Niedziela, 19 stycznia 2020 r.   Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 22.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

16 stycznia 2020

Zanim zaśniemy, pohałasujemy. We wtorek, 14 stycznia 53 lata skończył ZAKK WYLDE - jeden z najbardziej charakterystycznych gitarzystów światowej sceny rockowej, odnajdujący wielu naśladowców, inspirujący swoją charyzmą i pomysłami. Czy fale jego wpływu przeniknęły również Naszego gościa? Dowiemy się gdy tylko na łączach pojawi się Bartosz „Bratek” Wójcik, siła gitarowa zespołu MEDUSA! Czy tylko...? Odpowiedź w audycji, w której zabrzmią również... ale o tym między 22.03 a 23.00. Późno? Lepiej późno niż wcale :) Warto!

Serdecznie zaprasza Adam Droździk.