Czwartek, 02 lutego 2023 r.   Imieniny: Marii, Miłosława
Polskie Radio PiK » Raz na zielono

Raz na zielono


4 lutego 2023

Jedną z najważniejszych prac w ogrodzie w lutym jest zimowe przycinanie drzew i krzewów. O czym warto wiedzieć, zanim przystąpimy do zimowego cięcia? Jakie jeszcze prace ogrodnicze trzeba wykonać w lutym? Kontakt do ekspertów w studio: 52 345-50-90. Do usłyszenia i do zobaczenia na radiopik.pl. Zaprasza Małgorzata Burchardt.

21 stycznia 2023

Planując prace ogrodnicze, należy uwzględnić warunki atmosferyczne panujące w danym roku. Co robić w ogrodzie w obliczu takiej zimy i jak dostosować sposób pielęgnacji ogrodu do zmian klimatycznych? Zapytam o to moich ekspertów w sobotniej audycji "Raz na zielono". Telefon czynny w trakcie audycji: 52 345-50-90. Zaprasza Małgorzata Burchardt.


7 stycznia 2023

Pierwszy raz w 2023 roku gości i Słuchaczy audycji „Raz na zielono” przywitała Małgorzata Burchardt. Fot. arch. PR PiK
Pierwszy raz w 2023 roku gości i Słuchaczy audycji „Raz na zielono” przywitała Małgorzata Burchardt. Fot. arch. PR PiK
Trudno w to uwierzyć. Przełom roku ze zdumiewająco wysokimi temperaturami. Pierwszy miesiąc nowego roku też zaskakuje nas w pogodzie i może zapisać się jako ciepły. Czy bez mrozu i śniegu czeka nas inwazja szkodników i susza na wiosnę? O to w pierwszej tegorocznej audycji „Raz na zielono”, obecnych w studiu ekspertów pytała Małgorzata Małgorzata Burchardt. Nie zabrakło oczywiście pytań od Słuchaczy i fachowych na nie odpowiedzi.
Polskie Radio PiK - Raz na zielono z 7 stycznia 2023

17 grudnia 2022

Jak śnieg i mróz wpływają na rośliny w ogrodzie? O które rośliny zadbać najbardziej? Jak pozbyć się nadmiaru śniegu? Podpowiedzą nasi eksperci. Będzie można do nas zadzwonić i osobiście zadać pytanie. Telefon czynny w trakcie programu: 52 345-50-90. Do usłyszenia i do zobaczenia na www.radiopik.pl. Zaprasza Małgorzata Burchardt.

10 grudnia 2022

O tym czasie z reguły zapominamy o ogrodach, a nasze myśli wędrują ku Świętom Bożego Narodzenia. Choć dla największych zapaleńców znajdzie się sporo pracy. Jak zadbać o ogród w grudniu, aby na wiosnę wyglądał magicznie? O jakich czynnościach warto pamiętać w ostatnich dniach tego roku? Podpowiedzą nasi eksperci w sobotniej audycji "Raz na zielono". Telefon do studia w trakcie trwania programu: 52 345 50 90. Do usłyszenia i do zobaczenia na www.radiopik.pl. Zaprasza Małgorzata Burchardt.

1234567