Sobota, 05 grudnia 2020 r.   Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Polskie Radio PiK » Sport
Ogłoszenie własne nadawcy
2019-10-29, 13:55 Wyniki za Polska Agencja Prasowa

Ekstraklasa siatkarek - wyniki 3. kolejki i tabela rozgrywek

Na zdjęciu siatkarki Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz podczas meczu w 3. kolejce ekstraklasy z Developresem SkyRes Rzeszów (0:3). Fot. PAP/Darek Delmanowicz
W poniedziałek zakończyła się 3. kolejka ekstraklasy siatkarek. Prezentujemy wyniki wszystkich spotkań w tej serii oraz tabelę rozgrywek. Sprawdź, które miejsce zajmuje Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz.
piątek (25.10.2019)
BKS Stal Bielsko-Biała - DPD Legionovia Legionowo 2:3 (25:27, 22:25, 25:21, 25:20, 13:15)
sobota (26.10.2019)
Grupa Azoty Chemik Police - #VolleyWrocław 3:0 (25:20, 25:20, 25:20)
Developres SkyRes Rzeszów - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:18, 31:29)
niedziela (27.10.2019)
ŁKS Commercecon Łódź - Enea PTPS Piła 1:3 (24:26, 22:25, 25:23, 14:25)
poniedziałek (28.10.2019)
Energa MKS Kalisz - E. Leclerc Radomka Radom 3:1 (25:18, 28:26, 23:25, 25:12)
Wisła Warszawa - Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 17:25, 13:25)

Sport

2020-12-04, godz. 20:42 Znamy ambasadora i maskotkę Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce Toruńska piernikowa 'Katarzynka' została oficjalną maskotką Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce, które odbędą się w Arenie Toruń od 4 do 7 marca 202 ... » więcej 2020-12-04, godz. 20:32 Wygrana toruńskich hokeistów w Sanoku W 22. kolejce ekstraligi wyjazdowe zwycięstwo odnieśli hokeiści z Torunia. Energa pokonała na lodowisku w Sanoku miejscowy STS 4:2. Dzięki wygranej torunianie ... » więcej 2020-12-03, godz. 21:46 Koszykarski klasyk dla Anwilu W zaległym meczu z 4. kolejki Energa Basket Ligi, koszykarze Anwilu Włocławek wygrali w Hali Mistrzów ze Śląskiem Wrocław 93:78. Pierwsza kwarta emocjonująca, ... » więcej 2020-12-02, godz. 21:44 Międzynarodowy sukces młodej pięściarki ze Świecia Oliwia Czerwińska z Wdy Świecie zdobyła złoty medal w zakończonych w Sofii mistrzostwach Europy kadetów w boksie w kat. 75 kg. W finałowej walce Polka pokonał ... » więcej 2020-12-02, godz. 19:35 Pewne zwycięstwo bydgoskich siatkarzy w pierwszej lidze W kolejnym meczu pierwszej ligi, siatkarze BKS Visły Bydgoszcz pokonali w hali Łuczniczka zespół Norwida Częstochowa 3:0, w setach: 25:14, 25:17 i 25:19. To s ... » więcej 2020-12-02, godz. 19:26 Koszykarki z Torunia rozgromione w Lublinie przez Pszczółkę W 7. kolejce ekstraklasy, koszykarki Energi Toruń przegrały w Lublinie z Pszczółką 40:93. W pierwszej kwarcie torunianki zdobyły zaledwie 8 punktow, a rywalki ... » więcej 2020-12-02, godz. 18:55 Kolejna porażka siatkarek ze Świecia w Tauron Lidze W meczu 8. kolejki rozgrywek Tauron Ligi, siatkarki Jokera Świecie przegrały we własnej hali z Chemikiem Police 0:3. W pierwszym secie nasz beniaminek ekstrak ... » więcej 2020-12-01, godz. 20:38 Hokeiści Energi Toruń pokonali Cracovię W zaległym meczu 12. kolejki hokejowej ekstraklasy, Energa Toruń wygrała na Tor-Torze z Cracovią 5:3. Pierwsza i trzecia tercja kończyły się remisami 1:1. Klu ... » więcej 2020-11-30, godz. 22:08 Porażka siatkarek Jokera w Bielsku-Białej W meczu 11. kolejki Tauron Ligi, siatkarki Jokera Świecie przegrały na wyjeździe z BKS-em Bielsko-Biała 0:3. Przełomowy dla losow tej potyczki mógł być drugi ... » więcej 2020-11-29, godz. 21:16 Hokeiści z Torunia przegrali na lodowisku Cracovii W kolejnym meczu ekstraligi hokeja na lodzie, Energa Toruń uległa w Krakowie Comarch Cracovii 2:4. Pierwsza tercja dla torunian 2:1, ale dwie kolejne wygrane ... » więcej