Sobota, 04 kwietnia 2020 r.   Imieniny: Izydora, Wacława
Polskie Radio PiK » Radio Beat

Muzyka klubowa na naszej antenie


Każdą sobotę na antenie Polskiego Radia PiK zamykamy audycją skupiającą się na muzyce elektronicznej – a właściwie na jej tanecznej odmianie, tzw. muzyce klubowej.

Tego typu muzyka to cała scena brzmień, imprez, subkultur, festiwali. Od godz. 22.00 do północy prezentowane będą klasyczne nagrania, nowości i zestawienia bestsellerów oraz, uwaga, specjalnie przygotowane sety przez dj-ów! To będą gorące noce!

Zaprasza Tomasz Kaźmierski.

4 kwietnia 2020

PIKO w Radiu Beat. Grafika nadesłana
PIKO w Radiu Beat. Grafika nadesłana
W audycji Tomasza Kaźmierskiego set bydgoskiego dja PIKO. Jeśli ktoś lubi połamane rytmy spod znaku drum'n'bass to koniecznie powinnien sobotni wieczór spędzić z audycją „Radio Beat”!

PIKO, na muzycznej scenie obecny od 2001 roku, zarówno jako dj, jak i organizator imprez. Od wczesnej młodości zafascynowany szeroko pojętą muzyka elektroniczną. Przez kilkanaście lat zmieniał style i gatunki, obecnie skupia się na głębokich i atmosferycznych dźwiękach nowoczesnej muzyki bassowej, przede wszystkim jest to: dubstep, drum'n'bass oraz jungle, zarazem inspirując się jamajską kulturą soundsystemową. W latach 2010-2011 rezydent bydgoskiego Tabubaru, a w latach 2014 - 2017 Towarzyska Kafe. Miał przyjemność supportować czołowych artystów związanych z tzw. połamaną sceną jak Fresh, Calyx&Teebee, Major Lazer, E.Z.Rollers, S.P.Y, Lenzman, Subwave, Biome itp. Udało mu się też wystąpić na Open Air Fire Festival na Litwie na Main Stage wraz ze światową czołówką sceny Ragga Jungle.