Bezpartyjni: - Walka dwóch partii dezorganizuje państwo. Bierzmy sprawy w swoje ręce
„Walka z korupcją i pomoc obywatelom” - z tym przesłaniem idzie do wyborów Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy. O swoim programie jej przedstawiciele mówili w Inowrocławiu.
Kandydujący do Senatu z okręgu inowrocławsko-nakielskiego Mieczysław Piwowar mówił, m.in. o ułomnej gospodarce i o destabilizacji kraju przez dwie główne zwalczające się partie.
- Bezpartyjni powinni wreszcie dojść do wniosku, że trzeba wziąć swoje ręce wpływ na działalność rządu i naszego kraju. Walczyć z korupcją. Korupcja to jest rak, który toczy całe nasze społeczeństwo. I pomagać ludziom, którzy nie mogą znaleźć pracy albo zostali oszukani przez administrację, albo mają problemy w sądach. Jeżeli są dwie partie, które się zwalczają... Jedna może chce dobrze, druga może źle, ale to nie doprowadza do niczego dobrego. Wojna, kłótnie, sprzeczki prowadzą do dezorganizacji państwa...
Zobacz także
Toruński "Czas Gospodarzy" o sporcie, bezpieczeństwie i komunikacji
2014-11-04, 17:43Michał Zaleski - lider 'Czasu Gospodarzy' i prezydent Torunia zapowiedział kolejne inwestycje w infrastrukturę sportową, komunikację, zwiększenie bezpieczeństwa, także w lewobrzeżnej części Torunia. Czytaj dalej »
Pomysły KNP w Inowrocławiu
2014-11-04, 17:12Mapę wszystkich wydatków Inowrocławia w 2013 roku przedstawili podczas konferencji prasowej działacze Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke. Czytaj dalej »
Edyta Mokra o włocławskiej służbie zdrowia
2014-11-04, 16:12Kandydatka komitetu 'Bezpartyjny Włocławek' mówiła o sprawach związanych ze służbą zdrowia. Czytaj dalej »
TR i SLD wspólnie do bydgoskiej Rady Miasta, ale osobno do sejmiku województwa
2014-11-04, 13:26Podczas konferencji prasowej przedstawieni zostali kandydaci SLD i Twojego Ruchu do bydgoskiej Rady Miasta oraz kandydaci do sejmiku województwa, ale w tym przypadku te partie startują osobno. Czytaj dalej »
Kongres Nowej Prawicy o likwidacji Straży Miejskiej
2014-11-04, 13:14O jednym ze swoich postulatów, czyli likwidacji Straży Miejskiej, przypomnieli przedstawiciele bydgoskich struktur Kongresu Nowej Prawicy. Czytaj dalej »
W Warlubiu giną plakaty wyborcze
2014-11-04, 12:40Nie wiadomo jeszcze, czy chodzi o nieuczciwą i agresywną walkę wyborczą, czy w grę wchodzi zwyczajny wandalizm. Tak czy inaczej w Warlubiu dochodzi do tajemniczych zaginięć wystawionych materiałów wyborczych. Czytaj dalej »
Konstanty Dombrowicz o miejskiej polityce historycznej
2014-11-03, 19:01Miasto powinno wspierać inicjatywy, które mają na celu popularyzowanie historii wśród mieszkańców - uważa Konstanty Dombrowicz, kandydat na prezydenta Bydgoszczy. Czytaj dalej »
Marcin Wroński o miejscach i opłatach parkingowych
2014-11-03, 18:03Brak miejsc parkingowych, zły stan techniczny ulic i chodników, niewystarczające oświetlenie miasta. To problemy na które zwracał uwagę podczas zorganizowanej w Inowrocławiu konferencji prasowej Marcin Wroński, kandydat na prezydenta… Czytaj dalej »
Dekomunizację przestrzeni publicznej deklaruje włocławska Nowa Prawica
2014-11-03, 17:37'Goń bolszewika z pomnika' - to nowa przedwyborcza akcja, w którą we Włocławku włączył się sztab wyborczy Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke. Czytaj dalej »
Chmielewski proponuje likwidację podatku od nieruchomości
2014-11-03, 17:28Likwidację podatku od nieruchomości w przypadku wygranej w wyborach prezydenta miasta zadeklarował Jarosław Chmielewski - kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Włocławka. Czytaj dalej »