Czwartek, 19 maja 2022 r.   Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Polskie Radio PiK » Przebojowa godzina

To jest grane!


Cotygodniowa porcja najnowszej muzyki, a także muzyczna wędrówka po światowych, europejskich i polskich listach przebojów. Nagrania z Playlisty Polskiego Radia PiK i utwory wybierane przez Słuchaczy.

By zagłosować na swoje ulubione nowe nagrania:
  • wyślij SMS pod nr 71051 rozpoczynając wiadomość od słowa "pik", a potem wpisując utwory i wykonawców (koszt 1,23 zł)
lub
  • e-mail: przebojowagodzina@radiopik.pl
Można pozdrawiać, a w zamian za głosy wygrywać najnowsze płyty CD i DVD.

We każdy poniedziałek od 23.0 do północy zaprasza Dariusz Gross .

16 maja 2022

W programie muzyczna podróż po polskich i światowych listach przebojów. Zaczniemy od naszej "Listy przebojów Polskiego Radia PiK", zerkniemy na listę najpopularniejszych utworów w Polsce, ale nie zapomnimy też a nagraniach ze szczytu europejskiej listy przebojów. Nie zapomnimy również o muzycznych nowościach i premierach, a wśród premier znajdą się m.in. nowe nagrania Michaela Patricka Kelly i Purple Disco Machine! Sięgniemy też po fragmenty naszej "Płyty Tygodnia". To album "Kontrasty" duetu Martin Lange. Michał Lange i Marcin Makowiec to "doświadczeni debiutanci", którzy po latach współpracy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej postanowili stworzyć coś interesującego pod własnym szyldem. No i udało się! Płyta "Kontrasty" to 14 udanych, autorskich piosenek nagranych i napisanych wspólnie przez tych dwóch utalentowanych muzyków.

2 maja 2022

Godzina imprezowej, tanecznej i przebojowej muzyki! Zajrzymy na szczyty list przebojów, tych w Polsce i tych w Europie oraz na playlistę Polskiego Radia PiK i na naszą listę przebojów. Muzycznie zapowiedzieli swój udział w programie m.in. Ed Sheeran, Alvaro Soler i Purple Disco Machine.

25 kwietnia 2022

Największe hity tegorocznej wiosny, a także nagrania ze szczytów polskich i światowych list przebojów. Nie zabraknie też utworów z naszej "Płyty Tygodnia".
"Familia", to trzeci studyjny album kubańsko-amerykańskiej wokalistki i Camili Cabello.
Od Jej płytowego debiutu minęły cztery lata, a ona w tym czasie stała się jedną z najpopularniejszych artystek świata. Camila Cabello ma na swoim koncie kilka światowych hitów, a na nowej płycie też nie brakuje przebojowych piosenek, m.in. duetu z Edem Sheeranem.

18 kwietnia 2022

W poniedziałkowy wieczór, na zakończenie Świąt Wielkanocnych zaproponujemy naszym słuchaczom godzinną porcję największych hitów tegorocznej wiosny oraz trochę muzycznych nowości i premier. Pojawią się też nagrania, które w czasie świąt królują na szczytach polskich i europejskich listach przebojów. Muzycznie swoją obecność w świąteczny poniedziałek potwierdzili u nas m.in. Ed Sheeran, Camilla Cabella, a także Elton John i Harry Styles.

11 kwietnia 2022

To będzie godzina pełna nowej muzyki! Premiery, nowości, nagrania z naszej playlisty - to tylko niektóre muzyczne propozycje w "Przebojowej Godzinie"! Nie zabraknie też nagrań ze szczytów naszej listy przebojów, listy najpopularniejszych nagrań w Polsce i piosenek ze szczytu Europejskiej Listy Przebojów. Muzycznie pojawią się m.in. Ed Sheeran, Purple Disco Machine i Imagine Dragons.

4 kwietnia 2022

Oprócz największych hitów ostatnich tygodni zagramy też sporo nowości i premier. Nie zabraknie też nagrań ze szczytu Listy Przebojów Polskiego Radia Pik, listy najpopularniejszych nagrań w Polsce i z Europejskiej Listy Przebojów. Gościem programu będzie Michael Patrick Kelly, a muzycznie pojawią się też m.in. Ed Sheeran, Purple Disco Machine i Alvaro Soler.

28 marca 2022

W programie, oprócz nowości i premier z całego świata, także największe hity ostatnich tygodni. Zerkniemy na szczyt naszej listy przebojów, listy najpopularniejszych nagrań w Polsce i na Europejską Listę Przebojów. Sięgniemy też po fragmenty naszej "Płyty Tygodnia". Właśnie mija 47 lat od momentu, gdy pierwsza piosenka grupy Boney M. trafiła do stacji radiowych, a do nas trafia płyta "The Magic of Boney M." To płyta z największymi hitami oraz dodatkowymi remixami singli Boney M., bohaterów ery disco. Na fanów zespołu czekaj nie tylko 18 wielkich hitów grupy, ale również dodatkowe remixy piosenek: „Daddy Cool” autorstwa niemieckiego duetu DJ-skiego LIZOT, jak również „Rasputin” The Majestic Remix. Wszystkie te nowe wersje utworów wprowadzają erę disco na całkowicie nowy poziom.

28 lutego 2022

Największe hity z naszej listy przebojów, najpopularniejsze nagrania w Polsce i utwory ze szczytu europejskiej listy przebojów - to wszystko znajdą nasi słuchacze w poniedziałkowy późny wieczór w "Przebojowej Godzinie"! Znajdą też tuż przed "Śledzikiem" dużo hitów karnawału 2022. Znajdzie się też czas na spotkanie z naszym gościem - przedstawicielem słynnej muzycznej rodziny - The Kelly Family. Michael Patrick Kelly solo, bez reszty muzykalnej rodziny też radzi sobie znakomicie! Artysta podbija światowe listy przebojów już trzecim hitem z ubiegłorocznej płyty ''B.O.A.T.S'' i o tym m.in. opowie w specjalnym ekskluzywnym wywiadzie dla Polskiego Radia PiK.

21 lutego 2022

W programie kumulacja nowości i premier, a także najpopularniejszych obecnie utworów w Polsce i w Europie. Zerkniemy też na szczyt Listy Przebojów Polskiego Radia PiK i na naszą playlistę. Pojawi się też pewien niezwykły gość cieszący się ogromną popularnością także w Polsce. A muzycznie? M.in. nowe hity od Purple Disco Machine , Jamesa Blunta i muzyczna niespodzianka od Stinga.

14 lutego 2022

W programie jak zwykle to, co najnowsze i najpopularniejsze, ale tym razem nie zabraknie też akcentów walentynkowych. Zajrzymy na szczyt listy przebojów Polskiego Radia PiK i zagramy najpopularniejsze utwory w Polsce. Będzie też coś z europejskiej listy przebojów, a wśród nowości m.in. duet Eda Sheerana z Taylor Swift i premierowy utwór Johna Newmana.
1234