LG zapowiada ulepszony aparat w nowym flagowym smartfonie
Koncern LG zaprezentował na portalu YouTube materiał wideo reklamujący ulepszony aparat fotograficzny, który ma być montowany w najnowszym flagowym smartfonie - G4. Telefon ma ukazać się na rynku 28 kwietnia - podaje portal Cnet.
LG podkreśla w materiale promocyjnym, że główną zaletą zastosowanego aparatu fotograficznego będzie możliwość robienia zdjęć w warunkach słabego oświetlenia. Południowokoreański koncern podkreśla, że jasność obiektywu jest na poziomie f/1.8. Dla porównania Samsung w Galaxy S6 zastosował obiektyw o parametrze f/1.9 a HTC w One M9 f/2.2.
Cnet zaznacza jednak, że na dalsze informacje na temat aparatu zastosowanego w G4 należy jeszcze poczekać. Spekuluje natomiast, że będzie wyposażony w matrycę 16-megapikseli i laserowy autofokus zastosowany w modelach G3 i G Flex 2.
Wcześniej LG zapowiadało, że model G4 będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala o rozdzielczości Quad HD, czyli 2560 x 1440 pikseli. Takie rozwiązanie zastosowano wcześniej w modelu G3.(PAP)
Zobacz także
Jak wykorzystać wirtualną rzeczywistość w firmie? Sprawdzą to w Bydgoszczy
2022-02-14, 09:30Trwa budowa nowoczesnego centrum badawczego firmy Kantata. Inwestycja realizowana jest na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego. W Centrum prowadzone mają być między innymi badania nad technologiami VR (wirtualnej rze… Czytaj dalej »
Dzień Bezpiecznego Internetu: Co trzeci Polak ma jedno hasło do kilku serwisów
2022-02-08, 11:43- Z bezpiecznych haseł do logowania nie korzysta 44 proc. Polaków - wynika z badania serwisu ChronPESEL.pl i Krajowego Rejestru Długów. Za największe zagrożenie 39 proc. osób uważa wyciek danych osobowych. We wtorek (8 lutego) świętowany… Czytaj dalej »
Bydgoskie respiratory są w Warszawie. Czas na badania z udziałem zwierząt
2022-02-04, 08:48Bydgoskie respiratory są już w Warszawie. Wkrótce w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego rozpoczną się badania na zwierzętach z zastosowaniem urządzeń, które powstały na Politechnice Bydgoskiej. Czytaj dalej »
Kto ciężko choruje i umiera na COVID? Odkryli gen, ma go 14 proc. Polaków
2022-01-13, 11:16- Zaawansowanie wieku, nadwaga, płeć męska, a na czwartym miejscu czynnik genetyczny decydują o ciężkości przebiegu COVID-19 - wynika z badań naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Czytaj dalej »
Zmieni się standard nadawania telewizji naziemnej. Czy Twój telewizor jest na to gotowy?
2022-01-07, 21:30W związku z aktualizacją standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej, ponad dwóm milionom gospodarstw domowych w Polsce grozi utrata sygnału - ostrzega Związek Cyfrowa Polska. Apeluje do konsumentów, aby upewnili się, czy ich telewizory… Czytaj dalej »