Krajobrazowe wizytówki Kujaw i Pomorza
Cykl „Lubię tu być” to wyprawy w najciekawsze i najbardziej atrakcyjne pod względem przyrodniczym zakątki Pomorza i Kujaw:
- od malowniczych zakoli Wdy we Wdeckim Parku Krajobrazowym po zalesione tereny i ciekawostki przyrodnicze Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego;
- od wyprawy kajakowej szlakiem Brdy w Tucholskim Parku Krajobrazowym - jednym z najpiękniejszych szlaków w Europie - po rowerowy wypad do Kruszwicy i nad Gopło do Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia;
- od wypoczynku nad jeziorami i w lasach Brodnickiego i Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego poprzez fascynujące nadwiślańskie krajobrazy i zabytki Zespołu Parków Krajobrazowych Nad Dolną Wisłą, aż po malowniczy krajobraz falistych pól, rozsiane pomiędzy nimi niewielkie osady, czyste jeziora i kompleksy leśne Krajeńskiego Parku Krajobrazowego.
Po prostu: „Lubię tu być”… Zaprasza Dariusz Gross.
Krajobrazowe wizytówki Kujaw i Pomorza przybliżają Państwu:
Monika Kaczyńska, Agnieszka Marszał i Marcin Doliński.
Program dofinansowany z budżetu samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.