Ponad 300 tysięcy zł na dodatkowe patrole na ulicach Torunia

2014-04-16, 14:55  Michał Zaręba
Podpisanie umowy między prezydentem Torunia i komendantem toruńskiej policji. Fot. Michał Zaręba

Podpisanie umowy między prezydentem Torunia i komendantem toruńskiej policji. Fot. Michał Zaręba

Pond 3 tysiące dodatkowych pieszych patroli pojawi się na toruńskich ulicach. Na ten cel miasto przekazało policji 335 tysiące złotych.

Policjanci i strażnicy miejscy będą kontrolować miejsca szczególnie niebezpieczne. Miejsca, w
których jest najwięcej interwencji. Służby te będą zabezpieczać również imprezy organizowane przez miasto.

Pierwsze piesze patrole pojawią się na ulicach Torunia jeszcze w tym miesiącu. Policja dostanie też dwa samochody oznakowane i jeden nieoznakowany. Władze miasta chcą, by bezpiecznie czuli się nie tylko mieszkańcy, ale także turyści, których około półtora miliona rocznie przyjeżdża do Grodu Kopernika.

Ponad 300 tysięcy zł na dodatkowe patrole na ulicach Torunia. (Popołudnie z nami)

Toruń

Region

Spodziewany silny mróz w nocy. Ostrzeżenie dla naszego regionu

Spodziewany silny mróz w nocy. Ostrzeżenie dla naszego regionu

2021-12-26, 14:05
Mają 10 metrów wysokości. Witraże ojca Efrema w kościele w Inowrocławiu

Mają 10 metrów wysokości. Witraże ojca Efrema w kościele w Inowrocławiu

2021-12-26, 10:00
Spacer albo ćwiczenia w domu. Ważne, by rodzinnie

Spacer albo ćwiczenia w domu. Ważne, by rodzinnie

2021-12-25, 20:00
Święta na Kujawach - jak to dawniej bywało

Święta na Kujawach - jak to dawniej bywało

2021-12-25, 18:05
Finał akcji Ciepło serca w słoiku, z myślą o potrzebujących

Finał akcji „Ciepło serca w słoiku”, z myślą o potrzebujących

2021-12-25, 15:20
Dokąd pójść lub gdzie zadzwonić w razie nagłej choroby To trzeba wiedzieć

Dokąd pójść lub gdzie zadzwonić w razie nagłej choroby? To trzeba wiedzieć!

2021-12-25, 12:14
Mateusz Oźmina po długiej i ciężkiej terapii nareszcie spędza święta w domu

Mateusz Oźmina po długiej i ciężkiej terapii nareszcie spędza święta w domu!

2021-12-25, 10:00
W Kościele katolickim 25 grudnia obchodzona jest uroczystość Narodzenia Pańskiego

W Kościele katolickim 25 grudnia obchodzona jest uroczystość Narodzenia Pańskiego

2021-12-25, 08:55
Każdy ma dobre serce Każdy ma w domu jedzenie i słoiki. Dzielmy się dobrem

Każdy ma dobre serce! Każdy ma w domu jedzenie i słoiki. Dzielmy się dobrem!

2021-12-24, 16:00
Bp. Krzysztof Włodarczyk: - Bóg przychodzi do wierzących i do niewierzących

Bp. Krzysztof Włodarczyk: - Bóg przychodzi do wierzących i do niewierzących

2021-12-24, 13:15
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Zamieszczone na stronach internetowych www.radiopik.pl materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazą danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Polskie Radio Regionalną Rozgłośnię w Bydgoszczy „Polskie Radio Pomorza i Kujaw” S.A. na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek wykorzystywanie przedmiotowych materiałów przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rozumiem i wchodzę na stronę