Polskie Radio PiK
z 7 sierpnia 2021 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
Krzysztof Wilczyński
Autor: Krzysztof Wilczyński

To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.

2:00 Nuty i minuty

od wtorku do soboty: 5:40 kolejny odcinek powieści.

6:00 Raz na ludowo
Autor: Andrzej Krystek

Kujawy i Pomorze to region wyjątkowo bogaty etnograficznie. Andrzej Krystek prezentuje sztukę twórców ludowych, zespołów folklorystycznych. Są też relacje z imprez, festiwali, przeglądów folkowych i jarmarków sztuki ludowej.

7:00 Sztuka życia
8:00 Wsłuchaj się w region
Małgorzata Burchardt
Autor: Małgorzata Burchardt

W audycji „Wsłuchaj się w region” będziemy na kulturalnej fecie w Chełmnie. W ten weekend miasto zakochanych gości uczestników kolejnej odsłony imprezy pod nazwą "Perspektywy - 9 Hills Festival". Zachęcimy do udziału w Spacerach Tematycznych po Toruniu. Sprawdzimy jak aktywnie spędzić czas w Brodnickim Parku Krajobrazowym. Wybierzemy sie rowerem do Sicienka. Do sobotniej wędrówce po regionie zaprasza Małgorzata Burchardt.

12:00 Raz na zielono
13:00 Radio dzieciom
Magda Jasińska
Autor: Magda Jasińska

Dzieci od 4 do 10 lat znajdą w programie zagadki dla siebie, dorośli będą walczyć o możliwość udziału w audycji swoich dzieci, z przedszkolakami i uczniami szkół dyskutujemy o nurtujących ich sprawach. A także: rekomendacje filmów, spektakli, przedstawień i koncertów adresowanych do dzieci, lista przebojów dziecięcych.

14:00 Wakacyjny PiKnik
Ireneusz Sanger
Autor: Ireneusz Sanger

W Wakacyjnym PiKniku spotkanie ze sztuką, historią i kulturą, czyli relacje z „Perspektywy - 9 Hills Festival-u” w Chełmnie. Poza tym o wakacyjnych przekąskach, będziemy na aktywnych półkoloniach, cofniemy się w czasie, sprawdzimy co dla rodzin proponuje toruńskie Centrum Sztuki Współczesnej i - jak zwykle - kolejny odcinek radionoweli „W Cichej Dolinie”.

17:00 Muzyka i sport
20:00 Lista Przebojów
22:00 Radio Beat
Tomasz Kaźmierski
Autor: Tomasz Kaźmierski

W audycji sporo muzyki chilloutowej, ale też propozycja z okolic muzyki techno - gwiazdą wieczoru będzie Plastikman czyli tak naprawdę Ritchie Hawtin - producent i dj. Poznamy bliżej jego album pod tytułem „EX”.

0:00 Nuty i minuty

audycja muzyczna

03:03
Lenka - SHOW