Sobota, 28 listopada 2020 r.   Imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana
Polskie Radio PiK » Sport
Ogłoszenie własne nadawcy
2019-10-30, 20:39 Wyniki za Polska Agencja Prasowa

Ekstraklasa siatkarzy - druga z rzędu porażka BKS-u Visły Bydgoszcz

Początku sezonu 2019/2020 siatkarze BKS-u Visły Bydgoszcz nie mogą zaliczyć do udanych. Fot. PAP/Tytus Żmijewski
Początku sezonu 2019/2020 siatkarze BKS-u Visły Bydgoszcz nie mogą zaliczyć do udanych. Fot. PAP/Tytus Żmijewski
W 2. kolejce ekstraklasy siatkarzy BKS Visła Bydgoszcz przegrała z Projektem Warszawa 0:3. To druga z rzędu porażka bydgoszczan u siebie bez wygrania chociażby seta.
BKS Visła Bydgoszcz - Projekt Warszawa 0:3 (21:25, 23:25, 13:25)

BKS Visła Bydgoszcz: Radosław Gil, Jakub Urbanowicz, Janusz Gałązka, Toncek Stern, Gonzalo Quiroga, Tomasz Kalembka - Kamil Szymura (libero) - Paweł Cieślik, Jakub Peszko, Tomasz Bonisławski (libero), Piotr Lipiński, Dawid Woch.

Projekt Warszawa: Antoine Brizard, Igor Grobelny, Andrzej Wrona, Jan Król, Bartosz Kwolek, Patryk Niemiec - Damian Wojtaszek (libero) - Michał Kozłowski, Dominik Jaglarski (libero), Kevin Tillie.

Pozostałe wyniki meczów 2. kolejki i tabela ekstraklasy siatkarzy:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - MKS Będzin 3:0 (27:25, 25:21, 28:26)
Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:0 (25:20, 25:23, 25:7)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:16, 24:26, 25:21, 25:23)
Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 (25:13, 21:25, 25:19, 25:21)
PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice 3:2 (19:25, 26:24, 22:25, 25:19, 16:14)
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (25:23, 17:25, 16:25, 22:25)

Miejsce Drużyna Mecze (z-p) Punkty Sety
1. Jastrzębski Węgiel 2 (2-0) 6 6:0
2. Projekt Warszawa 2 (2-0) 6 6:1
3. Aluron Virtu Warta Zawiercie 2 (2-0) 5 6:3
4. PGE Skra Bełchatów 2 (2-0) 5 6:3
5. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1 (1-0) 3 3:0
6. Ślepsk Malow Suwałki 1 (1-0) 3 3:1
7. GKS Katowice 2 (1-1) 3 5:5
8. Trefl Gdańsk 2 (1-1) 3 4:4
9. Indykpol AZS Olsztyn 2 (1-1) 2 4:5
10. Asseco Resovia Rzeszów 2 (0-2) 1 3:6
11. Cerrad Enea Czarni Radom 2 (0-2) 1 3:6
12. Cuprum Lubin 2 (0-2) 1 2:6
13. MKS Będzin 2 (0-2) 0 1:6
14. BKS Visła Bydgoszcz 2 (0-2) 0 0:6

Program 3. kolejki:

sobota (2.11.2019)

Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn (14.45)
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin (17.30)
GKS Katowice - Trefl Gdańsk (20.30)
niedziela (3.11.2019)
Jastrzębski Węgiel - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (14.45)
Aluron Virtu CMC Zawiercie - MKS Będzin (20.30)
poniedziałek (4.11.2019)
Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki (17.30)
Cerrad Enea Czarni Radom - Visła Bydgoszcz (20.30)
siatkówka

Sport

2020-11-17, godz. 19:45 Koszykarze Polskiego Cukru wygrali w Arenie Toruń W zaległym meczu 8. kolejki Energa Basket Ligi, koszykarze Polskiego Cukru pokonali w Arenie Toruń Spójnię Stargard 108:95. » więcej 2020-11-17, godz. 19:40 Minimalna przegrana piłkarzy Olimpii Grudziądz w 1/16 Pucharu Polski W meczu 1/16 finału piłkarskiego Pucharu Polski, występująca w rozgrywkach drugiej ligi Olimpia Grudziądz przegrała na swoim boisku z zespołem z ekstraklasy - ... » więcej 2020-11-17, godz. 08:51 Grudziądzcy piłkarze powalczą dziś w Pucharze Polski Trener piłkarzy Lechii Gdańsk przekonuje przed meczem 1/16 finału Pucharu Polski w Grudziądzu, że Olimpia gra lepiej niż sugerują to jej wyniki. „Nasz rywal m ... » więcej 2020-11-16, godz. 22:40 Porażka siatkarek Jokera Świecie w Pile W 9. kolejce ekstraklasy siatkarek, Joker Świecie przegrał w Pile z miejscowym PTPS-em 1:3. Pierwszy set należał do drużyny z naszego regionu. Joker wygrał ot ... » więcej 2020-11-16, godz. 19:02 Rywal z czołówki tabeli lepszy od bydgoskich siatkarek W spotkaniu 9. kolejki rozgrywek ekstraklasy, siatkarki zespołu Polskie Przetwory /Pałac Bydgoszcz przegrały w hali Łuczniczka z Budowlanymi Łódź 0:3. To pier ... » więcej 2020-11-15, godz. 21:55 Toruńscy hokeiści wysoko wygrali z Unią Oświęcim W 17. kolejce hokejowej ekstraklasy, Energa Toruń pokonała na Tor-Torze Unię Oświęcim 4:0. Pierwszego gola gospodarze strzelili pod koniec pierwszej tercji, k ... » więcej 2020-11-15, godz. 16:57 Kolejna kolarka z Torunia bliska podium mistrzostw Europy Nikol Płosaj i Patrycja Lorkowska (reprezentantka Pacyfiku Toruń) były czwarte w wyścigu madison w ostatnim dniu mistrzostw Europy w kolarstwie torowym w Płow ... » więcej 2020-11-14, godz. 19:30 Wygrana koszykarzy Astorii na otwarcie Areny Ostrów W meczu 13. kolejki Energa Basket Ligi, koszykarze Enea-Astorii Bydgoszcz pokonali w Ostrowie Wielkopolskim miejscową Stal 86:78. Było to historyczne spotkani ... » więcej 2020-11-14, godz. 18:40 Kolarka torowa z Torunia z brązem mistrzostw Europy Karolina Karasiewicz z Pacyfiku Toruń zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy w kolarstwie torowym w wyścigu punktowym. Na welodromie w Płowdiw triumfowała Br ... » więcej 2020-11-14, godz. 18:27 Bydgoscy siatkarze wygrali w Krakowie bez straty seta W meczu 9. kolejki pierwszej ligi, siatkarze BKS Visły Bydgoszcz pokonali na wyjeździe zespół AGH Kraków 3:0. Pierwszego seta bydgoszczanie wygrali 25:16. W d ... » więcej
1234567