Niedziela, 21 października 2018 r.   Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Frekwencja w wyborach samorządowych wyniosła 51,3 proc. , w województwie kujawsko-pomorskim - 50,6 proc. - sondaż Ipsos. (PAP)
W wyborach do sejmiku woj. kujawsko-pomorskiego: Koalicja Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, Polskie Stronnictwo Ludowe - sondaż Ipsos.
Polskie Radio PiK » Sport

Sport

2018-04-05, godz. 23:23 Ekstraklasa koszykarzy - zwycięski Anwil Włocławek po trzech dogrywkach! Aż trzy dogrywki były potrzebne by wyłonić w Lublinie zwycięzce zaległego meczu 25. kolejki ekstraklasy koszykarzy. Ostatecznie drużyna Anwilu Włocławek wygra ... » więcej 2018-04-05, godz. 23:13 Piłka ręczna - Polska przegrała z Czechami w towarzyskim meczu Polska przegrała z Czechami 21:25 (10:14) w towarzyskim meczu piłkarzy ręcznych rozegranym w katowickim Spodku. Rewanż odbędzie się w sobotę w czeskim Zubri. » więcej 2018-04-05, godz. 23:09 Ekstraklasa siatkarek - Pałac Bydgoszcz pozostał w grze o utrzymanie W 25. kolejce ekstraklasy siatkarek Pałac Bydgoszcz wygrał u siebie 3:1 z BKS-em Profi Credit Bielsko-Biała. Dzięki temu zwycięstwo bydgoszczanki, przynajmnie ... » więcej 2018-04-05, godz. 23:04 Dookoła Kraju Basków - Kwiatkowski piąty w jeździe na czas, Roglic liderem Michał Kwiatkowski (Sky) zajął piąte miejsce na 4. etapie wyścigu kolarskiego Dookoła Kraju Basków, jeździe indywidualnej na czas wokół miasta Lodosa. Najszyb ... » więcej 2018-04-05, godz. 17:55 Denis Urubko: góry to moje życie, nawet gdy ocieram się o śmierć Denis Urubko przyznał, że w 26-letniej karierze alpinisty wielokrotnie był w dramatycznych sytuacjach, ale ze swej pasji nigdy nie zamierzał rezygnować. 'Mam ... » więcej 2018-04-05, godz. 07:50 Liga Mistrzów siatkarzy - ZAKSA bliżej turnieju finałowego Siatkarze Zaksy Kędzierzyn-Koźle wygrali we własnej hali z VfB Friedrichshafen 3:2 (25:23, 25:21, 22:25, 22:25, 15:13) w pierwszym spotkaniu 2. rundy play off ... » więcej 2018-04-05, godz. 07:44 Ekstraklasa koszykarek - Maliszewska z Energi: rywalki stopniowo pękały Energa Toruń pokonała u siebie Ślęzę Wrocław 65:49 i wyrównała stan ćwierćfinałowej rywalizacji play off w ekstraklasie koszykarek na 1-1. 'Z biegiem minut ry ... » więcej 2018-04-05, godz. 07:41 Piłkarska Liga Mistrzów - pewne wygrane Barcelony i Liverpoolu Liverpool pokonał Manchester City 3:0 w pierwszym meczu ćwierćfinału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Nie było niespodzianki w drugim środowym spotkaniu, w którym B ... » więcej 2018-04-05, godz. 07:35 Ekstraklasa koszykarek – Herkt: mój zespół pokazał charakter Koszykarki Artego potrzebowały dogrywki w drugim spotkaniu ćwierćfinałowym z Basket 90 Gdynia, by w rywalizacji play off do trzech zwycięstw doprowadzić do re ... » więcej