Znane osoby zaszczepione poza kolejką. Kto za to odpowiada? Kto przeprosi?
Poseł Tomasz Latos, który był dziś (05.01.) gościem Rozmowy Dnia Polskiego Radia PiK, mówił, że dziwi się, iż ze strony osób odpowiedzialnych za aferę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym nie padło słowo przepraszam.
- Zawsze należy mówić prawdę, a jak coś się zrobi nie tak, należy powiedzieć przepraszam. Tutaj ewidentnie zabrakło jednego i drugiego. Część celebrytów powiedziała słowo przepraszam, i wydaje mi się, że to jest właściwe działanie. Niektórzy absolutnie nie, tak jakby uważali, że są na specjalnych prawach. Dodajmy, że pojawiły się w tym gronie osoby bardzo prominentne, związane Z TVN. O tym też trzeba pamiętać - mówił poseł Tomasz Latos, przewodniczący sejmowej komisji zdrowia, gość porannej Rozmowy Dnia.
Posłuchaj całej ROZMOWY DNIA
Zobacz także
Poseł Latos: Nie pokonamy pandemii, jeśli nie będziemy się szczepić [rozmowa]
2021-07-09, 13:34- Jeśli chodzi o pandemię, musimy być przygotowani na każdy scenariusz, nawet ten najgorszy - zwłaszcza, jeżeli tylko część społeczeństwa się zaszczepi - mówi poseł Tomasz Latos. Przewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia był… Czytaj dalej »
W ok. 400 aptekach w Polsce można zaszczepić się przeciw COVID-19 [lista aptek]
2021-07-06, 12:02W naszym regionie do programu szczepień przeciwko koronawirusowi zgłosiło się 20 aptek m.in. z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka i Koronowa. Szkolenie przeszło 250 farmaceutów. Czytaj dalej »
Czy szczepienia będą obowiązkowe? Kongres Nowej Prawicy jest przeciwny
2021-07-03, 13:00Kongres Nowej Prawicy apeluje do prezydenta Andrzeja Dudy o zachowanie dobrowolności szczepień przeciw Covid-19. To pokłosie doniesień medialnych o rozważanym scenariuszu wprowadzenia przymusu szczepień. Czytaj dalej »
Żeby było łatwiej walczyć z COVID-19. Nowe ambulanse dla ratowników [zdjęcia, wideo]
2021-06-26, 07:29Cztery nowoczesne ambulanse trafiły do ratowników medycznych z regionu. Będą służyć w dalszej walce z COVID-19 i nie tylko. Czytaj dalej »
Bez rejestracji i bez kolejki. Szczepienia w galerii Wzorcownia we Włocławku
2021-06-25, 18:51We włocławskim centrum handlowym Wzorcownia można się zaszczepić jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. Punkt szczepień znajduje się na drugim piętrze. Czytaj dalej »
Ważne telefony
Szpitale zakaźne w Kujawsko-Pomorskiem
- Bydgoszcz, Wojewódzki Szpital Obserwacyjno-Zakaźny im. Tadeusza Browicza, ul. Św. Floriana 12, (52) 325 56 34, (52)325 56 03
- Grudziądz, Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dra Władysława Biegańskiego, ul. L. Rydygiera 15-17, (56) 641 44 44
- Toruń, Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera, ul. Krasińskiego 4/4a, (56) 679 55 27
- Świecie, NZOZ „Nowy Szpital Sp. z o.o.” Prowadzony przez Nowy Szpital Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 126, (51) 240 16 32
Infolinia NFZ w sprawie koronawirusa: tel. 800 190 590