Poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r.   Imieniny: Borysa, Filomeny, Wawrzyńca
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 22.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

6 sierpnia 2020

Czwartkowy wieczór, zatem kolejna okazja spotkania z muzyką rockową na kujawsko-pomorskiej antenie. Z cyklu „zanim zaśniemy, pohałasujemy”, sięgniemy po płytę formacji THUNDERMOTHER - panie ze Sztokholmu wiedzą, jak zamienić nuty w rockowy dynamit. Jeszcze przedpremierowo zabrzmi DEEP PURPLE. Poza tym łotewscy rockersi z BLOODY HEELS i Irlandczycy ze składu STORMZONE... Z polskiego rozdania zespół SANDALES!

„ROCK AROUND” w Polskim Radiu PiK, zaczynamy o godz. 22.03! Późno...? Lepiej późno niż wcale :) Serdecznie zaprasza Adam Droździk.