Krzysztof Brejza i Radosław Sikorski nie odpowiadają na pytania o LGBT
Przemysław Przybylski, trójka na liście PiS do Europartamentu przyjechał dziś do Inowrocławia, aby przed biurem posła Krzysztofa Brejzy powtórzyć pytania zadane jemu i Radosławowi Sikorskiemu w liście z 10 maja, w przeddzień bydgoskiego Marszu Równości.
- Jesteśmy na 5 dni przed eurowyborami, w związku z powyższym chcę jeszcze raz zaapelować do moich kontrkandydatów, do pana Radosława Sikorskiego i do pana posła Krzysztofa Brejzy, żeby odpowiedzieli czy będą za uchwaleniem budżetu. Przypomnę, że projekt budżetu na LGBT+ propozycja jest 5 miliardów euro. Czy będą państwo za seksualizacją dzieci i przyznawaniem parom homoseksualnym dzieci na wychowanie oraz czy państwo są za wprowadzeniem euro? To są bardzo ważne, fundamentalne pytania na które, jako mieszkańcy Kujaw i Pomorza, mamy prawo znać odpowiedź - powiedział Przemysław Przebylski.
Przemysław Przybylski zadeklarował, że jeżeli zostanie wybrany, będzie przeciwny finansowaniu promocji LGBT ze wspólnych, unijnych pieniędzy.
Zobacz także
Wybory: Co dzieje się po zamknięciu lokalu wyborczego? Jak są liczone głosy?
2023-10-11, 08:23Po zakończeniu głosowania obwodowa komisja wyborcza ustala wyniki głosowania w obwodzie. Wszystkie czynności członkowie komisji wykonują wspólnie. Czytaj dalej »
Rozmowa Dnia
2023-10-11, 01:06Gościem „Rozmowy dnia” był poseł Tomasz Lenz, kandydat do Senatu z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Rozmawialiśmy o ostatniej prostej kampanii wyborczej, a także o eskalacji konfliktu arabsko-izraelskiego. Michał Jędryka: Kampania… Czytaj dalej »
Prezydent Andrzej Duda z wizytą w regionie. Odwiedzi Bydgoszcz i Inowrocław
2023-10-10, 21:54W środę (11 października) w województwie kujawsko-pomorskim będzie przebywał prezydent RP Andrzej Duda. Czytaj dalej »
Patryk Jaki w Toruniu: Rozwój Polski jest nieporównywalnie lepszy, niż za Donalda Tuska
2023-10-10, 19:27Europoseł Patryk Jaki przyjechał do Torunia, żeby poprzeć w wyborach posła Suwerennej Polski Mariusza Kałużnego. - Takie regiony jak województwo kujawsko-pomorskie skorzystały na tym, że budżet jest równomiernie dzielony - po… Czytaj dalej »
Włodzisław Giziński: Opieka psychiatryczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych musi być ujednolicona
2023-10-10, 15:39Większych nakładów z budżetu państwa na psychiatrię, szczególnie dzieci i młodzieży, chcą kandydaci KO z Bydgoszczy. Dziś wyrazili swój sprzeciw wobec różnicy w finansowaniu takiego leczenia względem dzieci (których opieka… Czytaj dalej »
Głosuj w innym miejscu! Sprawdź, czy twojej komisji wyborczej nie przenieśli
2023-10-10, 14:47Uwaga bydgoszczanie - na trzech osiedlach trzeba będzie pójść głosować gdzie indziej, niż do tej pory. Czytaj dalej »
Wojewoda: Miliony dla gmin, w których frekwencja podczas wyborów będzie najwyższa
2023-10-10, 13:19Rząd chce zachęcić mieszkańców do udziału w zbliżających się wyborach. Założenia programów pro-frekwencyjnych przedstawił wojewoda Mikołaj Bogdanowicz. Czytaj dalej »
Budynek szatni przy boisku przekazany gminie Strzelno. Poseł Kozanecka: Będzie też remont
2023-10-10, 12:31Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oficjalnie przekazał gminie Strzelno (powiat mogileński) budynek szatni i grunt przy boisku w Markowicach. - Dodatkowo udało się pozyskać 100 tysięcy złotych dofinansowania na remont szatni sportowej… Czytaj dalej »
Grzegorz Braun poparł Sławomira Ozdyka. „Jest teoretykiem i praktykiem ds. bezpieczeństwa”
2023-10-10, 11:45Bezpieczeństwo - również tożsamościowe - Polski było jednym z tematów spotkania z Grzegorzem Braunem. Polityk odwiedził Bydgoszcz. Jak podkreślił, Konfederacja jest jedynym ugrupowaniem, które nie pomyliło się w żadnej „kardynalnej”… Czytaj dalej »
Szefowa KBW: Liczymy na to, że we wtorek 17 października podamy wyniki głosowania
2023-10-10, 10:16- Jesteśmy gotowi do przeprowadzenia wyborów parlamentarnych i referendum. Liczymy na to, że we wtorek 17 października podamy wyniki głosowania - zapowiada szefowa Krajowego Biura Wyborczego Magdalena Pietrzak. Czytaj dalej »