Bydgoskie "Ecomoto" może ładować wszystkie auta elektryczne
Bydgoskie Kolejowe Zakłady Łączności stworzyły stację ładowania elektrycznych pojazdów. Ekologiczny dystrybutor został dziś zaprezentowany w Wojskowych Zakładach lotniczych w Bydgoszczy.
Bydgoskie Kolejowe Zakłady Łączności weszły na rynek stacji elektrycznych. "Ecomoto" to od podstaw wyprodukowane w Bydgoszczy urządzenie, które może ładować wszystkie auta elektryczne. Wynalazkiem pochwalił się Krzysztof Magierowski, prezes zarządu bydgoskiej firmy.
Stacja ma już komplet atestów i jest gotowa do sprzedaży, a przedstawiciele Kolejowych Zakładów Łączności liczą na to, że zainteresowani znajdą się zarówno w kraju, jak i za granicą.
Zobacz także
Ogólnopolska Noc Biologów w 26 ośrodkach naukowych
2014-01-07, 08:1526 ośrodków naukowych w kraju, m.in. UKW w Bydgoszczy i UMK w Toruniu zorganizuje trzecią ogólnopolską Noc Biologów. Już 10 stycznia miłośnicy biologii dowiedzą się m.in. ile trwa odruch, jak ptaki znajdują drogę podczas wędrówek… Czytaj dalej »