Czwartek, 01 grudnia 2022 r.   Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Polskie Radio PiK » Raz na zielono

Raz na zielono


26 listopada 2022

Coraz częściej szron pokrywa srebrem wszystko wokół i spadł już się pierwszy śnieg. Rośliny śpią, ale ogrodnik powinien czuwać, aby ich sen przebiegał bez zakłóceń. Co robić zimą w ogrodzie, na balkonie i tarasie? Zapytam naszych ekspertów. Będzie można do nas zadzwonić i osobiście zadać pytanie. Telefon 52 345-50-90. Do usłyszenia i do zobaczenia na radiopik.pl. Zaprasza Małgorzata Burchardt.

19 listopada 2022

Choć pogoda w tym roku rozpieszczała nas bardzo długo, to nadszedł czas przymrozków w ogrodzie. Którym roślinom powinniśmy poświęcić teraz więcej uwagi po to, aby cieszyły nas swoim pięknym wyglądem w przyszłym roku? Jak odpowiednio zabezpieczyć ogród przed zimą i czy to już właśnie jest ten czas by to zrobić? Zapytam o to moich ekspertów w sobotniej audycji "Raz na zielono". Telefon czynny w trakcie programu 52 345-50-90. Do usłyszenia i do zobaczenia na www.radiopik.pl. Zaprasza Małgorzata Burchardt

22 października 20

Ostatnie prace przedzimowe w ogrodzie i ostatnie sadzenie cebul. A z okazji Światowego Dnia Owoców i Warzyw w roli głównej wystąpi DYNIA. Czy dynia to owoc i dlaczego warto ją jeść? Jakie ma zastosowanie? Kiedy zbierać, czyli jak określić dojrzałość w ogrodzie i jak przechowywać dynie? Na te i podobne pytania będą odpowiadać nasi eksperci: 52 345 50 90. Zaprasza Małgorzata Burchardt.

1234567