Środa, 23 października 2019 r.   Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Polskie Radio PiK » Najnowsze wiadomości

Najnowsze wiadomości

2016-10-01, godz. 22:01 Grand Prix w Toruniu: Paweł Przedpełski poza półfinałem. Triumf Nielsa Kristiana Iversena Kibice, eksperci i sami zawodnicy spodziewali się w sobotni wieczór dużych emocji na Motoarenie. Zmagania rozpoczęły się od fatalnego upadku Jasona Doyle'a, a ... » więcej 2016-10-01, godz. 21:17 I liga koszykarzy: porażka Astorii i Noteci Druga kolejka spotkań w pierwszej lidze koszykarzy nie była udana dla drużyn z regionu. Noteć Inowrocław na wyjeździe minimalnie przegrała 67:70 z Biofarmem B ... » więcej 2016-10-01, godz. 20:09 I liga piłki nożnej: Olimpia prowadziła 2:1, ale ostatecznie przegrała 2:3 z Bytovią Bytów Po 45 minutach kibice gospodarzy na stadionie Olimpii mieli powody do zadowolenia. Miejscowi prowadzili 2:1. Po przerwie inicjatywę w grze przejęli jednak ryw ... » więcej 2016-10-01, godz. 18:59 Ekstraklasa koszykówki kobiet: Energa Toruń wygrała na inaugurację Katarzynki źle rozpoczęły wyjazdowe spotkanie z Ostrovią Ostrów Wielkopolski, ale od drugiej kwarty przejęły inicjatywę w grze i ostatecznie wygrały 72:58 w p ... » więcej 2016-10-01, godz. 17:16 Gorąca manifestacja na Rynku Staromiejskim w Toruniu Kilkuset mieszkańców Torunia wzięło dzisiaj udział w proteście wobec planów zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej. » więcej 2016-10-01, godz. 16:47 Prof. Piotr Gliński gościł w Bydgoszczy Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński gościł 1 października w Bydgoszczy. » więcej 2016-10-01, godz. 15:58 60 lat Opery Bydgoskiej - koncert jubileuszowy Magiczna, muzyczna podróż w czasie - tak będzie wyglądał koncert z okazji jubileuszu 60-lecia Opery Bydgoskiej. » więcej 2016-10-01, godz. 15:39 "Motoróżowi" w geście poparcia akcji profilaktyki zapobiegania nowotworom piersi Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. W ramach akcji Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, motocykliści w różowych kamizelkach przejec ... » więcej 2016-10-01, godz. 15:32 Spektakl na finał bydgoskiego Festiwalu Prapremier Spektakl pt. 'Holzwege' zespołu Teatru Rozmaitości Warszawa, w reżyserii Katarzyny Kalwat, kończy dziś Festiwal Prapremier w Bydgoszczy. » więcej 2016-10-01, godz. 15:26 Maciej Kot wygrał w Hinzenbach i triumfował w Letnim Grand Prix 2016! Sobotnie zmagania na obiekcie w Austrii były popisem Biało-Czerwonych. Konkurs z przewagą 9,7 punktu wygrał Maciej Kot, który tą wiktorią zapewnił sobie także ... » więcej