Sobota, 15 sierpnia 2020 r.   Imieniny: Napoleona, Stelii
Polskie Radio PiK » Sport
2020-06-17, 13:19 Bartosz Kustra

Znamy nowy terminarz żużlowej pierwszej ligi

W sezonie 2020 Zooleszcz Polonia Bydgoszcz będzie jeździć w 1. lidze żużlowej. Fot. Ireneusz Sanger
W sezonie 2020 Zooleszcz Polonia Bydgoszcz będzie jeździć w 1. lidze żużlowej. Fot. Ireneusz Sanger
Żużlowcy z Torunia i Bydgoszczy nowy ligowy sezon zainaugurują w weekend 11/12 lipca. eWinner Apator Toruń w pierwszej kolejce zmierzy się na swoim torze ze Startem Gniezno, a Abramczyk Polonia Bydgoszcz jeździć będzie w Ostrowie Wielkopolskim z Ostrovią.
Terminarz eWinner 1. Ligi Żużlowej:

1 runda – sobota, 11 lipiec 2020 / niedziela, 12 lipiec 2020
KŻ Orzeł Łódź – SK Lokomotiv Daugavpils
eWinner Apator Toruń – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów

2 runda – sobota, 18 lipiec 2020 / niedziela, 19 lipiec 2020
Unia Tarnów – eWinner Apator Toruń
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
SK Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

3 runda – sobota, 25 lipiec 2020 / niedziela, 26 lipiec 2020
Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
eWinner Apator Toruń – KŻ Orzeł Łódź
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – SK Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

4 runda – sobota, 1 sierpień 2020 / niedziela, 2 sierpień 2020
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Unia Tarnów
SK Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń

5 runda – poniedziałek, 3 sierpień 2020 / czwartek, 6 sierpień 2020
Unia Tarnów – SK Lokomotiv Daugavpils
eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź

6 runda – sobota, 8 sierpień 2020 / niedziela, 9 sierpień 2020
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów
SK Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

7 runda – sobota, 15 sierpień 2020 / niedziela, 16 sierpień 2020
Unia Tarnów – KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – SK Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

8 runda – sobota, 22 sierpień 2020 / niedziela, 23 sierpień 2020
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów
eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SK Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno

9 runda – sobota, 29 sierpień 2020 / niedziela, 30 sierpień 2020
Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – SK Lokomotiv Daugavpils
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – eWinner Apator Toruń

10 runda – sobota, 5 wrzesień 2020 / niedziela, 6 wrzesień 2020
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
SK Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów

11 runda – sobota, 12 wrzesień 2020 / niedziela, 13 wrzesień 2020
Unia Tarnów – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
eWinner Apator Toruń – SK Lokomotiv Daugavpils
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

12 runda – sobota, 19 wrzesień 2020 / niedziela, 20 wrzesień 2020
KŻ Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SK Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

13 runda – sobota, 26 wrzesień 2020 / niedziela, 27 wrzesień 2020
KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – SK Lokomotiv Daugavpils

14 runda – sobota, 3 październik 2020 / niedziela, 4 październik 2020
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – eWinner Apator Toruń
SK Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź

1 runda play off – piątek, 9 października 2020
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

2 runda play off – sobota, 10 października 2020
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

3 runda play off – piątek, 16 października 2020
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4 runda play off – poniedziałek, 19 października 2020
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
Toruń
żużel

Sport

2020-07-12, godz. 15:13 Piłkarze Olimpii Grudziądz przegrali w Radomiu W 31. kolejce piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz przegrała w Radomiu z Radomiakiem 0:2. Rywale strzelili po golu w każdej połowie. » więcej 2020-07-11, godz. 21:17 Piłkarze Legii Warszawa po raz 14 zdobyli mistrzostwo Polski Piłkarze Legii Warszawa wygrali u siebie z Cracovią 2:0 w 35. kolejce ekstraklasy i zapewnili sobie 14. w historii tytuł mistrza kraju. Obecnie mają 11 punktó ... » więcej 2020-07-11, godz. 21:11 Pewne zwycięstwo toruńskich żużlowców na inaugurację pierwszej ligi W meczu pierwszej kokejki żużlowej eWinner 1. Ligi, Apator Toruń wygrał na Mitoarenie ze Startem Gniezno 55:35. » więcej 2020-07-11, godz. 06:44 Porażka grudziądzkich żużlowców we Wrocławiu! W 5. kolejce żużlowej PGE Ekstraligi, Mr Garden GKM Grudziądz przegrał na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu z Betard Spartą 37:53. W drużynie grudziądzkiej j ... » więcej 2020-07-10, godz. 16:58 Przemysław Zamojski koszykarzem Anwilu! Podpisał dwuletni kontrakt Dziesięciokrotny mistrz Polski Przemysław Zamojski został w piątek zawodnikiem Anwilu Włocławek. Dzień wcześniej z jedną z najlepszych drużyn ekstraklasy kosz ... » więcej 2020-07-09, godz. 18:33 Minister sportu w regionie: o modernizacji stadionu w Nakle i rządowych programach [wideo] - Stadion lekkoatletyczny w Nakle nad Notecią zostanie zmodernizowany do 2023 roku - poinformowała w czwartek minister sportu  Danuta Dmowska-Andrzejuk. » więcej 2020-07-08, godz. 22:17 Wielkie emocje na torze żużlowym w Bydgoszczy podczas IME Duńczyk Leon Madsen wygrał w Bydgoszczy drugą z pięciu rund mistrzostw Europy na żużlu (SEC). Drugie miejsce zajął jego rodak, obrońca tytułu Mikkel Michelsen ... » więcej 2020-07-08, godz. 14:24 W najbliższy weekend wystartuje żużlowa 1. liga: Apator podejmie Start Gniezno, a Polonia pojedzie do Ostrowa Sobotni mecz Orła Łódź z Lokomotivem Daugavpils zainauguruje nowy sezon 1. ligi żużlowej. Głównym kandydatem do awansu jest ubiegłoroczny spadkowicz z ekstral ... » więcej 2020-07-06, godz. 20:53 Rosyjski koszykarz wraca do Anwilu Walerij Lichodiej będzie w nowym sezonie ekstraklasy koszykarzem Anwilu Włocławek. 33-letni, mierzący 205 cm rosyjski skrzydłowy wraca do klubu z Kujaw po rok ... » więcej 2020-07-06, godz. 13:35 19. sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się drugi Memoriał Ireny Szewińskiej 19. sierpnia w Bydgoszczy odbędzie się drugi lekkoatletyczny 'Memoriał Ireny Szewińskiej'. Zawodnicy będą rywalizowali na stadionie Zawiszy w 12. konkurencjac ... » więcej
1234567