Marcin Kowalski odpowiada Ireneuszowi Stachowiakowi w sprawie hejtu
We wtorek, kandydat PiS w wyborach parlamentarnych, Ireneusz Stachowiak, pytał, czy były dziennikarz Gazety Wyborczej, Marcin Kowalski, ma coś wspólnego z tzw. hejtowaniem w Internecie. Marcin Kowalski odpowiada.
- „Zła zmiana” strona, która hejtowała, szkalowała działaczy prawicowych, prawicowych kandydatów na prezydenta, ale nie tylko. Byli też inni. Pytanie jest jedno: czy to ten człowiek, pan Marcin, jego firma, która pokazuje się na zdjęciach z prezydentami Włocławka, z prezydentem Bruskim, chwaląc się że za ich kampaniami stoi, czy to ten człowiek jest również odpowiedzialny za tę kampanię nienawiści, za tę falę hejtu? - pytał Ireneusz Stachowiak.
Marcin Kowalski odpowiada: - Ktoś, kto stawia takie zarzuty, niech podeprze je faktami, dokumentami, dowodami na złamanie prawa, a nie jakimiś insynuacjami wypowiedzianymi dla bezpieczeństwa procesowego w formie pytań. Nie mam, i nie miałem niczego wspólnego z tą stroną. Nigdy nie zamieściłem w sieci żadnego hejterskiego komentarza, ani dotyczącego Inowrocławia, ani innych miast. To, co myślę na tematy polityczne, publikuję od 20 lat w gazetach i w Internecie pod swoim imieniem i nazwiskiem.
Zobacz także
Kandydat Konfederacji chce gwarancji 50 proc. udziału polskich produktów w supermarketach
2019-09-19, 18:20Polska jak Rumunia, przynajmniej dla rolników. Rumuńskie rozwiązania ma w planach Leszek Posłuszny, kandydat na senatora w okręgu bydgoskim z listy Konfederacji Wolność i Niepodległość. Czytaj dalej »
Poseł Stasiński o sytuacji Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 w Bydgoszczy
2019-09-19, 17:20Rząd nie wspiera Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 2 w Bydgoszczy - twierdzi Michał Stasiński, poseł Platformy Obywatelskiej. Czytaj dalej »
Prezes PiS we Włocławku: nie zapominaliśmy o nikim, kto potrzebuje wsparcia
2019-09-19, 16:58Nie zapominaliśmy o nikim spośród tych, którzy potrzebują wsparcia, ale jednocześnie myśleliśmy o przyszłości - mówił prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas konwencji regionalnej partii we Włocławku, podczas… Czytaj dalej »
Szef PSL apeluje o poparcie paktu na rzecz zdrowia. Niezależnie od barw politycznych
2019-09-19, 16:25Nie będzie zmian w służbie zdrowia bez porozumienia ponadpartyjnego - powiedział w Grudziądzu prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Zaznaczył, że zrobi wszystko, aby taki pakt został zawarty i był realizowany w kolejnej kadencji… Czytaj dalej »
Bezpartyjni: - Walka dwóch partii dezorganizuje państwo. Bierzmy sprawy w swoje ręce
2019-09-19, 15:28„Walka z korupcją i pomoc obywatelom” - z tym przesłaniem idzie do wyborów Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy. O swoim programie jej przedstawiciele mówili w Inowrocławiu. Czytaj dalej »
Paweł Kukiz: Prawo i Sprawiedliwość chce wszystko zawłaszczyć
2019-09-19, 15:05Walczę o taki ustrój, w którym obywatele będą wystawiać swoich kandydatów, a nie partie polityczne - powiedział w Toruniu Paweł Kukiz. Do parlamentu startuje w koalicji z Polskim Stronnictwem Ludowym. Czytaj dalej »
Wenderlich puka do drzwi Olszewskiego. A w tle zarzuty o: hejt, lenistwo i...frustrację
2019-09-19, 13:55Krytykuje program posła PO, zarzuca mu nieskuteczność i mowę nienawiści, w końcu stawia pytania. Paulina Wenderlich, kandydatka PiS do Sejmu z okręgu bydgoskiego, zorganizowała konferencję przed biurem Pawła Olszewskiego z Platformy… Czytaj dalej »
Sejm dokończy obrady po wyborach? Poseł Bartosz Kownacki: - To nic nadzwyczajnego
2019-09-19, 11:10Po raz pierwszy w historii parlamentu zdarza się, że ostatnie posiedzenie „starej' Izby zostało przerwane i będzie dokończone tuż po wyborach. Politycy opozycji podejrzewają, że Prawo i Sprawiedliwość zechce przegłosować np… Czytaj dalej »
Plakat wszystko zniesie? Policja bierze się za przedwyborczych wandali
2019-09-18, 19:00Zniszczone plakaty wyborcze: w naszym regionie wpłynęły dotąd dwa zawiadomienia w tej sprawie, a już wiadomo, że będą następne. W Koronowie „zaatakowany” został plakat wyborczy Pawła Olszewskiego , kandydata Koalicji Obywatelskiej… Czytaj dalej »
Robert Kwiatkowski zapowiada budowę trzeciego mostu dla Torunia
2019-09-18, 15:29Lider Lewicy w okręgu toruńsko-włocławskim Robert Kwiatkowski, do swojego programu wpisał między innymi budowę stopnia wodnego w Siarzewie, węzła autostradowego Dźwierzno-Kiełbasin oraz trzeci most dla Torunia. Czytaj dalej »