Poniedziałek, 26 października 2020 r.   Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana / Uruchomiono odbudowany po wojnie nadajnik w Toruniu (1947)
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "piłka nożna"

2020-10-25 Prezes PZPN Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek otrzymał pozytywny wynik testu na obecność wirusa COVID-19. Poinformował o tym za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter. » więcej 2020-09-05 Polscy piłkarze przegrali w Holandii Polska przegrała w Amsterdamie z Holandią 0:1 (0:0) w inauguracyjnym występie w grupie 1. najwyższej dywizji piłkarskiej Ligi Narodów . Bramkę zdobył w 61. minucie Steven Bergwijn. To było pierwsze spotkanie kadry narodowej w 2020 roku. » więcej 2020-07-27 Podajemy wyniki losowania pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Polski 2020/21 Cracovia, która po raz pierwszy triumfowała w piłkarskim Pucharze Polski, obronę trofeum rozpocznie wyjazdowym meczem z pierwszoligowym Chrobrym Głogów. Losowanie par 1-wszej rundy, której mecze zaplanowano na 13-sty 16-sty sierpnia, odby ... » więcej 2020-07-25 Smutna sobota dla kujawsko-pomorskich drużyn piłkarskich Olimpia Grudziądz po bezbramkowym remisie na swoim boisku z Sandecją Nowy Sącz spadła z rozgrywek 1. ligi, a pogodzona już z degradacją z drugiej ligi toruńska Elana, w ostatniej kolejce wygrała u siebie z Gryfem Wejherowo 6:0. » więcej 2020-07-15 Trudna sytuacja piłkarzy Elany w drugiej lidze W meczu 32. kolejki piłkarskiej drugiej ligi, Elana Toruń zremisowała na swoim boisku z piątą w tabeli Resovią Rzeszów 2:2. Wszystkie gole strzelone zostały w pierwszej połowie spotkania. » więcej 2020-07-12 Piłkarze Olimpii Grudziądz przegrali w Radomiu W 31. kolejce piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz przegrała w Radomiu z Radomiakiem 0:2. Rywale strzelili po golu w każdej połowie. » więcej 2020-07-11 Piłkarze Legii Warszawa po raz 14 zdobyli mistrzostwo Polski Piłkarze Legii Warszawa wygrali u siebie z Cracovią 2:0 w 35. kolejce ekstraklasy i zapewnili sobie 14. w historii tytuł mistrza kraju. Obecnie mają 11 punktów przewagi nad Piastem Gliwice i Lechem Poznań, które mogę jeszcze zdobyć maksym ... » więcej 2020-07-05 Kolejna przegrana na swoim boisku grudziądzkich piłkarzy W 30. kolejce piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz przegrała na swoim boisku GKS-em Bełchatów 1:2. Rywale już po 11. minutach prowadzili dwoma bramkami, a gospodarze kontaktowego gola strzelili w 40. minucie. Druga połowa nie prz ... » więcej 2020-06-29 Trener grudziądzkich piłkarzy zwolniony! Jacek Trzeciak przestał pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca Olimpii Grudziądz! » więcej 2020-06-27 Kolejna domowa porażka grudziądzkich piłkarzy W 28. kolejce piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz przegrała na swoim boisku z GKS-em Tychy 2:4. Pierwszą połowę rywale wygrali 1:0, w 63 minucie prowadzili już 3:0. Olimpia spadła w tabeli na 9. miejsce, a tyszanie awansowali na ... » więcej