Sobota, 05 grudnia 2020 r.   Imieniny: Sabiny, Krystyny, Edyty
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
Ogłoszenie własne nadawcy
2013-06-23, 11:55 Tomasz Kaźmierski

Ster na Bydgoszcz 2013 - podsumowanie

Niedziela to ostatni dzień wodniackich spotkań. Fot. Tomasz Kaźmierski.
Niedziela to ostatni dzień wodniackich spotkań. Fot. Tomasz Kaźmierski.
Atrakcje dla dzieci to mocny punkt Steru na Bydgoszcz. Fot. Tomasz Kaźmierski.
Atrakcje dla dzieci to mocny punkt Steru na Bydgoszcz. Fot. Tomasz Kaźmierski.
Każdy mógł wejść i sprawdzić jak wygląda w środku. Fot. Tomasz Kaźmierski.
Każdy mógł wejść i sprawdzić jak wygląda w środku. Fot. Tomasz Kaźmierski.
Mieszkać w takim houseboucie to czysta przyjemność. Fot. Tomasz Kaźmierski.
Mieszkać w takim houseboucie to czysta przyjemność. Fot. Tomasz Kaźmierski.
Parada wodna - to najważniesze wydarzenie każdej edycji Steru na Bydgoszcz. Fot. Tomasz Kaźmierski.
Parada wodna - to najważniesze wydarzenie każdej edycji Steru na Bydgoszcz. Fot. Tomasz Kaźmierski.
4. miejsce dla załogi Polskiego Radia PiK Fot. Ireneusz Sanger.
4. miejsce dla załogi Polskiego Radia PiK Fot. Ireneusz Sanger.
Koncerty, biegi, parada łodzi, zabawy dla dzieci - te atrakcje już za publicznością, która pojawiła się na Wyspie Młyńskiej by wziąć udział w wodniackiej imprezie Ster na Bydgoszcz 2013.
Niedziela to trzeci dzień wodniackiego spotkania w Bydgoszczy. O 13.00 odbyła się rekonstrukcja historyczna nawiązująca do potopu szwedzkiego, o 15.00 wyścig łodzi butelkowych, w którym jednostka Polskiego Radia PiK zajęłą 4. miejsce, a na finał o 17.00 zaplanowano koncert grupy "Tercet czyli kwartet".

Oprócz wydarzeń kulturalnych były także zawody sportowe, np. bieg mostami Bydgoszczy. Jednak największe zainteresowanie wzbudziła wielka parada wodna.

Podczas Steru na Bydgoszcz można było również oglądać sprzęt pływający. Prezentowane były motorówki, skutery wodne czy house boaty czyli tzw. domy na wodzie.
Kapitanem imprezy "Ster na Bydgoszcz" jest w roku 2013 Kuba Strzyczkowski. Materiał Magdy Jasińskiej.
Łódź motorowa. Po rzece i nie tylko. Materiał Tomasza Kaźmierskiego.
Czy da się mieszkać na wodzie? Da się. Materiał Tomasza Kaźmierskiego.
W "Sterze na Bydgoszcz" brali udział także biegacze. Materiał Magdy Jasińskiej.
Podczas warsztaów zorganizowanych w ramach Steru na Bydgoszcz dyskutowano o rewitalizacji dróg wodnych. Materiał Tomasza Kaźmierskiego.
Już po wyścigu łodzi butelkowych. Materiał Bartosza Kustry.

Wiadomości lokalne

2020-12-05, godz. 12:55 Porozumienie rzutem na taśmę. Autobusy w gminie Wielka Nieszawka jednak pojadą Komunikacyjne zamieszanie w gminie Wielka Nieszawka zakończone, choć przez ten weekend mieszkańcy nie będą mogli dostać się autobusem do Torunia. Połączenia p ... » więcej 2020-12-05, godz. 11:35 Wiceminister klimatu ws. pożaru w Raciniewie: państwo nie może być nabijane w butelkę Odpowiedzialni za pożar składowiska opon w Raciniewie muszą zostać surowo ukarani - powiedział w sobotę w Unisławiu wiceminister klimatu i środowiska Jacek Oz ... » więcej 2020-12-05, godz. 09:00 Medale dla stulatków: marszałek apeluje, by rodziny zgłaszały jubilatów 141 mieszkańców naszego regionu uhonorowano dotąd Medalami Marszałka Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano-Pomeraniensis. Urząd Marszałkowski apeluje, aby rodzin ... » więcej 2020-12-05, godz. 07:34 Wierni przyjdą do księdza albo go zaproszą. Kolęda podczas epidemii inna niż zwykle Od decyzji biskupa zależy w jakiej formie odbędzie się lub nie wizyta duszpasterska. O tym jak na Pomorzu i Kujawach będzie wyglądała kolęda na razie wiadomo ... » więcej 2020-12-04, godz. 16:06 Tragedia na „10”, BMW rozpadło się na dwie części. Zginęła 16-letnia pasażerka Nakielscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy z czwartku na piątek w Śmielinie (powiat nakielski). P ... » więcej 2020-12-04, godz. 14:22 Pogrzeby w czasie pandemii. Zgodne z procedurą, trudne dla bliskich Samotne umieranie w szpitalu, brak możliwości pożegnania z bliskimi - to dla wielu największy dramat związany z koronawirusem. » więcej 2020-12-04, godz. 13:31 Czy czekają nas podróże w wirtualnych goglach? W Bydgoszczy konferencja o turystyce Turystyka miejska oraz nowe technologie - o tym debatowało blisko stu naukowców i przedstawicieli biur turystycznych. » więcej 2020-12-04, godz. 12:31 Oddano wyremontowane ulice w Grudziądzu, ale to nie koniec! W Grudziądzu zakończył się pierwszy etap przebudowy ul. Rapackiego wraz z ul. Królewską. » więcej 2020-12-04, godz. 09:07 O krok od pożaru w szpitalu w Bydgoszczy! Przez niedopałek! Strażacy udaremnili w nocy pożar w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy. Tuż przed godz. 3.00 na stanowisko kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w ... » więcej 2020-12-04, godz. 08:15 „Świąteczny Stół Pajacyka” - zamów jedzenie i pomagaj! Każdy może pomóc, zamawiając dziś (4 grudnia) posiłki z restauracji i kawiarni uczestniczących w specjalnej akcji Polskiej Akcji Humanitarnej pn. „Świąteczny ... » więcej
1234567