Utrudnienia na DK10. Ciężarówka wjechała do rowu
Ważna informacja dla osób jadących DK10. W Cierpicach doszło do kolizji. Trwa wyciągania ciężarówki z rowu.
Ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 20:30
Ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 20:30
1 maja Teresa Martewicz z miejscowości Zawały w gminy Obrowo skończyła 100 lat. W chwili wybuchu wojny miała 13 lat i jako najstarsza z czwórki rodzeństwa… Czytaj dalej »
Ogn. Sebastian Łoński na co dzień pracuje w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Tucholi, ale kiedy wybuchł pożar plebanii w Śliwicach, był w domu. Całe szczęście… Czytaj dalej »
Zakończył się remont głównej przepompowni w Ciechocinku. Dzięki temu ma być mniej awarii. Czytaj dalej »
Wydarzenie było okazją do poznania ofert pracy, nawiązania kontaktów oraz skorzystania z porad specjalistów. Czytaj dalej »
- To jak szkatułka z klejnotami. Poruszające jest zobaczyć miejsce, gdzie oni kiedyś próbowali przetrwać głód, a teraz pokazuje się tu ich historię -… Czytaj dalej »
Bydgoska policja szuka mężczyzny, który ukradł Audi prosto z salonu na ul. Fordońskiej. Czytaj dalej »
Z objawami depresji zmagają się często osoby neuroatypowe. Wielu rodziców ma zdiagnozowany autyzm (często połączony z ADHD) dopiero po czterdziestce - diagnozują… Czytaj dalej »
Niebawem rozpoczną się juwenalia: Piernikalia i Akademikalia. W każdej odsłonie wydarzenia chodzi o to samo - o kilka dni dobrej zabawy przede wszystkim dla… Czytaj dalej »
Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 49-letni mieszkaniec powiatu aleksandrowskiego, który podczas interwencji znieważył policjantów i naruszył ich… Czytaj dalej »
Prokuratura Europejska poinformowała o zatrzymaniu dziewięciu osób w śledztwie, które dotyczy także prania pieniędzy przy projekcie tworzenia miejsc opieki… Czytaj dalej »