Czwartek, 04 marca 2021 r.   Imieniny: Lucji, Kazimierza, Eugeniusza
Polskie Radio PiK » Dla rodziny
Ogłoszenie własne nadawcy
2021-02-14, 13:52 Redakcja

Zrób zdjęcie z walentynkowym akcentem i Bydgoszczą w tle. I wygrywaj!

Z okazji Walentynek bydgoski ratusz zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym/fot. bydgoszcz.pl
Z okazji Walentynek bydgoski ratusz zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym/fot. bydgoszcz.pl
Z okazji Walentynek bydgoski ratusz zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. - Czekamy na zdjęcia mieszkańców z Bydgoszczą w tle. Nie zapomnijcie o walentynkowym akcencie! Pierwsze sto romantycznych ujęć nagrodzimy! - zapowiadają.
- Czekamy na zdjęcia wykonane w Bydgoszczy zawierające walentynkowy akcent. Może to być coś w charakterystycznym dla tego dnia kolorze czerwonym lub z symbolem serca. Na fotografiach możemy także podzielić się uczuciami do innych osób. Nie zapomnijmy, aby w tle znajdowały się ulice, budynki lub inne charakterystyczne dla naszego miasta miejsca – zapowiadają w bydgoskim ratuszu.

Fotografie w pliku jpg należy przesłać na adres: aktywna.konkurs@um.bydgoszcz.pl w niedzielę (14 lutego) do północy. W tytule wpisać: „Walentynki w Bydgoszczy 2021” oraz imię i nazwisko autora. W treści maila niezbędny jest zapis „Akceptuję zapisy regulaminu konkursu”.
Pierwsze sto zdjęć, które trafią na skrzynkę nagrodzone zostanie czapkami lub kominami polarowymi z logotypem miasta Bydgoszczy. W przypadku, gdy na zdjęciu będzie para zakochanych, nagrody otrzymają dwie osoby. Jeden uczestnik może przesłać jedno zdjęcie. Fotografie zostaną opublikowane na stronie bydgoszcz.pl oraz profilu miejskim na Facebooku.

Propozycje na Walentynki mają także bydgoskie instytucje kultury: Muzeum Okręgowe, Miejskie Centrum Kultury i Filharmonia Pomorska. Więcej w materiale Tatiany Adonis.
Zapowiedź Tatiany Adonis

Dla rodziny

2021-03-04, godz. 06:45 Za tą kawiarnią ludzie tęsknili. Już można przyjść, usiąść i działać We Włocławku od kilku lat działa Kawiarnia Obywatelska. Przez ostatnie dwa miesiące była zamknięta. Od 3 marca (w godz. 12-18) nowy gospodarz zaprasza mieszka ... » więcej 2021-03-03, godz. 12:39 Maciek wrócił do domu i klekocze! Pierwszy bocian w Bydgoszczy W gnieździe na bydgoskim osiedlu Łęgnowo Wieś pojawił się pierwszy bocian. Mieszkańcy Łęgnowa nazywają go „Maciek” i traktują jako oczekiwanego zwiastuna wios ... » więcej 2021-03-01, godz. 21:00 Zdalna nauka: będzie wsparcie dla uczniów i nauczycieli we Włocławku Uczniowie z Włocławka dostaną wsparcie psychologiczne. To odpowiedź na problemy, jakie pojawiły się w czasie pandemii koronawirusa, w związku z nauką zdalną. » więcej 2021-03-01, godz. 09:41 Na bydgoskim Miedzyniu rozpoczęła się budowa osiedlowej pływalni Będzie to już trzecia z czterech pływalni osiedlowych zaplanowanych do realizacji w najbliższych latach w Bydgoszczy. Basen powstaje przy Zespole Szkół nr 8 p ... » więcej 2021-03-01, godz. 07:56 500 rowerów na 56 stacjach. W Bydgoszczy można już wypożyczać i jeździć Nowy sezon wypożyczania rowerów miejskich w Bydgoszczy rozpoczyna się w poniedziałek (1 marca). Użytkownicy mają do dyspozycji prawie 500 rowerów, z których m ... » więcej 2021-02-28, godz. 17:24 Legalne miejsca w lesie do spania „na dziko”. Będą w każdym nadleśnictwie Dobra wiadomość dla miłośników przygody i natury. Lasy Państwowe wyznaczą w każdym nadleśnictwie w regionie miejsce, gdzie legalnie będzie można spać „na dzik ... » więcej 2021-02-28, godz. 09:17 Gotowanie z resztek? To możliwe! Powstaje nawet książka kucharska Resztki z obiadu, czerstwy chleb i liście od warzyw... Te rzeczy często lądują w śmietniku. Toruńscy społecznicy chcą to zmienić, wydając książkę z przepisami ... » więcej 2021-02-26, godz. 18:00 Warto być grzecznym? „Bajki dla niegrzecznych dzieci” - premiera Teatru Kameralnego W piątek (26 lutego) premiera „Bajek dla niegrzecznych dzieci” Teatru Kameralnego w Bydgoszczy. » więcej 2021-02-25, godz. 18:12 W tym sklepie, dla osób z niskimi dochodami ceny będą o połowę niższe W Bydgoszczy powstanie sklep socjalny. Osoby posiadające specjalna kartę, będą mogły w nim kupować żywność za 50 procent wartości. » więcej 2021-02-25, godz. 06:45 Najwyższa, najładniejsza, najciekawsza - taka ma być konkursowa...baba! Zadanie polega na upieczeniu babki wielkanocnej według staropolskiego przepisu. Kategorie są trzy. Jury wybierze babkę najwyższą, najpiękniej udekorowaną i na ... » więcej
1234567