Wtorek, 26 października 2021 r.   Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana / Uruchomiono odbudowany po wojnie nadajnik w Toruniu (1947)
Polskie Radio PiK » Rockowa skrzynka pocztowa
Plichta

Twoja muzyka na naszej antenie

Grasz, komponujesz, masz swój zespół bądź chciałbyś znaleźć muzyków, którzy jak Ty szukają muzycznego zrozumienia dla swoich pomysłów - podziel się nimi z nami! Zamiast chować piosenki do szuflady - przyślij je do nas a my przedstawimy je światu.
W tej audycji dajemy szansę tym, którzy wierzą w siłę swoich słów i nut. W studiu Polskiego Radia PiK pojawiają się goście - artyści, którzy rozpoczynali swoją karierę w podobny sposób oraz tacy, którzy wciąż jeszcze próbują nadać swojej twórczości należyty rozgłos...

O ile jesteście zainteresowani, dostarczcie nam materiał na płycie CD-R albo pocztą elektroniczną do skrzynki pod adresem rock@radiopik.pl - koniecznie w formacie wave lub mp3 (320 kbps). Uwaga! Nie odsyłajcie nas do pobierania Waszych plików ze stron internetowych. Mile widziane będą jednak krótkie notki o wykonawcy, by muzyka na naszej antenie nie pozostawała anonimową.

Jeśli chcecie powierzyć nam swój materiał - zadbajcie o to, by zabrzmiał tak, jak chcielibyście usłyszeć go na naszej antenie. Nie przysyłajcie materiału o niskiej jakości. Nie zapominajcie również, że to Rockowa Skrzynka Pocztowa - pamiętajcie jednak, że rock posiada różne oblicza - to nie tylko hałas, którego czasami nie rozumieją rodzice czy sąsiedzi.

W najbliższej audycji...

26 października... Ostatni wtorek miesiąca, zatem czas sprawdzić co do naszej „Rockowej Skrzynki Pocztowej” wśród jesiennych liści przywiały październikowe wiatry :) Będzie ciekawie dzięki formacjom BAD GRACE, GUITAR ZET, YENISEI... Pojawią się również goście zapraszający na 6. edycję festiwalu „Progressive Evening”, a ten już w najbliższą sobotę 30 października w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy... Tak zatem zabrzmi ART OF ILLUSION i nie tylko!

Tyle między 22.03 a 23.00. Późno...? Lepiej późno niż wcale! A od 23.00 na kujawsko-pomorskiej antenie zabrzmią rockowe poezje :)

„Rockowa Skrzynka Pocztowa”. Twoja muzyka na naszej antenie!
Do przeglądu nut z naszej skrzynki zaprasza Adam Droździk.