Sobota, 25 września 2021 r.   Imieniny: Aurelii, Władysława, Kleofasa
Polskie Radio PiK » Biznes
Plichta
2021-09-07, 14:09 Reklama

Witryny cukiernicze do kawiarni i cukierni [reklama]

Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Cukiernie i kawiarnie niejednokrotnie w swoim menu mają różnego rodzaju słodkości. Większość z nas wie, że muszą być one przechowywane w odpowiednich warunkach, bo inaczej stracą swoją świeżość. Jak tylko je osiągnąć? Wystarczy zastosować witrynę cukierniczą, którą omówimy szerzej w tym artykule.
Odpowiednie warunki przechowywania wyrobów słodkich.
Sprzedawane ciastka, ciasta czy torty w cukierniach bądź kawiarniach to wymagające produkty. Spowodowane jest to tym, że przechowywanie ich w nieodpowiednich warunkach szybko może doprowadzić do ich degradacji. Ważne jest, więc aby zadbać o temperaturę i wilgotność w Waszym lokalu gastronomicznym. Witryna cukiernicza to najlepsza przestrzeń, jaka może być stosowana do tego celu. To właśnie w niej panuje temperatura +4°C ÷ +10°C, która jest wystarczająca, aby nasze smakołyki nie uległy zepsuciu.

Witryna cukiernicza dopełnieniem Waszego wnętrza.
Kupując witrynę cukierniczą, muszą sobie Państwo zdawać sprawę z tego, że nie będzie ona tylko stanowiła miejsca przechowywania produktów. Również będzie ona elementem wystroju Waszego wnętrza, co za tym idzie, powinniście dokładnie zastanowić się, jakie urządzenie chcecie wybrać. W maszynach dostępnych obecnie bez większych problemów możecie wybierać kolor elementów metalowych, wybarwienie płyty meblowej, gdy została ona zastosowana lub nawet kształt szyb. Wszystkie te elementy pozwalają dostosować witryny cukiernicze do Waszych indywidualnych preferencji oraz efektów, jakie chcecie uzyskać w lokalu.

Najważniejsze informacje przydatne przy zakupie witryny cukierniczej.
Na rynku znajduje się wiele witryn cukierniczych od różnych producentów. Chcąc je ze sobą porównać, musicie wiedzieć, na jakie parametry zwrócić największą uwagę. Według nasz lista tych najistotniejszych prezentuje się następująco:
Wymiary zewnętrze – liczby te w łatwy sposób pozwalają określić przestrzeń, jaką będzie zajmowało dane urządzenie. Warto w tym podpunkcie pamiętać o dokładnym zwymiarowaniu naszego lokalu.
Pojemność użytkowana – wartość ta zazwyczaj podawana jest w litrach i mówi wprost ile towaru będziemy mogli ułożyć we wnętrzu maszyny.
Powierzchnia ekspozycji – wiadomość ta przestawia nam jak dużo miejsca będziemy mieć do dyspozycji przy wykładaniu produktów.
Zużycie energii elektrycznej – pozwala określić koszty użytkowania witryny cukierniczej. Liczby te wskazują ile energii będzie pobierane z gniazdka elektrycznego.
Zakres temperatur – ta informacja podawana przez producentów określa, w jakich zakresie będziemy mogli regulować temperaturę i w ten sposób dostosowywać ją do produktów, jakie będziemy przechowywali.
Warunki użytkowania – firma dostarczająca tego typu rozwiązania zawsze określa, jakie warunki muszą Panować w lokalu, aby wszystko działało prawidłowo.

Nie zapomnij o witrynie cukierniczej.
Chcąc zacząć prowadzić taki biznes jak kawiarnia lub cukiernia nie możecie zapomnieć o zakupie witryny cukierniczej. To właśnie ona zapewni Wam optymalne warunki przechowalnicze oferowanych słodkości. W przypadku, gdybyście chcieli kupić tego typu urządzenia, zapraszamy pod adres: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Znajdziecie tam bogatą ofertę w atrakcyjnych cenach. My dziękujemy już na uwagę i do następnego razu.

Biznes

2021-09-23, godz. 19:20 Warto inwestować w ludzi. 15 lat Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna świętuje jubileusz 15-lecia działalności w Kujawsko-Pomorskiem. Gala zorganizowana została w Centrum Kultury Browar B we ... » więcej 2021-09-23, godz. 12:08 Poczta Polska zatrudni prawie 500 kurierów i pracowników sortowni. Praca w Lisim Ogonie W związku z rozwojem sektora e-commerce i wprowadzaniem nowego standardu usługi Pocztex, Poczta Polska rekrutuje kurierów i pracowników sortowni - podała w cz ... » więcej 2021-09-23, godz. 06:45 Kolejne sieciowe sklepy otwierają się w niedziele z zakazem handlu Ogólnopolska sieć dyskontów Netto zapowiada, że otworzy niektóre sklepy w niedziele objęte zakazem. Część punktów tej sieci stanie się placówkami pocztowymi d ... » więcej 2021-09-22, godz. 20:23 Gigantycznie zadłużony szpital w Grudziądzu weźmie kolejny kredyt Grudziądzki szpital znów weźmie pożyczkę - pozwolili na to na sesji (22 września) grudziądzcy radni. Lecznica będzie się starała o 100 mln zł. » więcej 2021-09-21, godz. 14:35 Nowy zimowy rozkład lotów Ryanaira. Są nowe kierunki Ryanair na zimę 2021/2022 uruchamia 25 nowych tras z Polski, m.in. na Maltę, do Helsinek, Rygi, Sztokholmu, Walencji, Ammanu, Agadiru, i Budapesztu; z tej oka ... » więcej 2021-09-21, godz. 13:25 Lokomotywa wodorowa PESY - premiera roku na Targach TRAKO [wideo] Lokomotywę wodorową SM 42 zaprezentowała w Gdańsku bydgoska PESA. Pokaz odbył się na Targach TRAKO - największych tego typu w Polsce i jednych z najbardziej p ... » więcej 2021-09-20, godz. 14:40 Wsiąść do pociągu - teraz będzie łatwiej. Stacja Zieleń ma dwa nowe perony Dwa nowe perony oddano do użytku w Zieleniu (powiat wąbrzeski). To kolejny przystanek zmodernizowany przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. na trasie z Inowroc ... » więcej 2021-09-20, godz. 11:29 Nowe mieszkania w Bydgoszczy [reklama] Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM na bydgoskim rynku budowlanym działa od 29 lat, realizując w tym czasie kilkadziesiąt inwestycji: mieszkania, budynki wielorodzi ... » więcej 2021-09-20, godz. 10:53 Konkurs na lokalny produkt we Włocławku. Jest nagroda – 30 tys. zł Włocławski ratusz poszukuje lokalnego produktu Śródmieścia, który wyróżnia się jakością i jest związany  z tradycją i kulturą miasta. Od poniedziałku przedsię ... » więcej 2021-09-17, godz. 08:53 Przygotuj się na zimę - znajdź ciepłe kurtki zimowe damskie! [reklama] Wiedza o tym, jaką kurtkę kupić, jest dziś niezwykle istotna. W sklepach dostępnych jest wiele rodzajów, które powinniśmy dobierać w zależności od tego, jaką ... » więcej
1234567