Pyta kontrkandydatów z Koalicji Europejskiej, czy popierają inicjatywy LGBT+
Kandydat Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego Przemysław Przybylski wzywa kontrkandydatów z Koalicji Europejskiej do debaty o LGBT. Apeluje też wyborców o zastanowienie się, na jakich wartościach chcą budować Europę.
Polityk skierował list do Radosława Sikorskiego i Krzysztofa Brejzy. Przemysław Przybylski twierdzi, że adresaci listu nie określili w kampanii wyborczej, jaki mają światopogląd dotyczący LGBT+? Dlatego zadaje kandydatom Koalicji Europejskiej cztery pytania: czy wezmą udział w „sobotnim marszu środowisk lesbijek, gejów, transseksualistów i biseksualistów - tzw. LGBT+”, który odbędzie się w Bydgoszczy, czy są za finansowaniem środowisk, gejów, transwestytów i biseksualistów z tzw. LGBT+ z budżetu Unii Europejskiej, czy popierają proponowaną przez środowiska lesbijek i gejów seksualizację dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz czy będą popierać dążenia do adopcji dzieci przez pary homoseksualne.
Kandydat do europarlamentu jest zaniepokojony patronatem prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego nad sobotnim Marszem Równości. Polityk twierdzi też, że "Unia Europejska planuje wesprzeć kwotą aż 5 miliardów euro organizacje LGBT".
Apelował do wyborców o zastanowienie się, na jakich wartościach chcą budować Europę?
CAŁY LIST PRZEMYSŁAWA PRZYBYLSKIEGO
Szanowni Panowie,
w debacie publicznej dużo mówi się dziś o prawach osób LGBT+ (lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów i in.), natomiast coraz częściej dyskryminuje się zwyczajnych ludzi, którzy nie mają za sobą krzykliwego lobbingu. W imię obrony praw środowisk LGBT+, prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski z Platformy Obywatelskiej zdecydował o objęciu honorowym patronatem pierwszego Marszu Równości
w Bydgoszczy.
Jestem mocno przeciwny temu, aby ów marsz się odbył, ponieważ godzi on w naszą praworządność i dobre obyczaje. Wyrażam również zaniepokojenie Państwa wyborczymi deklaracjami jako polityków Koalicji Europejskiej, którzy bez ogródek promujecie skrajne
i niebezpieczne zwłaszcza dla naszych dzieci liberalno-lewicowe ideologie środowisk LGBT+.
Dodatkowo, w konsekwencji finansowanie i promocja ideologii upowszechnianej przez te środowiska, oznacza obowiązkową edukację seksualną z promocją niestereotypowych ról płci. Jest to również oddanie edukacji naszych dzieci już od najmłodszych lat ludziom zaślepionym liberalno-lewicowym radykalizmem. Wielka Brytania jest państwem, gdzie wprowadzono obowiązkową edukację seksualną dzieci w szkole. Tam sześcioletnim dzieciom każe się oglądać kreskówki, które obrazują stosunki seksualne, dzieci są też nachalnie uświadamiane w jaki sposób się masturbować.
Niepokojącym jest również fakt, iż Unia Europejska planuje wesprzeć kwotą aż 5 miliardów euro organizacje LGBT+. Przydział środków finansowych zostanie określony po osiągnięciu ostatecznego konsensusu w sprawie następnego budżetu Unii Europejskiej na lata 2021–2027. Negocjacje będą musiały więc zostać przeprowadzone już przez następny Parlament Europejski. Zaproponowany program jest poważnym zagrożeniem i faworyzuje konkretne środowiska oraz grupy społeczne w Polsce i w innych europejskich krajach przy jednoczesnej dyskryminacji organizacji pozarządowych mających odmienne poglądy i wartości.
W związku z powyższym, w imieniu zaniepokojonych mieszkańców naszego województwa żądam od Panów odpowiedzi na następujące pytania:
1. Czy wezmą Panowie udział w jutrzejszym marszu środowisk lesbijek, gejów, transseksualistów i biseksualistów tzw. LGBT+, który odbędzie się w Bydgoszczy?
2. Czy jesteście Panowie za finansowaniem środowisk lesbijek, gejów, transseksualistów i biseksualistów tzw. LGBT+ z budżetu Unii Europejskiej?
3. Czy w obliczu faktów, które przedstawiłem popieracie Panowie propagowaną przez środowiska lesbijek, gejów, transseksualistów i biseksualistów tzw. LGBT+ seksualizację dzieci w wieku przedszkolnym?
4. Czy będziecie Panowie popierać dążenia do adopcji dzieci przez osoby homoseksualne?
W imieniu mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego żądam od Panów jak najszybszej odpowiedzi na zadane powyżej pytania.
z poważaniem
dr Przemysław Przybylski
kandydat Prawa i Sprawiedliwości
do Parlamentu Europejskiego
Zobacz także
Przygnębienie w bydgoskim sztabie Zjednoczonej Lewicy
2015-10-25, 23:27Przegrana Zjednoczonej Lewicy i wielkie przygnębienie w bydgoskim sztabie lewicowej koalicji. Czytaj dalej »
Tomasz Latos: Mamy determinację, aby dobrze służyć Polsce i regionowi
2015-10-25, 21:55- To fantastyczny wynik, dziękujemy za poparcie. To ogromne zobowiązanie dla nas, przed nami ciężka praca, aby dobrze służyć Polsce i regionowi - tak sondażowe wyniki wyborów skomentował poseł PiS Tomasz Latos, lider na liście… Czytaj dalej »
Teresa Piotrowska: Będziemy aktywną opozycją
2015-10-25, 21:32- Gratulujemy zwycięzcom, z werdyktem wyborców trzeba się pogodzić i dalej pracować. Nie mówimy jednak, że wybory zostały sfałszowane. Jeśli mamy pretensje to tylko do siebie, będziemy wyciągać wnioski i będziemy przygotowywać… Czytaj dalej »
Przedpołudnie przy urnach w okręgu bydgoskim
2015-10-25, 13:4515,5 % - tak przedstawiała się wstępnie frekwencja głosujących w bydgoskim okręgu wyborczym. Czytaj dalej »
Studenci UMK głosują w swoich akademikach
2015-10-25, 12:53Żeby zagłosować część z nich nie musi ubierać butów i kurtki - wystarczy zejść po schodach. Na taką wygodę mogą liczyć studenci toruńskiego UMK mieszkający w akademikach. Czytaj dalej »
Wybory w kujawsko-pomorskich uzdrowiskach
2015-10-25, 11:01Na Kujawach i Pomorzu do urn idą nie tylko mieszkańcy regionu, ale również kuracjusze spędzający wyborczą niedzielę w sanatoriach. Czytaj dalej »
Z lokali wyborczych na Kujawach i Pomorzu
2015-10-25, 09:4825 października o godz. 7.00 rozpoczęły się w całym kraju wybory parlamentarne. W lokalach wyborczych na Kujawach i Pomorzu pojawili się dziennikarze Polskiego Radia PiK. Czytaj dalej »
Agata Banasik z partii KORWIN budziła torunian z "systemowego snu"
2015-10-23, 12:20Z systemowego snu budziła kawą na Starówce w Toruniu Agata Banasik, liderka listy partii KORWiN w okręgu toruńsko-włocławskim. Czytaj dalej »
Tomasz Szymański w Grudziądzu namawiał do udziału w wyborach
2015-10-23, 10:49Wizytą na miejskim targu w Grudziądzu Tomasz Szymański z PO zakończył swoją kampanię wyborczą. Czytaj dalej »
Nowoczesna kończy kampanię w Bydgoszczy
2015-10-23, 10:41Nowoczesna Ryszarda Petru zakończyła kampanię wyborczą w Bydgoszczy. Przedstawiciele ugrupowania podsumowali cykl rozmów z mieszkańcami regionu. Czytaj dalej »