„Ciepło serca w słoiku” - hojność mimo pandemii

2021-04-03, 19:45  Elżbieta Rupniewska/Redakcja
Organizatorzy akcji „Ciepło serca w słoiku” odwiedzili też z prezentami 3 domy dziecka. Fot. Facebook

Organizatorzy akcji „Ciepło serca w słoiku” odwiedzili też z prezentami 3 domy dziecka. Fot. Facebook

Dzięki hojności wielu osób i mimo pandemii bydgoskim społecznikom udało się zorganizować kolejną akcję „Ciepło serca w słoiku”. Paczkę pełną świątecznych produktów mógł dziś odebrać w Jadłodzielni przy ulicy Gdańskiej każdy kto się zgłosił. Potrzebujących jak zwykle nie brakowało.

- Kolejka była spora, dużo większa niż przy poprzednich akcjach. Chcę podziękować wszystkim, którzy okazali serce i podzielili się żywnością, właścicielom jednego z bydgoskich lokali bistro, pani, która zamówiła w lokalnym barze świąteczne jedzenie. Mieliśmy i żurek i dania świąteczne, dania obiadowe, konserwy, słodycze, mazurki, ciasta w czekoladzie. Jedzenia było dużo - powiedział Ireneusz Nitkiewicz, bydgoski radny i społecznik.

Organizatorzy akcji „Ciepło serca w słoiku” odwiedzili też z prezentami 3 domy dziecka - dwa w Bydgoszczy i jeden w Orłowie koło Inowrocławia. Paczki z żywnością i żywnościowe kosmetykami zawieźli też mieszkańcom schronisk dla bezdomnych kobiet i mężczyzn w Bydgoszczy. Dzięki pomocy bydgoskich municypalnych żywność trafiła też na koczowiska bezdomnych.

Mówi Ireneusz Nitkiewicz

Bydgoszcz

Region

Wakacyjny PiKnik w gminie Osie

"Wakacyjny PiKnik" w gminie Osie

2018-07-06, 15:56
Tryptyk Zbrodni Wołyńskiej czeka na odsłonięcie w Toruniu

Tryptyk Zbrodni Wołyńskiej czeka na odsłonięcie w Toruniu

2018-07-06, 15:20
W Toruniu można się nauczyć tańca irlandzkiego

W Toruniu można się nauczyć tańca irlandzkiego

2018-07-06, 15:12
Inowrocławska inicjatywa upamiętniająca Irenę Szewińską

Inowrocławska inicjatywa upamiętniająca Irenę Szewińską

2018-07-06, 13:31
Z pomocą dla poszkodowanych przez ubiegłoroczne nawałnice

Z pomocą dla poszkodowanych przez ubiegłoroczne nawałnice

2018-07-06, 12:58
Wąż boa wciąż na wolności

Wąż boa wciąż na wolności

2018-07-06, 12:32
Śmiertelny wypadek pod Kruszwicą

Śmiertelny wypadek pod Kruszwicą

2018-07-06, 10:30
Profesor Yuriy Zorenko o bydgoskiej konferencji EURODIM 2018

Profesor Yuriy Zorenko o bydgoskiej konferencji EURODIM 2018

2018-07-06, 09:44
Piątek pogodny choć pod chmurką

Piątek pogodny choć pod chmurką

2018-07-06, 08:29
Wakacyjny PiKnik zagościł w Brześciu Kujawskim

Wakacyjny PiKnik zagościł w Brześciu Kujawskim

2018-07-05, 19:03
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę