Łukasz Schreiber rozmawia z mieszkańcami Bydgoszczy. „Stawiam na bezpośredni kontakt”
Na ulicach Bydgoszczy można było spotkać w środę rano ministra w KPRM Łukasza Schreibera. Zapowiedział, że w sobotę (23 września) nad Brdą odbędzie się jego konwencja wyborcza.
Łukasz Schreiber – przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów, kandydujący do Sejmu z drugiego miejsca na liście PiS w okręgu bydgoskim (nr 4), w centrum miasta rozmawiał z mieszkańcami i rozdawał swoją bydgoską wersję gazetki wyborczej „Dobre wieści”. Podkreślił, że pokazuje w niej, co udało się zrobić dla Bydgoszczy, ale też na czym polegała praca w Parlamencie i rządzie przez ostatnie cztery lata. Przekazał, że podobne gazetki ma przygotowane na poszczególne powiaty okręgu.
– Jesteśmy od rana w Bydgoszczy i jeszcze kilka punktów przed nami. Jesteśmy tu, by rozmawiać z mieszkańcami miasta, dyskutujemy – podkreślił Łukasz Schreiber na konferencji prasowej. – Wczoraj spędziłem cały dzień w powiecie świeckim, przedwczoraj w powiecie nakielskim – to również były rozmowy. Stawiam na ten bezpośredni kontakt w kampanii wyborczej.
Minister zaznaczył, że w sobotę będzie miał swoją konwencję wyborczą w Bydgoszczy. Zapowiedział również, że w czwartek (21 września) odwiedzi powiat bydgoski. – Będziemy, jak tu, w Bydgoszczy, mówili o sprawach ważnych dla mieszkańców. Będziemy przedstawiali nie tylko to, co udało się zrobić, ale jakie cele sobie stawiamy na najbliższe cztery lata – dodał minister. – Przez ostatnie lata spotkałem zwolenników i przeciwników, ale nie mam z tym problemów. Odbyłem koło 400 spotkań w całym regionie. Każdy, kto chciał mógł się ze mną spotkać, starałem się utrzymywać też kontakt przez media społecznościowe i za pośrednictwem dziennikarzy. Bezpośredni kontakt bardzo lubię i w taki sposób prowadzę kampanię. Nie wyobrażam sobie, żeby kampanię zakończyć tylko na wywieszeniu plakatów wyborczych – mówił.
Zobacz także

Kujawsko- pomorskie głosowało. Frekwencja na godz. 17:00- ponad 56 procent [nasze relacje]
2023-10-15, 09:12W kraju zakończyły się wybory do Sejmu i Senatu, a także referendum. Lokale wyborcze były czynne do 21.00. W Kujawsko-Pomorskiem ich otwarcie przebiegało bez większych zakłóceń. Czytaj dalej »

Polonia amerykańska już zagłosowała. Za oceanem odnotowano rekordową frekwencję
2023-10-15, 00:27Mimo siąpiącego deszczu przed konsulatem RP w Waszyngtonie w sobotę zgromadził się bezprecedensowy tłum chętnych do oddania głosu w wyborach parlamentarnych i referendum. Niektórzy na oddanie głosu musieli czekać niemal godzin… Czytaj dalej »

W piątek o północy zaczęła się cisza wyborcza i referendalna. Obowiązują pewne zakazy [wideo]
2023-10-14, 00:00Po godzinie 24:00, czyli w sobotę, 14 października, zacznie obowiązywać cisza wyborcza i referendalna. Potrwa ona do niedzieli do 21:00, kiedy to zostaną zamknięte lokale wyborcze. Czytaj dalej »

Polskie drogi i wspieranie rodzimych produktów w wyborczym programie Marcina Wrońskiego
2023-10-13, 23:00Marcin Wroński kandydat na posła z ramienia Prawa i Sprawiedliwości podsumował swoją kampanie. Polityk przypomniał swoje najważniejsze postulaty. Czytaj dalej »

Jarosław Wenderlich przypomina o społecznych programach PiS - u i o swojej „dziewiątce"
2023-10-13, 22:30Minister Jarosław Wenderlich podsumował w Bydgoszczy swoją kampanię wyborczą. Polityk zachęcał do udziału w wyborach i głosowania cztery razy „na nie' w referendum. Jak podkreślił, jest to wybór pomiędzy ośmioma latami rządów… Czytaj dalej »