„Nie wolno odpuścić, na urlopie też trzeba głosować!”. Posłowie PiS o wyniku prezydenta
Poseł Tomasz Latos, szef regionalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości i poseł Piotr Król są zadowoleni ze wstępnych wyników pierwszej tury.
- Wyniki są bardzo dobre, obiecujące, a jednocześnie widać, że potrzebna jest pełna mobilizacja wszystkich – mówi Tomasz Latos. - Pan prezydent będzie nadal na pewno bardzo aktywny od rana do nocy i to samo powinno dotyczyć sztabowców, wolontariuszy i nas -wszystkich wyborców. Pamiętajmy, że nie wolno odpuścić, być zadowolonym. Nawet jeśli ktoś wyjedzie na urlop, to powinien głosować w innym miejscu, Pamiętajmy też, że była rekordowa frekwencja, za co należą się ogromne podziękowania i gratulacje - dodaje.
Zdaniem posła Piotra Króla, wielkim sukcesem Andrzeja Dudy jest wynik lepszy niż w pierwszej turze pięć lat temu. - Przede wszystkim - wielkie podziękowania dla wszystkich wyborców za głosy dla pana prezydenta, bo po 5 latach tej trudnej prezydentury, gdy pan prezydent był wielokrotnie atakowany, poprawienie wyników z pierwszej tury to świetny prognostyk, by wygrać w drugiej turze – uważa poseł.
Zobacz także
Wybory uzupełniające na Kujawach i Pomorzu
2015-03-06, 11:03W najbliższą niedzielę - 8 marca odbędą się kolejne wybory uzupełniające w trzech miejscowościach na Kujawach i Pomorzu. Nowych radnych - w miejsce wybranych wójtów, wybiorą mieszkańcy Gąsawy w powiecie żnińskim oraz Fabianek… Czytaj dalej »
Posłowie PiS o programie wyborczym Andrzeja Dudy
2015-03-02, 13:34- Rodzina, praca, bezpieczeństwo, dialog - to podstawowe dziedziny, na jakich opiera swój program wyborczy Andrzej Duda, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Polski - podkreślała podczas konferencji prasowej w Toruniu poseł… Czytaj dalej »
Dogrywki wyborcze na Kujawach i Pomorzu
2015-02-28, 15:16W regionie kujawsko-pomorskim dojdzie w niedzielę - 1 marca do ponownych wyborów. Do urn wyborczych pójdą m.in. mieszkańcy Golubia-Dobrzynia, Górzna, Gąsawy, Gostycyna, Więcborka i Świecia. Czytaj dalej »
Jarosław Gowin w Toruniu przekonuje o poparciu Andrzeja Dudy
2015-02-26, 14:55'Celem zjednoczonej prawicy jest wygrana Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich' - powiedział w Toruniu prezes Polski Razem, Jarosław Gowin. Czytaj dalej »
Kampania prezydencka nabiera rumieńców - wizyty kandydatów na Kujawach i Pomorzu
2015-02-16, 14:22Kampania prezydencka rozwija się na dobre. Chętnych do objęcia fotela prezydenckiego nie brakuje. Lista kandydatów jest długa. Kto ostatecznie zostanie na placu boju? Czytaj dalej »
Komisarz wyborczy wygasił mandat radnego z Osięcin
2015-01-27, 15:54Szykują się zmiany w składzie Rady Gminy Osięciny. Z mandatem najprawdopodobniej pożegna się wybrany jesienią radny Piotr Cybulski z osięcińskiego 'Porozumienia Samorządowego'. Czytaj dalej »
PiS zbiera podpisy pod projektem ustawy "Uczciwe wybory"
2015-01-02, 11:29Prawo i Sprawiedliwość zbiera podpisy pod projektem ustawy 'Uczciwe wybory'. Chodzi np. o wprowadzenie kamer internetowych w lokalach wyborczych, przezroczyste urny do głosowania, zmiany w PKW. Czytaj dalej »
W Unisławiu ponowne wybory do rady gminy
2014-12-17, 12:00Wszystko na to wskazuje, że w jednym z okręgów wyborczych w Unisławiu przeprowadzone zostaną ponowne wybory do Rady Gminy. Czytaj dalej »
Wyrowiński, Rulewski i Całbecki o sytuacji po wyborach
2014-12-10, 12:40Sytuacja w województwie kujawsko-pomorskim po wyborach samorządowych była tematem spotkania wicemarszałka Senatu Jana Wyrowińskiego, senatora Jana Rulewskiego oraz marszałka województwa Piotra Całbeckiego. Czytaj dalej »
Bydgoscy działacze PO o wyborze władz województwa
2014-12-02, 20:11Bydgoscy działacze Platformy Obywatelskiej krytykują nowego wicemarszałka województwa. Twierdzą, że były wicewojewoda Zbigniew Ostrowski nie będzie dobrze reprezentował interesów Bydgoszczy. Czytaj dalej »