Poparcie w deszczu. Tadeusz Cymański zachwala Ireneusza Stachowiaka
Poseł PiS Tadeusz Cymański nie zważając na jesienną aurę, pojawił się dziś na bydgoskim Starym Rynku, by poprzeć Ireneusza Stachowiaka, „ósemkę” PiS do Sejmu z okręgu bydgoskiego.
- Uważam za swoją powinność i obowiązek, jeździć i wspierać, wszędzie tam, gdzie to jest możliwe, kandydatów, którzy, w mojej ocenie, spełniają pewne wymogi, te cechy mają, które są niezbędne dla posła, a poza tym mają szansę. Za takiego uważam Ireneusza Stachowiaka, z którym od wielu lat współpracuję. Chcę też podziękować władzom Bydgoszczy, że dziennikarzom udostępnili parking na konferencję, jakby nie patrzeć, ze swoim przeciwnikiem, bo włodarzem jest tu osoba z Platformy, ale kto wie, może ten szczegół, jest zapowiedzią, że po wyborach, niezależnie od werdyktu wyborczego, będzie ten cud, że w Sejmie będzie więcej dyskusji merytorycznej - powiedział Tadeusz Cymański.
Parlamentarzysta wyruszył z Ireneuszem Stachowiakiem w region. Dziś odwiedzą jeszcze między innymi Więcbork i Świecie.
Zobacz także
Konstanty Dombrowicz o bydgoskiej kulturze
2014-10-23, 13:02'Bezdomna kultura' - to hasło konferencji prasowej, którą zorganizował były prezydent Bydgoszczy i obecny kandydat na prezydenta miasta Konstanty Dombrowicz. Czytaj dalej »
Poranna kawa od Rafała Bruskiego
2014-10-23, 09:00Ubiegający się o reelekcję prezydent Bydgoszczy częstował przechodniów kawą i herbatą. Przy wyjściu z przejścia podziemnego na rondzie Jagiellonów Rafał Bruski z członkami swojego sztabu wyborczego rozdawał ulotki i rozmawiał… Czytaj dalej »
Do poniedziałku niepełnosprawni mają czas na zgłoszenie ws. głosowania pocztą
2014-10-23, 08:26Tylko do poniedziałku osoby niepełnosprawne mogą zgłaszać chęć głosowania korespondencyjnego. Dzięki tej formie głosowania osoby, które nie mogą dotrzeć do urn wyborczych, czują się pełnoprawnymi obywatelami - mówi Piotr Pawłowski… Czytaj dalej »
Marcin Wroński zaprasza Ryszarda Brejzę do debaty
2014-10-22, 18:22Marcin Wroński, kandydat na prezydenta Inowrocławia rzuca rękawicę Ryszardowi Brejzie - urzędującemu prezydentowi, ubiegającemu się o kolejną kadencję. Czytaj dalej »
Anna Mackiewicz o polityce społecznej w Bydgoszczy
2014-10-22, 17:47Bydgoszcz jest biedna. Bydgoszcz się wyludnia i starzeje. Potrzebne są działania w ramach polityki społecznej - mówią działacze SLD. Anna Mackiewicz, kandydatka tej partii na prezydenta Bydgoszczy, przedstawiała swoje propozycje w… Czytaj dalej »
Wyborcze zapowiedzi Michała Zaleskiego
2014-10-22, 13:32Tworzenie mieszkań chronionych dla osób niepełnosprawnych - to jedna z zapowiedzi wyborczych prezydenta Torunia Michała Zaleskiego, który ubiega się o kolejną kadencję. Czytaj dalej »
Wyborcza reklama wielkopowierzchniowa w zakazanym miejscu Włocławka
2014-10-21, 16:04SLD w kampanii wyborczej złamał prawo. Tak twierdzi kandydat PiS na urząd prezydenta Włocławka - Jarosław Chmielewski, który w centrum miasta zwołał konferencję prasową. Czytaj dalej »
Inowrocławski PiS przedstawił swoich kandydatów w wyborach samorządowych
2014-10-21, 09:15Jesteśmy gotowi do tego, by po wyborach objąć władzę na wszystkich szczeblach - mówili działacze Prawa i Sprawiedliwości podczas zwołanej w poniedziałek konferencji prasowej w Inowrocławiu. Czytaj dalej »
Wyborcze konferencje prasowe we Włocławku
2014-10-20, 15:06Marek Wojtkowski z PO i Edyta Mokra z Bezpartyjnego Włocławka w ramach kampanii wyborczej zorganizowali w poniedziałek swoje konferencje prasowe. Czytaj dalej »
SLD prezentuje kandydatów do toruńskiej rady miasta i sejmiku województwa
2014-10-20, 13:58Sojusz Lewicy Demokratycznej zaprezentował swoich kandydatów do toruńskiej rady miasta. Wśród 50 osób są przedsiębiorcy, nauczyciele, wykładowcy akademiccy i były żużlowiec Mirosław Kowalik. Czytaj dalej »