Bezpartyjni: - Walka dwóch partii dezorganizuje państwo. Bierzmy sprawy w swoje ręce
„Walka z korupcją i pomoc obywatelom” - z tym przesłaniem idzie do wyborów Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy. O swoim programie jej przedstawiciele mówili w Inowrocławiu.
Kandydujący do Senatu z okręgu inowrocławsko-nakielskiego Mieczysław Piwowar mówił, m.in. o ułomnej gospodarce i o destabilizacji kraju przez dwie główne zwalczające się partie.
- Bezpartyjni powinni wreszcie dojść do wniosku, że trzeba wziąć swoje ręce wpływ na działalność rządu i naszego kraju. Walczyć z korupcją. Korupcja to jest rak, który toczy całe nasze społeczeństwo. I pomagać ludziom, którzy nie mogą znaleźć pracy albo zostali oszukani przez administrację, albo mają problemy w sądach. Jeżeli są dwie partie, które się zwalczają... Jedna może chce dobrze, druga może źle, ale to nie doprowadza do niczego dobrego. Wojna, kłótnie, sprzeczki prowadzą do dezorganizacji państwa...
Zobacz także
Wybory uzupełniające we Włocławku
2013-05-10, 14:15W piątek o północy mija termin rejestracji kandydatów na radnego Gminy Włocławek. Czytaj dalej »
Islandia wybierze nowy parlament
2013-04-26, 18:36Na Islandii odbędą się w sobotę wybory parlamentarne, w których faworytami są dwie partie przeciwne wejściu kraju do Unii Europejskiej. Czytaj dalej »
Poseł Piecha wygrał wybory do Senatu
2013-04-22, 08:22Dotychczasowy poseł Bolesław Piecha z PiS zwyciężył w niedzielnych wyborach uzupełniających do Senatu w okręgu rybnickim; pokonał siedmiu innych kandydatów. Piecha obejmie mandat po zmarłym w styczniu senatorze Antonim Motyczce… Czytaj dalej »
Minister Cyfryzacji do Parlamentu Europejskiego
2013-04-12, 08:53Minister administracji i cyfryzacji Michał Boni powiedział piątek, że rozważa kandydowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w 2014 r. Czytaj dalej »
"Wyzwania współczesnego prawa wyborczego"
2013-03-15, 17:29Naukowcy oraz specjaliści zajmujący się tematyką wyborów spotkali się dziś w Toruniu na konferencji 'Wyzwania współczesnego prawa wyborczego'. Rozmowy dotyczyły m.in. konieczności usprawnienia procedur wyborczych oraz wątpliwości… Czytaj dalej »