Polskie Radio PiK
z 25 czerwca 2022 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą

To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat.

2:00 Nuty i minuty
Dariusz Tomaszewski
Autor: Dariusz Tomaszewski

od wtorku do soboty: 5:40 kolejny odcinek powieści.

6:00 Raz na ludowo
Autor: Andrzej Krystek

Kujawy i Pomorze to region wyjątkowo bogaty etnograficznie. Andrzej Krystek prezentuje sztukę twórców ludowych, zespołów folklorystycznych. Są też relacje z imprez, festiwali, przeglądów folkowych i jarmarków sztuki ludowej.

7:00 Bywaj zdrów!
8:00 wiadomości + serwis sportowy
8:06 Piosenki na życzenie
10:00 Wsłuchaj się w region
12:00 Raz na zielono
13:00 Radio dzieciom
Magda Jasińska
Autor: Magda Jasińska

W wakacyjnej odsłonie Radia Dzieciom, prócz zagadek i nagród dla najmłodszych słuchaczy także spotkanie i uczestnikami Dziecięcej i Młodzieżowej Orkiestry Recyklingowej, która szykuje się do warsztatów i koncertu na Barce Lemara.

14:00 Rodzinny PiKnik
16:30 W Cichej Dolinie

Wielopokoleniowa rodzina Malinowskich, mieszkająca w Cichej Dolinie - małej miejscowości niedaleko Bydgoszczy - to bohaterowie pierwszej radionoweli nagrywanej w Polskim Radiu PiK. Autorem słuchowiska „W Cichej Dolinie” jest Jarosław Jakubowski. Realizuje: Marek Rzepa.

17:00 Zwierzenia przy muzyce
Magda Jasińska
Autor: Magda Jasińska

Anna Hnatowicz - wokalistka, która przed tygodniem wystąpiła w opolskich Debiutach. Ania pochodzi z Włocławka. Wystąpiła w 12 edycji The Voice of Poland i to nie był pierwszy program, w którym wzięła udział. Zaśpiewała także w Szansie na Sukces, X-Factor i Mam talent. Anna ma na koncie liczne nagrody muzyczne. Można było zobaczyć ją m.in. na deskach Opery Nova w koncertach Sylwestrowych. Opowie o nowym materiale, o byciu mamą 4-latka i o dbaniu o głos.

18:00 Salon klasyczny
Magda Jasińska
Autor: Magda Jasińska

W magazynie - relacja z IV Festiwalu i konkursu chórów - Musica in Urbe, Spotkanie z wirtuozem skrzypiec - mistrzem Mariuszem Patyrą oraz uczniami, którzy pod jego okiem odbyli specjalne warsztaty. oraz zaproszenie na ostatnie spektakle do Opery Nova baletu Alicja w krainie czarów. Muzycznie towarzyszyć będą fragmenty albumu "Spotkanie przyjaciół", będący owocem 40-letniej współpracy i przyjaźni Mistrza muzyki filmowej Johna Williamsa z chińskim poetą wiolonczeli Yo-Yo Ma.

19:00 MSU - Muzyka Spoza Układu
20:00 Lista Przebojów
22:00 Radio Beat
0:00 Nuty i minuty