Środa, 18 września 2019 r.   Imieniny: Irmy, Stanisława, Ireny
Polskie Radio PiK » Dla rodziny
2019-04-10, 13:10 Redakcja

Superbohater musi być kreatywny! Spotkania z artystami dla dzieci i młodzieży

Bezpłatne warsztaty taneczne z Agnieszką Zaleśną - pedagog i instruktorką tańca odbędą się w kwietniu i w maju/fot. materiały organizatorów
Bezpłatne warsztaty taneczne z Agnieszką Zaleśną - pedagog i instruktorką tańca odbędą się w kwietniu i w maju/fot. materiały organizatorów
Toruńska Agenda Kulturalna organizuje bezpłatny cykl kreatywnych spotkań z artystami, adresowany do najmłodszych, pt. "Superbohaterowie". W piątek (12.04.) zaplanowano warsztaty taneczne. Można się zapisywać!
W ramach "Superbohaterów", już w piątek (12 kwietnia) w Domu Muz (ul. Poznańska 52) w Toruniu, odbędą się pierwsze z cyklu bezpłatnych warsztatów tanecznych z Agnieszką Zaleśną - pedagog i instruktorką tańca. Rozpoczynać się będą o godz. 14.30, 15.30 i 16.30. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy dla dwóch grup wiekowych 10+ i 15+. Kolejne warsztaty taneczne odbędą się 27 kwietnia, 11 i 25 maja.

„Superbohaterowie” to cykl kreatywnych spotkań z dziećmi i młodzieżą, podczas których osoby związane z filmem, literaturą, grafiką, fotografią czy tańcem wprowadzą młodszą publiczność w tajniki swojej pracy. - To solidna dawka praktycznej wiedzy i anegdot, która zaciekawi i zainspiruje każde dziecko i nastolatka! - zachęcają organizatorzy.

W programie jeszcze m.in. spotkanie z autorem kryminałów czy rozmowa z aktorem znanym z topowych polskich produkcji. Wstęp na wszystkie spotkania i warsztaty jest bezpłatny. Na każdą grupę przewidziana jest godzina kreatywnych zajęć. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny, jednak wymagane są wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona.

Rodzice dzieci, które chcą wziąć udział w warsztatach mogą się na zajęcia zapisywać mailowo pod adresem: zapisy@tak.torun.pl. W treści e-maila prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, datę, grupę, a także telefon kontaktowy oraz e-mail kontaktowy .
Więcej informacji o cyklu na stronie: https://tak.torun.pl/superbohaterowie

Organizatorami wydarzenia są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.Obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem zapisy@tak.torun.pl.

Dla rodziny

2019-09-17, godz. 12:35 Kujawsko-Pomorskie na rowery. Ostatni rajd w tym sezonie, zapisy trwają Cykliści na start. Trwają zapisy na ostatni już rajd rowerowy w ramach cyklu „Kujawsko-Pomorskie na rowery'. » więcej 2019-09-16, godz. 07:00 Park Ludowy wyłania się z remontowego niebytu. Najbardziej ucieszą się dzieci W ciągu najbliższych tygodni zakończą się roboty przy pierwszym etapie rewitalizacji Parku Ludowego im. W. Witosa. Na finiszu są prace przy odnawianiu placu z ... » więcej 2019-09-15, godz. 09:56 Cała widownia śpiewa "Mam tę moc". "Wieczór z bajki” w bydgoskiej Filharmonii Kilkaset dzieci z rodzicami zasiadło w miniony piątek na widowni sali koncertowej bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej. Zabrzmiały melodie ze znanych filmów anim ... » więcej 2019-09-09, godz. 12:34 Rowerem do Łażyna. Wieś zniknęła, ślad po błogosławionym został [archiwalne zdjęcia] Rodzinny rajd rowerowy wyruszył w weekend z podbydgoskiej Brzozy do nieistniejącej już wsi Łażyn w Puszczy Bydgoskiej. Organizatorzy promują nowy szlak im. bł ... » więcej 2019-09-09, godz. 10:16 W Bydgoszczy już można jeździć na łyżwach. Torbyd rozpoczął sezon Figurówki, a może hokejowe - miłośnicy sportów zimowych mogą już założyć łyżwy. W poniedziałek (9 września) otworzył się bydgoski Torbyd. Ceny biletów pozosta ... » więcej 2019-09-08, godz. 11:41 Badanie: co czwarta rodzina na zajęcia pozalekcyjne dziecka miesięcznie wyda 201-300 zł Jak pokazują najnowsze badania Santander Consumer Banku, wykonane na potrzeby raportu 'Polaków portfel własny - rodzina w szkole', miesięczne koszty związane ... » więcej 2019-09-07, godz. 14:25 Toruński rynek zaatakują piraci. Finał Festiwalu Teatrów Ulicznych Teatralno-cyrkowy rejs na zakończenie trwającego w Toruniu 5. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych. W sobotę (7 września) wieczorem Rynek Staromiejski ... » więcej 2019-09-07, godz. 09:06 Wiedźma rozkaże, by odnaleźć 10 perełek modernizmu. Gra miejska w Toruniu Jest młodym architektem i pochodzi z Chełmna, zgodnie z poleceniem wiedźmy musi znaleźć w Toruniu 10 modernistycznych budynków. Ma z tym problemy - tak w skró ... » więcej 2019-09-06, godz. 12:43 Kot w butach wyrusza do Hollywood. Niewidomi aktorzy dla dzieci „Kot w Butach” pojawi się w piątek (6 września) na Rynku Staromiejskim w Toruniu. Będzie bohaterem kolejnego spektaklu prezentowanego w ramach trwającego Międ ... » więcej 2019-09-06, godz. 10:16 Poranne figle dla najmłodszych, ogólnopolski projekt dla seniorów. Zajęcia w WOAK-u Teatralny rozruch, warsztaty dla seniorów , spotkania filmowe oraz nauka recytacji - Wojewódzki Ośrodek Animacji Kulturalnej w Toruniu zaprezentował dziś swoj ... » więcej
1234567