Środa, 10 sierpnia 2022 r.   Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2022-01-03, 09:22 Elżbieta Rupniewska/Redakcja

Wypadek w Niechorzu. W szpitalu kierowcy i pasażerowie, w tym dzieci

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Niechorzu (powiat sępoleński)
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Niechorzu (powiat sępoleński)
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Niechorzu (powiat sępoleński)
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Niechorzu (powiat sępoleński)
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Niechorzu (powiat sępoleński)
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Niechorzu (powiat sępoleński)
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Niechorzu (powiat sępoleński). Kierowca mitsubishi na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas drogi i bokiem uderzył w nadjeżdżający inny samochód.
W wyniku tej kolizji 49-letni kierowca mitsubishi został poszkodowany i przez lotnicze pogotowie ratunkowe przetransportowany do szpitala.

- Po wypadku łącznie aż cztery osoby trafiły do szpitali - poza kierowcą mitsubishi, także 35-letni kierujący hyundaiem wraz z dwójką dzieci w wieku 2 i 5 lat - informuje Małgorzata Warsińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzania wynika, że 49-letni kierujący pojazdem mitsubishi, jadąc w kierunku Bydgoszczy, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się bokiem pojazdu z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Hyundai. Funkcjonariusze ustalili, że drugim samochodem kierował 35-letni mieszkaniec gminy Sępólno Krajańskie, który podróżował wraz z dwojgiem dzieci (2 i 5l.). Siła uderzenia była na tyle duża, że wszyscy uczestnicy zdarzenia trafili do szpitali. Teraz zostanie przeprowadzone postępowanie, które wyjaśni dokładnie przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Zablokowana była droga krajowa nr 15, obecnie już wszystko wróciło do normy.
Mówi Małgorzata Warsińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim

Wiadomości lokalne

2022-08-09, godz. 20:53 Ekipy remontowe na dachu. Świątynia w centrum Bydgoszczy wypięknieje [wideo] Trwa remont dachu bydgoskiego kościoła pw. św. Piotra i Pawła. Po remoncie ma wrócić do swojego pierwotnego wyglądu. » więcej 2022-08-09, godz. 19:17 Szef klubu Lewicy: Pieniądze z UE to szansa dla Polski na wyjście z kryzysu - Ci, którzy przykładają rękę do tego by nie było pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy, dokładają rękę do zdrady stanu - powiedział we wtorek w Bydgoszczy… » więcej 2022-08-09, godz. 18:25 Stworzyli Miejski Obszar Funkcjonalny Torunia. Wnioskują o ponad 88 mln euro 36 samorządów utworzyło Miejski Obszar Funkcjonalny Torunia. We wtorek w Dworze Artusa uroczyście założono stowarzyszenie, które będzie działać na rzecz… » więcej 2022-08-09, godz. 16:56 Ciężarówka wpadła na samochód osobowy, a ten zaliczył czołowe zderzenie Zablokowana była droga krajowa nr 91 w Chełmnie, gdzie w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe i ciężarówka. Obecnie już wszystko wróciło do no… » więcej 2022-08-09, godz. 16:15 Bulwar Filadelfijski: Narodowy Instytut Dziedzictwa kontra prezydent Torunia - Narodowy Instytut Dziedzictwa nie wydawał opinii ani w ogóle nie odnosił się do budowy pawilonów na Bulwarze Filadelfijskim - na stronie Instytutu pojawiło… » więcej 2022-08-09, godz. 15:15 Po regionie jeździ urobus, w którym panów uczy się badań jądrowych. To ważne! Fundacja Neuca dla Zdrowia prowadzi kampanię poświęconą męskim chorobom urologicznym, przede wszystkim rakowi jąder. Specjalny urobus jest w trasie, ostatnio… » więcej 2022-08-09, godz. 14:29 MPEC Włocławek wyda na węgiel nawet 100 mln zł! Spółka chce mieć w rezerwie gaz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej we Włocławku przygotuje rezerwową instalację gazową, która ma być zabezpieczeniem na wypadek kryzysu węglowego… » więcej 2022-08-09, godz. 13:00 Zderzenie busa i ciężarówki z acetylenem. Kierowca był zakleszczony w aucie Kierowca busa, który brał udział w wypadku na trasie A1 w powiecie świeckim jest już w szpitalu. Przypomnijmy: do zdarzenia doszło we wtorek (9 sierpnia)… » więcej 2022-08-09, godz. 12:10 Інформація для України: Центрум крвіодавства запрасза давцóв Кров можна здати в Регіональному центрі донорс тва та лікування крові в Бидгощі на вул… » więcej 2022-08-09, godz. 11:29 Oto Słowo Boże: wystawa dla teologa, konesera i rapera. Przyda się lupa! Biblie w języku aramejskim, polskim, śląskim, a nawet... w języku raperów, czy w postaci komiksu można od wtorku (9 sierpnia) podziwiać w sieleckim Dworze… » więcej
1234567