Piątek, 10 kwietnia 2020 r.   Imieniny: Michała, Makarego
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 22.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

9 kwietnia 2020

Wielki Czwartek... jak zabrzmi na rockowych pięcioliniach? W ten wieczór Magazyn ROCK AROUND zamienia się w GALERIE ROCKA, w których odsłonimy symfoniczną stronę nowej płyty zespołu NIGHTWISH. Sięgniemy do biblijnych odniesień, które wypełniły wydaną dwa lata temu płytę PETERA GEE. Pojawi się także KRZYSZTOF LEPIARCZYK z twórczością opartą na poezji Stanisława Wyspiańskiego...

Wszystko w czwartkowy wieczór po godz. 22.00. Wypełnimy go rockowym nastrojem. Serdecznie zaprasza Adam Droździk.