Czwartek, 02 grudnia 2021 r.   Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
ogłoszenie własne wydawcy
2021-09-06, 13:23 Tatiana Adonis/Redakcja

Coraz mniej czasu by się spisać! Nie odkładaj tego na ostatnią chwilę!

Mamy coraz mniej czasu na udział w narodowym spisie powszechnym. Fot. Tatiana Adonis
Mamy coraz mniej czasu na udział w narodowym spisie powszechnym. Fot. Tatiana Adonis
Mamy coraz mniej czasu na udział w narodowym spisie powszechnym. Fot. Tatiana Adonis
Mamy coraz mniej czasu na udział w narodowym spisie powszechnym. Fot. Tatiana Adonis
Mamy coraz mniej czasu na udział w narodowym spisie powszechnym. Na Kujawach i Pomorzu spisała się już większość mieszkańców.
Najwięcej w gminach Koneck i Chrostkowo. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa do 30 września. Czas na samodzielne spisanie się mamy do momentu, kiedy odezwie się do nas rachmistrz.

– Nie czekajmy więc na telefon od funkcjonariusza państwowego i spiszmy się sami - zachęca dr Wiesława Gierańczyk, dyrektor Urzędu Statystycznego w Bydgoszczy.

– Możliwości spisania się jest bardzo wiele, m.in. spisanie się przez Internet, to jest ta podstawowa metoda, ale część naszego społeczeństwa, ma obawy lub nie korzysta z Internetu, przygotowaliśmy również inne metody, choćby kontakt telefoniczny - dodała Wiesława Gierańczyk.

Spis powszechny potrwa do 30 września – by się spisać, wejdź tutaj.
Materiał Tatiany Adonis (Popołudnie z nami)
Bydgoszcz

Wiadomości lokalne

2021-12-02, godz. 08:00 Czym jest empatia? Czym ekonomia? Dzieci z Bydgoszczy będą się tego uczyć O empatii i o finansach będą się mogli wiele dowiedzieć uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych i przedszkoli. W ramach projektu „Abc ekonomii' i „Abc ... » więcej 2021-12-02, godz. 07:18 Czernikowo: zderzenie ciężarówki z wozem strażackim. Dwie osoby nie żyją Do wypadku doszło w Czernikowie, na drodze krajowej nr 10, między Toruniem a Lipnem. Trzy osoby zostały ranne, dwie wypadku nie przeżyły... » więcej 2021-12-01, godz. 20:40 Ta szkoła nie może pracować zdalnie, ponieważ jest także...drugim domem! Zapraszamy Państwa do szkoły, która nie przeszła, i nie zamierza przejść na zdalne nauczanie. Powód? Uczniowie mają specyficzne potrzeby, a dodatkowo szkoła t ... » więcej 2021-12-01, godz. 20:17 W Sejmie projekt ustawy zaostrzający przepisy aborcyjne - na ulicy protesty W środę wieczorem (1 grudnia) w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy zakazującej aborcji. Jeszcze przed tym punktem obrad, w kra ... » więcej 2021-12-01, godz. 18:47 Autostrady bez szlabanów! Bilet można kupić na stacji lub przez Internet Uwaga, kierowcy! Od 1 grudnia na państwowych odcinkach A2 Konin-Stryków i A4 Wrocław-Sośnica już nie trzeba zatrzymywać się w punktach poboru opłat. Kierowcy ... » więcej 2021-12-01, godz. 17:04 POLREGIO przejmie pracowników Arrivy? Tak ustalono na spotkaniu z marszałkiem [list] Spółka POLREGIO zadeklarowała, że przejmie pracowników Arrivy - takie słowa padły podczas spotkania przedstawicieli związków zawodowych oraz władz województwa ... » więcej 2021-12-01, godz. 15:00 Koronawirus na fermie norek w powiecie nakielskim! To trzeci przypadek w Polsce W miejscowości Kraczki w powiecie nakielskim, testy potwierdziły zakażenie koronawirusem jednego ze zwierząt. W gospodarstwie zarządzono kwarantannę, która ob ... » więcej 2021-12-01, godz. 14:13 Bydgoski Budżet Obywatelski: 337 inwestycji, głosowanie przez cały grudzień Mieszkańcy mogą zdecydować, jakie inwestycje powstaną na ich osiedlu. Rozpoczęło się głosowanie na Bydgoski Budżet Obywatelski. Do wyboru jest 337 projektów z ... » więcej 2021-12-01, godz. 13:07 Trzy uczelnie wyższe przechodzą na nauczanie zdalne. Inne to rozważają Kolejne uczelnie wyższe z naszego regionu rezygnują z kształcenia stacjonarnego. COVID-19 atakuje wykładowców i studentów. » więcej 2021-12-01, godz. 12:11 Poznała go przez Internet. Uwierzyła i przelała kilkadziesiąt tysięcy euro Oszukana kobieta zgłosiła się na komendę policji w Inowrocławiu. Gotówka zniknęła, a wizerunek jej wybranka - jak się okazało - należał do znanego zagranicą m ... » więcej
1234567