Środa, 17 października 2018 r.   Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego
Polskie Radio PiK » Sport

Sport

2018-05-21, godz. 21:26 Ekstraklasa koszykarzy - trener Anwilu: odrodziliśmy się jak Feniks z popiołów Anwil Włocławek pokonał w piątym meczu półfinałowym Stelmet Zielona Góra 85:83 i awansował do finału ekstraklasy koszykarzy. Po trzech kwartach gospodarze prz ... » więcej 2018-05-21, godz. 19:46 Ekstraklasa koszykarzy - nieprawdopodobny mecz! Anwil Włocławek w finale! Meczu w Hali Mistrzów nie zapomnimy przez wiele lat. W piątym, decydującym pojedynku półfinałowym ekstraklasy koszykarzy włocławianie przegrywali po 3 kwartac ... » więcej 2018-05-21, godz. 19:00 Wojewoda: 5 meczów Lecha Poznań w ekstraklasie i 3 mecze w Lidze Europy - bez kibiców Pierwszych pięć meczów Lecha Poznań w ekstraklasie i trzy mecze w Lidze Europy odbędą się bez udziału publiczności - zapowiedział w poniedziałek wojewoda wiel ... » więcej 2018-05-21, godz. 18:56 MŚ 2018 – Nawałka: wszyscy mają szansę na wyjazd do Rosji Adam Nawałka podkreślił, że każdy z 32 powołanych piłkarzy ma szansę na wyjazd na mistrzostwa świata do Rosji. „Ich marzenia zweryfikuje boisko” - przyznał se ... » więcej 2018-05-21, godz. 18:30 Liga Narodów siatkarek - mistrzynie i wicemistrzynie olimpijskie rywalkami Polek Polskie siatkarki wtorkowym meczem z Chinami w Makau zainaugurują drugiej turniej Ligi Narodów. Podopieczne Jacka Nawrockiego po trzech spotkaniach mają na ko ... » więcej 2018-05-21, godz. 18:25 Rankingi WTA - Switolina czwarta, Radwańska 28. Zwyciężczyni turnieju WTA rangi Premier Mandatory w Rzymie Ukrainka Jelina Switolina nadal zajmuje czwarte miejsce w światowym rankingu tenisistek. Liderką je ... » więcej