Sobota, 04 lipca 2020 r.   Imieniny: Odona, Malwiny, Elżbiety
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "piłka nożna"

2020-06-29 Trener grudziądzkich piłkarzy zwolniony! Jacek Trzeciak przestał pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca Olimpii Grudziądz! » więcej 2020-06-27 Kolejna domowa porażka grudziądzkich piłkarzy W 28. kolejce piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz przegrała na swoim boisku z GKS-em Tychy 2:4. Pierwszą połowę rywale wygrali 1:0, w 63 minucie prowadzili już 3:0. Olimpia spadła w tabeli na 9. miejsce, a tyszanie awansowali na ... » więcej 2020-06-25 Dobrze gotuje i nieźle radzi sobie w życiu, piłkarz z regionu z przeszłością w ekstraklasie - Marcin Krzywicki Dziś piłkarz z regionu z ekstraklasową przeszłością. Wychowanek Zawiszy Bydgoszcz, były gracz m.in. Cracovii, Wisły Płock czy Widzewa Łódź. Prywatnie brat siatkarki Eweliny Żurowskiej - napastnik Marcin Krzywicki. » więcej 2020-06-21 Porażka na własnym boisku piłkarzy Elany W 27. kolejce piłkarskiej drugiej ligi, Elana Toruń przegrała u siebie z Górnikiem Polkowice 1:4. Rywale już w 33. minucie spotkania prowadzili 2:0, ale nadzieję gospodarzom dała kontaktowa bramka zdobyta tuż przed zejściem do szatni. Dru ... » więcej 2020-06-20 Finał Pucharu Polski nie dla bydgoskich piłkarek W meczu półfinałowym Pucharu Polski, piłkarki KKP Rem Marco Bydgoszcz przegrały w Łodzi z ubiegłorocznymi finalistkami - Czarnymi Sosnowiec 0:3. » więcej 2020-06-20 Zwycięstwo piłkarzy Olimpii Grudziądz w Niepołomicach W meczu 27. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz ppkonała na wyjeździe Puszczę Niepołomice 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu w 76. minucie strzelił Joao Augusto, po podaniu Sebastiana Kamińskiego. » więcej 2020-06-17 Remis piłkarzy Elany z rezerwami Lecha W 26. kolejce piłkarskiej drugiej ligi, Elana Toruń zremisowała na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań 2:2. Rywale dwukrotnie obejmowali w tym spotkaniu prowadzenie. Torunianie grający konsekwentnie, wyrównywali. » więcej 2020-06-17 Przegrana grudziądzkich piłkarzy na swoim boisku W meczu 26. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz przegrała u siebie z Miedzią Legnica 1:2. » więcej 2020-06-12 Remis grudziądzkich piłkarzy w Niecieczy W 28 kolejce piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz zremisowała w Niecieczy z Termaliką 3:3. » więcej 2020-06-11 Bydgoskiej piłkarkce trudno pogodzić się ze spadkiem z elity, ale czeka na półfinały Pucharu Polski Dziś o 'swoim' czasie pandemii opowie piłkarka KKP Rem Marco Bydgoszcz, grająca od lat na pozycji obrońcy, była reprezentantka kraju - Monika Kaźmierczak. » więcej