Ireneusz Stachowiak pyta posła Brejzę o pieniądze na kampanię wyborczą
Ireneusz Stachowiak, kandydat do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu bydgoskim, domaga się od posła Platformy Obywatelskiej Krzysztofa Brejzy publicznej odpowiedzi czy jego kampania była finansowana z pieniędzy pochodzącymi z urzędu miasta.
- Pan poseł Krzysztof Brejza zapomina o swojej prawdziwej twarzy - o twarzy wilka przebranego w owczą skórę, o twarzy człowieka, który bezpardonowo atakuje swoich przeciwników politycznych, który szuka na nich haków. Wyciąga je i uderza w sposób bezpardonowy, ale nie za swoim pośrednictwem. Sam zgrywa baranka, który jest pokrzywdzony - mówił na konferencji Ireneusz Stachowiak.
- Nie potrafi [poseł Brejza - dop.red.] odpowiedzieć merytorycznie na pytania związane z aferą fakturową w Inowrocławiu. Chociażby czy jego kampania wyborcza była finansowana z pieniędzy, które kradziono z urzędu miasta, bo to są konkretne zarzuty i do dzisiaj nie usłyszeliśmy odpowiedzi. Chce rozliczać jednych, natomiast sam ze swojej afery nie potrafi się rozliczyć - dodał kandydat PiS na posła.
Ireneusz Stachowiak, który w ubiegłorocznych wyborach samorządowych kandydował na prezydenta Inowrocławia, zarzuca posłowi Krzysztofowi Brejzie także to, że ten aranżował ataki na jego rodzinę.
Z posłem Krzysztofem Brejzą, kandydatem PO-KO na senatora nie udało nam się skontaktować.
Zobacz także
Wybrano najlepszych sołtysów Kujaw i Pomorza
2013-09-15, 15:59Wyniki i nagrody w konkursach-plebiscytach na najlepszych i najpopularniejszych sołtysów województwa kujawsko-pomorskiego ogloszono i wręczono na X Jarmarku Kujawsko-Pomorskim w Bydgoszczy. Czytaj dalej »
I Wybory Miss Polski na Wózku
2013-08-04, 13:43Są piękne i - pomimo swojej niepełnosprawności - pełne optymizmu. Uczestniczki konkursu 'Jedyna Taka' będą wieczorem rywalizować w Ciechocinku o tytuł Miss Polski na Wózku. Czytaj dalej »
Łukasz Zbonikowski prezydentem Włocławka?
2013-06-18, 21:08Poseł PiS, Łukasz Zbonikowski nie wyklucza swojej kandydatury w przedterminowych wyborach, o ile wynik referendum skróci obecne rządy prezydenta Włocławka. Czytaj dalej »
Marek Wojtkowski kandydatem na prezydenta Włocławka
2013-06-07, 14:41Do najbliższych wyborów samorządowych jeszcze półtora roku, a już teraz wiadomo, kto będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta Włocławka. Czytaj dalej »
Nie będzie wyborów uzupełniających w Skrwilnie
2013-05-13, 13:12Na 9 czerwca kujawsko-pomorski wojewoda, Ewa Mes, wyznaczyła datę wyborów uzupełniających do Rady Gminy w Skrwilnie. Zwolniły się tam niedawno aż dwa mandaty. Czytaj dalej »
Ruch Palikota rozpoczyna konsultacje
2013-05-13, 12:25W ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy działacze Ruchu będą pytać i dowiadywać się, jakie są najpilniejsze potrzeby małych społeczności. Czytaj dalej »
Wybory uzupełniające we Włocławku
2013-05-10, 14:15W piątek o północy mija termin rejestracji kandydatów na radnego Gminy Włocławek. Czytaj dalej »
Islandia wybierze nowy parlament
2013-04-26, 18:36Na Islandii odbędą się w sobotę wybory parlamentarne, w których faworytami są dwie partie przeciwne wejściu kraju do Unii Europejskiej. Czytaj dalej »
Poseł Piecha wygrał wybory do Senatu
2013-04-22, 08:22Dotychczasowy poseł Bolesław Piecha z PiS zwyciężył w niedzielnych wyborach uzupełniających do Senatu w okręgu rybnickim; pokonał siedmiu innych kandydatów. Piecha obejmie mandat po zmarłym w styczniu senatorze Antonim Motyczce… Czytaj dalej »
Minister Cyfryzacji do Parlamentu Europejskiego
2013-04-12, 08:53Minister administracji i cyfryzacji Michał Boni powiedział piątek, że rozważa kandydowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w 2014 r. Czytaj dalej »