Wybierz się z nami na na radiowy szlak...
Od 1 kwietnia br. zmieniliśmy porę i dzień naszych radiowych wycieczek. W każdą niedzielę o godz. 14.05 wędrujemy szlakami Kujaw i Pomorza, jednak nie boimy się dalekich wypraw. Nasi goście opowiadają o podróżach na wszystkie kontynenty. Wszystkie radiowe wędrówki skrzętnie archiwizujemy i udostępniamy w Cyfrowym Archiwum Polskiego Radia PiK.

Każdego roku nasza rozgłośnia i magazyn "Na szlaku", patronują Bydgoskiemu Festiwalowi "Podróżnicy", z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

27 grudnia 2020

W audycji „Na szlaku” wspomnienia, ale może i plany na wakacje gdy pandemia trochę odpuści. To Bałkany - jednocześnie i blisko, i egzotycznie. Dlaczego warto odwiedzić Serbię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwację? Odpowiedź w audycji Tomasza Kaźmierskiego.

20 grudnia 2020

W audycji „Na szlaku” wybraliśmy się w Bory Tucholskie, by zapytać jak kiedyś święta obchodzili Borowiacy. Czy mieli choinkę? Co było na stole? Jak długo świętowano? Czy były świąteczne wróżby? Odpowiedzi w audycji Tomasza Kaźmierskiego.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 20.12.2020

13 grudnia 2020

W audycji „Na szlaku” zabrzmiały „przedcovidowe” wspominki czyli rowerem po Himalajach - jak się takie wyprawy organizuje? Jaki trzeba mieć rower? Czy było ciężko jeździć po najwyższych górach świata? Odpowiedzi szukał Tomasz Kaźmierski.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 13.12.2020

6 grudnia 2020

W audycji „Na szlaku” Tomasza Kaźmierskiego radzimy jak opanować trudną sztukę jeżdżenia na rolkach. Mówimy też o konferencji poświęconej turystyce i nowych technologiach, która odbyła się w Bydgoszczy.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 06.12.2020
12