Środa, 11 grudnia 2019 r.   Imieniny: Damazego, Waldemara, Daniela
Polskie Radio PiK » Sport
2019-10-14, 07:37 Wyniki za Polska Agencja Prasowa

Ekstraklasa koszykarzy - triumf Enea Astorii Bydgoszcz w Warszawie!

Piłka do koszykówki. Fot. pixabay.com
Piłka do koszykówki. Fot. pixabay.com
W 3. kolejce ekstraklasy koszykarzy Enea Astoria Bydgoszcz wygrała na wyjeździe z Legią Warszawa 71:69. Dla bydgoszczan to drugi triumf w sezonie.
Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 69:71 (10:19, 14:19, 18:12, 27:21)

Punkty:

Legia Warszawa: Sebastian Kowalczyk 20, Romaric Belemene 13, Michael Finke 13, Filip Matczak 8, Adam Linowski 6, Drew Brandon 5, Keanu Pinder 2, Patryk Nowerski 2, Szymon Kiwilsza 0, Dawid Sączewski 0.

Enea Astoria Bydgoszcz: Adam Kemp 17, Kris Clyburn 16, Mateusz Zębski 10, A.J. Walton 8, Michał Nowakowski 7, Marcin Nowakowski 5, Michał Aleksandrowicz 4, Łukasz Frąckiewicz 4, Michał Krasuski 0, Dorian Szyttenholm 0.

Pozostałe wyniki meczów 3. kolejki i tabela ekstraklasy koszykarzy:

piątek (11.10.2019)
Polski Cukier Toruń - Stelmet Enea BC Zielona Góra 92:82 (20:17, 23:16, 24:17, 25:32)
sobota (12.10.2019)
HydroTruck Radom - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 80:74 (24:16, 13:18, 14:28, 29:12)
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 95:91 po dogrywce (20:16, 18:18, 22:27, 21:20, dogr. 14:10)
PGE Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 82:95 (18:36, 19:20, 19:29, 26:10)
niedziela (13.10.2019)
Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice 78:87 (23:14, 11:22, 20:20, 24:31)
Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 91:80 (28:12, 28:21, 18:34, 17:13)
Śląsk Wrocław - King Szczecin 73:83 (15:16, 21:16, 13:29, 24:22)

Miejsce Drużyna Mecze (z-p) Punkty Małe pkt
1. Anwil Włocławek 3 (3-0) 6 299:241
2. Polski Cukier Toruń 3 (3-0) 6 268:232
3. Start Lublin 3 (3-0) 6 252:225
4. Asseco Arka Gdynia 3 (2-1) 5 241:218
5. King Szczecin 3 (2-1) 5 241:242
6. MKS Dąbrowa Górnicza 3 (2-1) 5 283:287
7. Trefl Sopot 3 (2-1) 5 251:255
8. Enea Astoria Bydgoszcz 3 (2-1) 5 245:254
9. GTK Gliwice 3 (1-2) 4 268:264
10. Śląsk Wrocław 3 (1-2) 4 278:276
11. Stelmet Enea BC Zielona Góra 3 (1-2) 4 239:248
12. PGE Spójnia Stargard 3 (1-2) 4 227:246
13. HydroTruck Radom 3 (1-2) 4 241:262
14. BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 3 (0-3) 3 234:252
15. Legia Warszawa 3 (0-3) 3 226:244
16. Polpharma Starogard Gdański 3 (0-3) 3 238:285

Program 4. kolejki:

czwartek (17.10.2019)
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Legia Warszawa (17.30)
King Szczecin - Start Lublin (19.00)
piątek (18.10.2019)
Polpharma Starogard Gd. - GTK Gliwice (17.30)
Trefl Sopot - PGE Spójnia Stargard (19.00)
sobota (19.10.2019)
Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia (12.30)
MKS Dąbrowa Górnicza - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (19.00)
niedziela (20.10.2019)
Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek (12.30)
Polski Cukier Toruń - HydroTruck Radom (16.00)
koszykówka

Sport

2019-12-01, godz. 18:00 PŚ w skokach - zawody w Kuusamo odwołane Z powodu złych warunków atmosferycznych - zbyt silnego wiatru - odwołano niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w fińskim Kuusamo. » więcej 2019-12-01, godz. 17:00 Formuła 1 - Kubica 19., triumf Hamiltona w Abu Zabi na koniec sezonu Robert Kubica (Williams) zajął 19. miejsce w ostatnim wyścigu w tym sezonie mistrzostw świata Formuły 1 - o Grand Prix Abu Zabi. Zwyciężył Brytyjczyk Lewis Ha ... » więcej 2019-12-01, godz. 08:00 Ekstraklasa koszykarzy - triumfy Anwilu i Polskiego Cukru W 10. kolejce ekstraklasy koszykarzy Anwil Włocławek wygrał u siebie z MKS-em Dąbrowa Górnicza 111:88. Z kolei Polski Cukier Toruń pokonał na wyjeździe Trefl ... » więcej 2019-12-01, godz. 06:30 Ekstraklasa siatkarek - Pałac Bydgoszcz wygrał w Kaliszu W 7. kolejce ekstraklasy siatkarek drużyna Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz wygrała na wyjeździe z Energą MKS-em Kalisz 3:1. » więcej 2019-11-30, godz. 21:35 PŚ w skokach - drugie zwycięstwo Tandego, 12. lokata Kubackiego Daniel-Andre Tande odniósł drugie zwycięstwo w drugim konkursie Pucharu Świata 2019/20 w skokach narciarskich. Po triumfie w Wiśle, w sobotę najlepszy był w f ... » więcej 2019-11-30, godz. 19:09 Hiszpania, Szwecja oraz drużyna z baraży rywalami Polaków w ME 2020 Polscy piłkarze w przyszłorocznych mistrzostwach Europy zagrają w grupie E z Hiszpanią, Szwecją oraz drużyną ze ścieżki barażowej - Bośnią i Hercegowiną, Irla ... » więcej 2019-11-30, godz. 12:56 Ekstraliga hokejowa - porażka Energi Toruń w Oświęcimiu W 26. kolejce ekstraligi hokejowej drużyna Energi Toruń przegrała na wyjeździe z Re-Plast Unią Oświęcim 3:4. » więcej 2019-11-30, godz. 10:48 Ekstraklasy koszykarzy - triumf Enea Astorii Bydgoszcz w Starogardzie Gdańskim W 10. kolejce ekstraklasy koszykarzy Enea Astoria Bydgoszcz wygrała na wyjeździe z Polpharmą Starogard Gdański 97:80. » więcej 2019-11-29, godz. 10:50 Piłkarska Liga Europy - osiem drużyn wywalczyło w czwartek awans APOEL Nikozja, Sporting Lizbona, LASK Linz, KAA Gent, VfL Wolfsburg, SC Braga, Wolverhampton i AZ Alkmaar wywalczyły w czwartek awans do 1/16 finału Ligi Euro ... » więcej 2019-11-29, godz. 05:52 Superliga tenisistów stołowych – porażki Manekina Toruń i Gwiazdy Bydgoszcz W 9. kolejce superligi tenisistów stołowych drużyna Energi Manekina Toruń przegrała u siebie z Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3. Z kolei Lotto Zooleszcz ... » więcej
2345678