Wtorek, 19 października 2021 r.   Imieniny: Ziemowita, Jana, Pawła
Polskie Radio PiK » Biznes
Nova
2021-10-08, 09:54 Reklama

Odbierz terminal stacjonarny za darmo - Program Polska Bezgotówkowa [reklama]

Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Płatności bezgotówkowe rosną w siłę. Jeśli wciąż nie oferujesz swoim klientom możliwości opłacenia rachunku kartą, najwyższa pora, aby to zmienić. W artykule wyjaśnimy, jak odebrać stacjonarny terminal płatniczy za darmo, by sprawdzić jego wpływ na prowadzony biznes.
Płatności kartą, smartfonami i smartwatchami z każdym rokiem zyskują na popularności. Jak wynika z badania przeprowadzonego na przełomie września i października 2020 r. przez pracownię Pollster na zlecenie Warszawskiego Instytutu Bankowości, aż 79 proc. Polaków za najbardziej preferowaną formę płatności uznaje kartę płatniczą, bankowość internetową lub płatność innym urządzeniem (np. telefonem lub zegarkiem). Z danych wynika wprost – nie oferując swoim klientom płatności bezgotówkowych, tracisz. Nie tylko finansowo, ale także wizerunkowo.

Zapomnij o wysokich opłatach za terminal
Jeśli do tej pory nie korzystałeś z terminala z obawy przed wysokimi opłatami, możesz o nich zapomnieć. Dołączając do Programu Polska Bezgotówkowa, możesz otrzymać do 3 stacjonarnych terminali płatniczych zupełnie za darmo. Nie poniesiesz także kosztów instalacji, a przez 12 miesięcy (lub do czasu osiągnięcia na poszczególnych terminalach obrotu w wysokości 100 tys. zł w skali 12 miesięcy) nie zapłacisz prowizji od transakcji oraz miesięcznej dzierżawy. Dzięki temu bez żadnego ryzyka zweryfikujesz, jakie korzyści przyniesie Twojemu biznesowi wdrożenie płatności bezgotówkowych.

Dla kogo Program Polska Bezgotówkowa?
Czy z Programu mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, bez względu na branżę, wielkość firmy czy liczbę zatrudnionych pracowników? Warunkiem, jaki stawia organizator, jest brak terminala płatniczego (umowy z agentem rozliczeniowym) w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Przedsiębiorca musi też zobowiązać się do niestosowania dodatkowych opłat dla klientów płacących kartami i oznakowania swojej placówki naklejkami z logo organizacji płatniczych oraz logo Polska Bezgotówkowa. Co ważne, do Programu można przystąpić tylko jeden raz w trakcie jego trwania. Na uwagę zasługuje też fakt, że zniesiono ograniczenia dotyczące udziału w Programie dla podmiotów działających w ramach franczyz oraz sieci usługowych i handlowych mających więcej niż 5 punktów.

Terminal stacjonarny jako wsparcie Twojego biznesu
Biorąc udział w Programie Polska Bezgotówkowa, będziesz mógł za darmo korzystać ze stacjonarnego terminala płatniczego do 12 miesięcy, o ile nie przekroczysz 100 tys. zł obrotu na terminalu. Ten rodzaj terminali jest szczególnie polecane firmom prowadzącym tradycyjną sprzedaż przy okienku kasowym, które poszukują nie tylko nowoczesnych, ale także niezawodnych rozwiązań płatniczych.

Terminal stacjonarny to urządzenie podłączane do zasilania – pewne i gotowe do pracy w każdym momencie, bez konieczności ładowania. Dzięki dostępności wielu typów komunikacji – GPRS/3G, sieci przewodowej (Ethernet) lub analogowej linii telefonicznej zapewnia najwyższe bezpieczeństwo transakcji. To jednak nie wszystko.

Możliwość integracji terminala płatniczego z najpopularniejszymi systemami kasowymi powoduje, że eliminujesz potrzebę ręcznego wprowadzania kwoty i minimalizujesz ryzyko ludzkich błędów. W ten sposób oszczędzisz czas i unikniesz niepotrzebnego stresu. Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo transakcji bezgotówkowych, możesz podłączyć do terminala zewnętrzny PIN pad, na którym klient wygodnie i dyskretnie zatwierdzi transakcję.

Program Polska Bezgotówkowa to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zaoferować klientom płatności bezgotówkowe bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów i ryzyka płynności finansowej. Dołączając do Programu, nie możesz nic stracić, a tylko zyskać.

Biznes

2021-10-19, godz. 17:15 Co dzieje się na rynku pracy? Targi w toruńskim „Gastronomiku” W Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Toruniu zorganizowane zostały Targi Pracy. Była to możliwość poznania ofert zatrudnienia, rozmowy z doradcą zawo ... » więcej 2021-10-19, godz. 15:59 Jak wprowadzić kolor grafitowy do wnętrza? [reklama] Tajemniczy i elegancki grafit to bardzo modny od kilku sezonów kolor, który nadaje się do każdego rodzaju pomieszczeń i pasuje do wszystkich stylów. Jednak ja ... » więcej 2021-10-19, godz. 14:26 Smak Włoch w Twojej restauracji [reklama] Piec do pizzy jest stanowi niezbędne wyposażenie gastronomii, która zajmuje się tworzeniem aromatycznych, prawdziwie włoskich potraw. To serce każdej pizzerii ... » więcej 2021-10-19, godz. 07:54 Już 225 firm może posługiwać się znakiem - certyfikatem „Made in Toruń”! 14 firm odebrało certyfikaty znaku jakości Made in Toruń. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw są m.in. start-upy zajmujące się technologiami nanowęglowymi, fir ... » więcej 2021-10-18, godz. 13:31 Bez rozstrzygnięcia przetargu na przewozy kolejowe w regionie w tym roku! W grudniu pociągi staną? Samorząd województwa nie rozstrzygnie w tym roku przetargu na przewozy kolejowe. Według marszałka Piotr Całbeckiego nie zakłóci to funkcjonowania kolei. » więcej 2021-10-15, godz. 18:55 Tradycyjne smakołyki w centrum Torunia. Smakoszy nie brakowało! [zdjęcia] Świeża i lokalna żywność na wyciągnięcie ręki - na straganach przed Urzędem Marszałkowskim można było zaopatrzyć się w najwyższej jakości produkty pochodzące ... » więcej 2021-10-14, godz. 21:17 Firmy z regionu na Expo 2020 w Dubaju. Czym się chwalimy? Restauracja, firma transportowa, pracownia projektowania wnętrz, agencja zatrudnienia - przedstawiciele m.in. tych firm pojadą w grudniu na Expo 2020. » więcej 2021-10-12, godz. 12:40 Oferty, konsultacje z ekspertami, zdjęcia do CV. Targi Pracy w Myślęcinku Przedstawiciele kilkudziesięciu firm pojawili się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku na odbywających się tam we wtorek targach pracy. » więcej 2021-10-08, godz. 20:54 Przestrzeń na biznes: warsztaty, spotkania, rozmowy. Nowe miejsce w Bydgoszczy W Bydgoszczy powstała nowa przestrzeń biznesowa. To miejsce, w którym będą odbywać się warsztaty, szkolenia i liczne spotkania, które mają na celu rozszerzani ... » więcej
1234567