Kandydaci z Inowrocławia zaprezentowali „piątkę Konfederacji”
Konfederacja przedstawiła swoich kandydatów do Sejmu i Senatu z powiatu inowrocławskiego. W konferencji wziął udział Marcin Sypniewski, „jedynka” listy z okręgu bydgoskiego.
– Chcemy, żeby podatki były niskie i proste, żeby można było taniej budować mieszkania. Dodatkowo chcemy, żeby skończyć z rozdawnictwem – powiedział Sypniewski.
– Piątka Konfederacji to: proste i niskie podatki, dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców, mieszkania i domy tańsze o 30 procent, gotówka chroniona Konstytucją, zero socjalu dla Ukraińców. Jeśli zgadzasz się ze mną, chociaż w trzech punktach, to mamy ogromny sukces, bo zgadzamy się w połowie – przekonywał Łukasz Biernacki, przedsiębiorca z Inowrocławia.
– Proszę, wybierzcie Konfederację, a my zrobimy swoje, żeby ten kraj po prostu się zmienił – podkreślił Dariusz Stasiak.
Swoją kandydaturę w czasie konferencji przedstawił też Radosław Siekierka, radny Pakości i inowrocławianin Jarosław Latawiec.
Zobacz także
Live z premierem Morawieckim na zakończenie kampanii wyborczej [transmisja]
2023-10-13, 20:03Kończy się kampania wyborcza przed wyborami parlamentarnymi. Od północy w piątek zapada cisza wyborcza, a w niedzielę o poranku zaczynają się wybory. W studiu TVP głos zabrał Jarosław Kaczyński, a w mediach społecznościowych… Czytaj dalej »
Posłanka Joanna Borowiak i senator Józef Łyczak (PiS) zachęcają do udziału w wyborach
2023-10-13, 20:00Włocławscy parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości, posłanka Joanna Borowiak i senator Józef Łyczak, ubiegają się o reelekcję. Na wspólnej konferencji prasowej podsumowali kończącą się kampanię i zaapelowali o udział w w… Czytaj dalej »
Kulminacyjny punkt kampanii wyborczej PiS. Wieczorny wiec w Sandomierzu
2023-10-13, 19:38- Lista nr 4, która nam przypadła w losowaniu, to lista Polski suwerennej, niepodległej, rozwijającej się, Polski demokratycznej, Polski równości obywateli, pomyślności i szans dla wszystkich. Warto dać takiej Polsce szansę - podkreślił… Czytaj dalej »
Koalicja Obywatelska z Torunia kończy kampanię i zachęca, by pójść na wybory
2023-10-13, 19:00Koalicja Obywatelska podsumowała w Toruniu kampanię wyborczą. Jak mówili kandydaci do Sejmu i Senatu, był to czas wytężonej pracy oraz spotkań z mieszkańcami. W konferencji przy pomniku Kopernika wziął udział marszałek województwa… Czytaj dalej »
Minister Paweł Szrot podsumowuje kampanię wyborczą: Była krótka, momentami ostra
2023-10-13, 18:41- Finiszowałem zaczynając od Mogilna, potem byłem w Strzelnie i w Kruszwicy i jeszcze odwiedziłem bazarek w Bydgoszczy na osiedlu Fordon. Rozmowy z mieszkańcami, rozdawanie ulotek, przyjmowanie wniosków od zwykłych obywateli. Ludzie… Czytaj dalej »