Czwartek, 04 marca 2021 r.   Imieniny: Lucji, Kazimierza, Eugeniusza
Polskie Radio PiK » Przebojowa godzina
Plichta

To jest grane!


Cotygodniowa porcja najnowszej muzyki, a także muzyczna wędrówka po światowych, europejskich i polskich listach przebojów. Nagrania z Playlisty Polskiego Radia PiK i utwory wybierane przez Słuchaczy.

By zagłosować na swoje ulubione nowe nagrania:
  • wyślij SMS pod nr 71051 rozpoczynając wiadomość od słowa "pik", a potem wpisując utwory i wykonawców (koszt 1,23 zł)
lub
  • e-mail: przebojowagodzina@radiopik.pl
Można pozdrawiać, a w zamian za głosy wygrywać najnowsze płyty CD i DVD.

We każdy poniedziałek od 23.0 do północy zaprasza Dariusz Gross .

1 marca 2021

W programie największe hity z polskich i światowych list przebojów, a także muzyczne premiery i nowości. Sięgniemy też po fragmenty naszej ''Płyty Tygodnia'', czyli ósmego krążka bydgoskiej grupy Dubska. Sprawdzimy również które nagrania mogą zostać największymi hitami wiosny 2021....

22 luteggo 2021

W programie to, co najnowsze i najpopularniejsze w Polsce, w Europie i na świecie! Muzyczne premiery i największe hity, a także stare utwory w zupełnie nowych wersjach.

15 lutego 2021

W programie kilka muzycznych premier, trochę nowości i sporo największych hitów ostatnich tygodni. Zajrzymy nie tylko na Listę Przebojów Polskiego Radia PiK i na listę najczęściej odtwarzanych nagrań przez polskie stacje radiowe. Sprawdzimy też, co jest grane w Europie i za oceanem i pogramy sporo tanecznej muzyki, ponieważ to ostatni wieczór karnawału...

1 lutego 2021

W programie muzyczne nowości i premiery oraz podsumowanie roku 2020. Na oficjalnej liście sprzedaży płyt w Polsce królują nasi artyści, ale listę najczęściej granych utworów, w polskich stacjach radiowych, zdominowali zagraniczni wykonawcy. Jacy? Kto był najpopularniejszy w 2020 roku? Zapraszamy do ''Przebojowej Godziny'' i obiecujemy że pojawią się m.in. The Weekend, Purple Disco Machine oraz Ava Max i Dua Lipa.

18 stycznia 2021

Oprócz największych hitów ostatnich tygodni pojawią się również muzyczne premiery i nowości. Jak zawsze zajrzymy na naszą listę przebojów ,ale też na listy najczęściej odtwarzanych nagrań przez stacje radiowe w Polsce i w Europie. Godzinną muzyczną podróż po Polsce i świecie uprzyjemnią nam z pewnością m.in. The Weeknd, Sam Smith, Dua Lipa i Jason Derulo.