Mecze hiszpańskiej ligi na YouTube!
Piłkarskie mecze hiszpańskiej drugiej ligi będą transmitowane w serwisie internetowym YouTube. Spotkania - komentowane w języku angielskim - będą dostępne w 150 krajach w Europie, Afryce, Azji oraz obu Amerykach.
- Sposób, w jaki konsumujemy sport na żywo, zmienia się wraz z nową generacją nadawców internetowych. I my jesteśmy gotowi korzystać z tych kanałów, aby zwiększyć atrakcyjność naszych rozgrywek" - powiedział dyrektor działu audiowizualnego hiszpańskich rozgrywek ligowych Melcior Soler.
Debiut na tym kanale nastąpi w piątkowy wieczór, kiedy transmitowany będzie mecz Cadiz - Granada. Na kanale będą transmitowane wszystkie 11 pojedynków każdej kolejki. Dodatkowo będzie można zobaczyć 50-minutowy program ze skrótami spotkań. Natomiast mecze Segunda Division w Hiszpanii będą relacjonowane tylko przez lokalne telewizje.
W ubiegłym roku władze hiszpańskiej ekstraklasy osiągnęły porozumienie z portalem społecznościowym Facebook do transmisji wszystkich meczów w ośmiu krajach południowo-wschodniej Azji.(PAP)
Zobacz także
Branżę elektroniki drukowanej czeka wzrost
2015-04-30, 12:54Układy elektroniczne, panele słoneczne, czujniki, wyświetlacze - to tylko przykładowe produkty, które już wkrótce będą wytwarzane w technologii druku cyfrowego - przewidują eksperci. A to pozwoli na spadek kosztów, przyśpieszenie… Czytaj dalej »
Apple Watch za pomocą aplikacji kontroluje funkcje elektrycznych modeli BMW
2015-04-30, 12:46Dzięki aplikacji BMW i Remote można za pomocą urządzenia Apple Watch kontrolować funkcje samochodów elektrycznych z serii i3. Program zapewni użytkownikom m.in. aktualną informację na temat stanu akumulatorów lub poziom ich ładowania… Czytaj dalej »
Nowoczesny symulator do szkolenia pilotów liniowych działa w Łodzi
2015-04-29, 19:50O nowoczesny symulator do szkolenia przyszłych pilotów liniowych do tzw. uprawnień do lotów według przyrządów wzbogacił się ośrodek szkolenia lotniczego Bartolini Air w Łodzi. Urządzenie może realistycznie symulować m.in. turbulencje… Czytaj dalej »
Powstało konsorcjum uczelni i przemysłu dla rozwoju technologii 3D
2015-04-29, 18:39Należące do koncernu Sikorsky zakłady PZL Mielec oraz Politechnika Rzeszowska podpisały w środę porozumienie o utworzeniu konsorcjum naukowo-przemysłowego Lot-Virtual-Lab. Jego celem jest m.in. zastosowanie technologii 3D w wyrobach… Czytaj dalej »
Facebook uruchamia programy ds. promocji dla małego biznesu
2015-04-29, 16:50Facebook ogłosił w środę, że będzie pomagać małym firmom w promowaniu swej działalności na portalu społecznościowym. Jednocześnie poinformowano, że swoje konta na Facebooku ma obecnie ok. 40 mln małych przedsiębiorstw; w czerwcu… Czytaj dalej »