Koalicja Obywatelska w Grudziądzu podsumowała kampanię. Inne partie też
Tomasz Szymański podsumował kampanię samorządową Koalicji Obywatelskiej w Grudziądzu. Poseł i sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji zachęcał do wzięcia udziału w wyborach podkreślając poparcie dla obecnego prezydenta miasta.
- O wiele prościej nam będzie być ambasadorem, czy mnie osobiście być ambasadorem Grudziądza w rządzie, w Warszawie - mówi Tomasz Szymański. - Dlatego też serdecznie liczę na to, i dziękuję państwu za to, że spotykaliście się z mieszkańcami Grudziądza, że wsłuchaliście się w ich potrzeby, i że te wszystkie rzeczy, które zostały powiedziane podczas tej kampanii były dla nas produktywne i będą wnoszone, a wy będziecie ambasadorami z racji tego, że już 7 kwietnia odbędą się wybory (...). Zachęcam państwa bardzo, proszę o głos na kandydatów Koalicji Obywatelskiej: zarówno do rady miasta Grudziądza, jak i do sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego. Przypominam jednocześnie, że kandydatem popieranym przez Platformę Obywatelską jest pan Maciej Glamowski - podkreśla Szymański.
Kampanie samorządową podsumował także Marek Nowak Kandydat na prezydenta Grudziądza z Nowej Drogi Czas Grudziądza. Były dyrektor szpitala stawia na dalszy rozwój lecznicy, chce przywrócenia oddziału udarowego, dodatkowo chce rozwoju przyjaznych osiedli dla mieszkańców i sprzeciwia się budowie w mieście spalarni odpadów.
Kampanię zakończył również kandydat Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Kosiński - poparcia udzielił mu poseł Krzysztof Szczucki. Politycy mówili, że mają pomysł na ożywienie gospodarcze miasta i uratowanie miejskiego szpitala, który tonie w długach.
Więcej w relacji Marcina Dolińskiego.
Zobacz także
Krzysztof Kukucki - kandydat na prezydenta Włocławka stawia na oświatę
2018-09-03, 18:15Zajęcia z programowania komputerów już w przedszkolu, obowiązkowe lekcje pomocy przedlekarskiej i rozwój szkolnictwa technicznego - to elementy programu edukacyjnego, przedstawionego przez Krzysztofa Kukuckiego, kandydata SLD na prezydenta… Czytaj dalej »
Tomasz Lenz - kandydat na prezydenta Torunia o edukacji
2018-09-03, 17:41- Oświata będzie dla mnie priorytetem - mówił podczas konferencji poseł Tomasz Lenz. Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Torunia przedstawił propozycje zmian dotyczące edukacji, wśród nich m.in. zmniejszenie liczebności… Czytaj dalej »
Wyborcze propozycje Kukiz'15 dla Bydgoszczy
2018-09-03, 16:28Radykalne zmiany w komunikacji miejskiej, budowę największego w Polsce parku wodnego oraz wdrożenie wielu innych pomysłów w mieście zapowiedział poseł Paweł Skutecki - szef lokalnych struktur Kukiz'15 w Bydgoszczy. Towarzyszyli mu… Czytaj dalej »
Partia Razem chce edukacji seksualnej dla dzieci w publicznych szkołach
2018-09-03, 16:13Opartą, ich zdaniem, na zasadach naukowych edukację seksualną chcą wprowadzić do szkół członkowie Partii Razem. Postulaty te przedstawili na konferencji prasowej na pl. Wolności w Bydgoszczy kandydaci tej partii do sejmiku wojew… Czytaj dalej »
Inicjatywa Polska chce ułatwić życie bydgoszczanom
2018-09-03, 12:13- Mamy 20 propozycji na poprawę życia mieszkańców Bydgoszczy - mówią członkowie stowarzyszenia Inicjatywa Polska. To element kampanii członków stowarzyszenia, którzy startują w wyborach samorządowych do rady miasta i sejmiku województwa… Czytaj dalej »
PiS ujawnia kolejnych kandydatów w wyborach samorządowych
2018-08-01, 16:35Bogdan Tarach - sołtys Kozłowa wystartuje w wyborach burmistrza Świecia nad Wisłą, a Jacek Chmarzyński - prywatny przedsiębiorca z Osia, będzie kandydatem do sejmiku województwa z terenu powiatu świeckiego. O nominacjach poinformował… Czytaj dalej »
Zenon Różycki chce powalczyć o urząd prezydenta Grudziądza
2018-06-12, 17:19Zenon Różycki - prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu chce wystartować w wyborach prezydenta miasta. Czytaj dalej »
Toruń przygotowuje się do wyborów samorządowych
2018-03-15, 18:09O podziale miasta na okręgi wyborcze zdecydują toruńscy radni na najbliższej sesji Rady Miasta. Czytaj dalej »
Nowoczesna i SLD w Grudziądzu wystartują razem w wyborach samorządowych
2018-03-05, 16:43Nowoczesna i Sojusz Lewicy Demokratycznej pójdą razem do wyborów samorządowych w Grudziądzu. Porozumienie podpisano podczas konferencji prasowej. Czytaj dalej »
Program Partii Razem na wybory samorządowe
2018-03-03, 14:21- Naszym priorytetem jest samorząd przyjazny mieszkańcom - podkreślają działacze Partii Razem, którzy przyjechali do Torunia na forum samorządowe, podczas którego m.in. zaprezentowali program swojej partii. Czytaj dalej »