Donald Tusk ogłosił rozpoczęcie kampanii KO. Szefową sztabu Wioletta Paprocka
– W porozumieniu z liderami Partii Zielonych, Nowoczesnej, Inicjatywy Polska i Platformy Obywatelskiej postanowiliśmy zaprezentować Wiolettę Paprocką jako szefową sztabu wyborczego KO – powiedział w poniedziałek w Białej Podlaskiej Donald Tusk.
– Ruszamy dzisiaj jako Koalicja Obywatelska z naszą kampanią – oznajmił podczas spotkania z wyborcami w Białej Podlaskiej przewodniczący Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Szefoą sztabu została Wioletta Paprocka. Dziękując za powierzenie jej tej roli Paprocka podkreśliła, że „tylko drużynowo się zwycięża”. – Tę kampanię poprowadzimy wspólnie z obecnymi tutaj posłankami i posłami, z naszymi przyjaciółmi z Koalicji Obywatelskiej, ale przede wszystkim, z każdą Polką, z każdym Polakiem. Jesteście wielkim obywatelskim sztabem, który wygra te wybory – zadeklarowała.
Wioletta Paprocka jest radną sejmiku województwa mazowieckiego i szefową gabinetu prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.
Zobacz także
Zapowiedzi wyborcze Czasu Gospodarzy w Toruniu
2014-10-25, 13:28Rozbudowa i modernizacja Szosy Chełmińskiej i nowa linia tramwajowa w kierunku Wrzosów - to nie wszystkie pomysły ugrupowania Czas Gospodarzy. Czytaj dalej »
Kandydat na prezydenta Bydgoszczy spotkał się z mieszkańcami Fordonu
2014-10-25, 13:16Gralik uważa, że jeśli dokona się kilku istotnych zmian, mieszkanie w Fordonie będzie wygodniejsze. Czytaj dalej »
Ryszard Brejza odmówił udziału w debacie
2014-10-23, 21:57Prezydent Inowrocławia, Ryszard Brejza nie weźmie udziału w publicznej debacie prezydenckiej, do udziału w której wezwał go Marcin Wroński. Czytaj dalej »
Niespodziewany sojusznik posła Marka Wojtkowskiego
2014-10-23, 21:53Kandydat na prezydenta Włocławka, poseł Platformy Obywatelskiej Marek Wojtkowski, zyska sobie niespodziewanego sojusznika. Oficjalnie poprą go włocławscy członkowie Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. Czytaj dalej »
Konferencje i spotkania przedwyborcze we Włocławku
2014-10-23, 17:36Coraz mniej czasu zostało kandydatom w wyborach do samorządu, by przekonać wyborców do swoich programów. Spotkanie goni spotkanie, a z konferencje prasowe ujawniają szczegóły wyborczych programów. Czytaj dalej »
Toruńskie struktury PiS o swoim programie wyborczym
2014-10-23, 16:14Współpraca ze szkołami wyższymi w celu komercjalizacji badań, przyciąganie inwestorów i poprawa komfortu życia mieszkańców miasta - to część punktów programu, z którym Prawo i Sprawiedliwość idzie w Toruniu do wyborów sa… Czytaj dalej »
Kazimierz Drozd i Grzegorz Gruszka o problemach i obietnicach dotyczących bydgoskiego Fordonu
2014-10-23, 15:44Degradacji Fordonu, niespełnianiu zapowiedzi oraz posłowi PO Pawłowi Olszewskiemu poświęcona była dzisiejsza konferencja prasowa dwóch bydgoskich kandydatów SLD Czytaj dalej »
Małgorzata Stawicka stawia na przedsiębiorczość
2014-10-23, 15:31Bydgoszcz się nie rozwija, dochody miasta rosną zbyt wolno, daleko nam do Poznania czy Wrocławia - mówi z niepokojem Małgorzata Stawicka. Czytaj dalej »
Marek Gralik o funkcjonowaniu Straży Miejskiej
2014-10-23, 15:07Szybko, skutecznie, profesjonalnie - tak zdaniem kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Bydgoszczy powinna funkcjonować Straż Miejska. Czytaj dalej »
Politycy Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke chcą ulżyć bydgoskim przedsiębiorcom
2014-10-23, 13:59Członkowie Kongresu Nowej Prawicy w strojach kominiarzy pojawili się na placu Piastowskim w Bydgoszczy. Stanęli tuż przed targowiskiem, bo mówili o losie drobnych przedsiębiorców. Czytaj dalej »